WC poti ostmine

saunad, santehnika, boilerid jne
xyz01
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 07 Dets 2015, 00:33

WC poti ostmine

Lugemata postitus Postitas xyz01 »

Remondi tõttu otsisin poodidest uut WC potti. Sellest kujunes välja tõeline maraton. Peamine nõue oli see, et WC pott peaks olema võimalikult lühike, sest ruum väga väike. Poodide valikud olid järgnevad:

Cersanit WC Nano (57cm, 140eur müüakse Lätis)
Ceravit Sedef (60cm, 130eur )
IFÖ 3832 Cera (59cm, 267eur)
Gustavsberg Basic (62cm, 230eur)

Internetist ei õnnestunud midagi leida nende kvaliteedi kohta, kuigi hinnad on väga erinevad. Kas kvaliteet on kindlasti parem kallimatel Soome-Rootsi mudelitel, või on Tsehhi-Poola vahepeal arenenud?
ehitaja15
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 143
Liitunud: 28 Juul 2015, 12:10

Re: WC poti ostmine

Lugemata postitus Postitas ehitaja15 »

Mõni kuu tagasi olin ka valimas WCd. Kui kvaliteeti soovid ja veidi disaini, siis sooviktaks Villeroy & Boch või Duravit tooteid. Saksa omad ja minu meelest tunduvalt paremad kui Skandinaavia või Kesk-Euroopa toodang. Neil on ka tooteid 200-300EUR kandis.

FEB-is ja Bauhausis on üht-teist väljas ja saad üle mõõta.
Jörberg
külaline

Re: WC poti ostmine

Lugemata postitus Postitas Jörberg »

ehitaja15 kirjutas:Neil on ka tooteid 200-300EUR kandis.
Tõepoolest, Villeroy & Bochil on näiteks prill-lauad 200-300 EUR vahemikus. Autot soovitad ka ikka Porschet või Mersut, korralik Saksa värk ikka, vahet pole mis küsija soov oli.
mitteametlik
külaline

Re: WC poti ostmine

Lugemata postitus Postitas mitteametlik »

mul on selline, seda võib olla kampaaniate käigus poes ~170-180€ saada:
https://www.gustavsberg.com/ee/tooted/w ... ll-lauaga/
pikkus on 650mm, samas põrandamõõt (tagaseinast kuni etteäärde) on 520mm, seega võibolla teile ei mahu, ise ostsin just viisaka välimuse tõttu ja loputuskast on vähemalt visuaalselt hästi õhuke, ausaltöelda leian, et väiksemat potti oleks ebamugav kasutada.
Külaline
külaline

Re: WC poti ostmine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Miks peab WC pott olema võimalikult väike? Et seltsimees vello nii väike, et kui potile istuda siis väikses potis tundub väike asi täits asuur olevat? Või siis suure vello korral keerud peale tehes ei "suubu" õigesse kohta suurde potti, sestap väikest potti vaja?
:mrgreen:
ehitaja15
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 143
Liitunud: 28 Juul 2015, 12:10

Re: WC poti ostmine

Lugemata postitus Postitas ehitaja15 »

Jörberg kirjutas:Tõepoolest, Villeroy & Bochil on näiteks prill-lauad 200-300 EUR vahemikus. Autot soovitad ka ikka Porschet või Mersut, korralik Saksa värk ikka, vahet pole mis küsija soov oli.
Leiab ka 2000EUR WC poti, kui on soov. Mina võtsin Bauhausist soodukaga 300EUR ühe ja Wermstockist 250EUR-ga teise mudeli. Mõlemad vaikselt sulguva kaanega. Küsija uuris kvaliteedi kohta, nii sai ka pakutud.
fanatic
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 421
Liitunud: 11 Okt 2010, 00:27
On tänanud: 30 korda
On tänatud: 44 korda

Re: WC poti ostmine

Lugemata postitus Postitas fanatic »

Ehk on abiks, müüakse ka Eestis....
http://vitraglobal.com/sanitaryware-com ... cts/wc-pan
Vasta