O: 2tm servamata lauda

Ehitusmaterjali, toodete jne ost-müük
Foorumi reeglid
Ostmiskuulutuse korral lisage postituse teema ette täht O ja müümiskuulutuse korral täht M. Samuti, kui Te ei soovi enam müüa või osta, oleks soovitav informeerida Administraatorit, et ta saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma ostu- või müügiteemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
sagrimees
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 29 Okt 2012, 09:36
On tänanud: 2 korda

O: 2tm servamata lauda

Lugemata postitus Postitas sagrimees »

Ostan 2 tm servamata kuuse/männi lauda (18-22mm). Ei pea olema kooritud ega hööveldatud ning võib ka värskelt saetud olla. Ideaalne pikkus oleks 3-3,2m, aga võib ka pikem olla.

Asukohaks kas Tallinn või Läänemaal Nõva piirkond.

Tel: 55638975
Ardi
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 796
Liitunud: 26 Okt 2006, 21:32
Asukoht: Raplamaa,Juuru
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 2 korda

Re: O: 2tm servamata lauda

Lugemata postitus Postitas Ardi »

Helista 56473288, saad tellida igasugu materjali. Asukoht Harju Ristist 3 km. Mu saekaater seal praegu teenust osutamas.
Müün küttepuid,osutan kallurveoteenust(3T).5280616
Osutan ka palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
sagrimees
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 29 Okt 2012, 09:36
On tänanud: 2 korda

Re: O: 2tm servamata lauda

Lugemata postitus Postitas sagrimees »

Ardi kirjutas:Helista 56473288, saad tellida igasugu materjali. Asukoht Harju Ristist 3 km. Mu saekaater seal praegu teenust osutamas.
Sain kontakti käest kõik vajaliku, aga nüüd juba uued soovid peale kasvanud ja tal on materjal otsas.

Ootaksin endiselt servamata laua (kare, koorimata) ostuvõimalusi ning ühtlasi pakuks huvi ka männi või kuuse plank ca 5-6 cm paksune.
soov
külaline

Re: O: 2tm servamata lauda

Lugemata postitus Postitas soov »

Kirjutage oma soovist mulle ravo@aedjamaterjal.ee
Mis materjali vajadus,kui palju ja mis oleks parim pikkus!
Vasta