Küülik näris mingi kaabli puruks.

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Lauajalg123
külaline

Küülik näris mingi kaabli puruks.

Lugemata postitus Postitas Lauajalg123 »

Tere! Olen üksik neiu, kes ei tea juhtmetest, kaablitest ega muust sarnasest mõhkugi. Mure järgmine: küülik näris mingi juhtme või antenni päris korralikult puruks. Elan korteris ja see juhe tuleb seina seest ja jookseb igalpool mööda korterit. Eeldan, et see on teleka antennikaabel. Kui see täiesti katki oleks, kas mul oleks siis wifi siiski alles? Kas ma võin hirmuta üritada telekat vaadata, et testida, kas see asi kuidagi töötab veel või see võib mu teleka vm voolusüsteemi ära rikkuda? Kuidas ja kes seda parandaks? Kas elektrik või keegi telekaseadmete tehnik? Tean, et olen rumalam, kui lauajalg, kuid äkki keegi mõistab muret ja oskab anda infot.
v220
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 80
Liitunud: 17 Juun 2014, 18:01
On tänanud: 2 korda

Re: Küülik näris mingi kaabli puruks.

Lugemata postitus Postitas v220 »

Kõige lihtsam, tee pilti :) Või kutsu mõni targem tuttav vaatama.
vtl
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1732
Liitunud: 25 Juul 2006, 19:13
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 109 korda

Re: Küülik näris mingi kaabli puruks.

Lugemata postitus Postitas vtl »

Lauajalg123 kirjutas:Tere! Olen üksik neiu...
Väga ilus tutvumiskuulutus.

Aga kui Sa tõepoolest abi küsisid, siis miks Sa arvad, et see on selgeltnägijate foorum, kus osatakse nägemata ära öelda, mis juhe see sealt seina seest tuleb. Äkki on veetoru hoopis. Kutsu parem mõni noormees kohvile ja las ta vaatab üle, mis kaabel see seal on.

Meistrimehe leidmisel on abiks info seegi, millises linnas see küülik elab.
tommy4
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 437
Liitunud: 06 Apr 2009, 09:15
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 8 korda

Re: Küülik näris mingi kaabli puruks.

Lugemata postitus Postitas tommy4 »

Juhul, kui ärasöödud kaabel oli tõesti antennikaabel, siis võid rahulikult teleka sisse lülitada ja proovida, kas saad pildi ette. Telekat nässus antennikaabel ei riku, võib vaid juhtuda, et sa pilti telekale ette ei saa.
Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Re: Küülik näris mingi kaabli puruks.

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

antud teema puhul pole välistatud ka ajakirjanduslik eksperiment a la "mängin lolli ja vaatan, millised on reaktsioonid" ;) Hiljem siis ilmub publikatsioon mõnes naisteajakirjas :D Sellist asja on ennegi foorumi ajaloos juhtunud...
Imelik
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1360
Liitunud: 13 Dets 2008, 00:41
On tänanud: 33 korda
On tänatud: 83 korda

Re: Küülik näris mingi kaabli puruks.

Lugemata postitus Postitas Imelik »

veebimeister kirjutas: Sellist asja on ennegi foorumi ajaloos juhtunud...
Paluks viidet. Loata reprodutseerimine?
Lauajalg123
külaline

Re: Küülik näris mingi kaabli puruks.

Lugemata postitus Postitas Lauajalg123 »

Ei ole mingi eksperiment. Olengi lihtsalt nii loll. :) Ja see, et ma üksik olen, oligi vihjeks sellele, et ei ole mõnda sellist tuttavat noormeest, kes asja üle vaataks. Lisaks veel elan ma linnast väljas. Huvilistele niipalju, et küülik asub Pärnumaal. Internetist ei leidnud enda lähedalt ühtegi elektrikut ega muud sarnast tehnikut.
Siiani olen saanud niipalju infot, et vaja muretseda jätkudetail (muhv?), katkine osa maha ja otsad ära puhastada ning jätk vahele. Tänud, kes viitsisid läbi lugeda ja midagi vastata. Ja tore, kui sain kellelegi nalja pakkuda oma vaimuvaesusega ;)
Oli paanikahetk ja kuna tegemist on üürikorteriga võtan ma selliseid probleeme väga suure tõsidusega ning üritan võimalikult kiirelt kõikjalt infot koguda.
madis64
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2662
Liitunud: 22 Juun 2009, 22:16
On tänanud: 20 korda
On tänatud: 68 korda

Re: Küülik näris mingi kaabli puruks.

Lugemata postitus Postitas madis64 »

Kui tegemist on üürikorteriga, siis oleks ju loomulik omanikule juhtunust teada anda ja lasta temal vajalik remont vajalikul viisil korraldada.

Või on eesmärgiks "värvilise traadi ja mäkgaiveriteibiga lappides" juhtunu kuidagi silma alt ära toimetada :scratch:
Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Re: Küülik näris mingi kaabli puruks.

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

Imelik kirjutas:
veebimeister kirjutas: Sellist asja on ennegi foorumi ajaloos juhtunud...
Paluks viidet. Loata reprodutseerimine?
ei suuda seda leida, päris ammune juhtum. Mälu järgi oli vist miski teema, kus küsiti, kas vannituppa on niiskustõket vaja vms. Siis kuskil ühes naisteportaalis või ajakirjas tehti kokkuvõtteid. Kui aga "lauajala" küülik näris läbi antennikaabli, siis on ju igasugu jagureid, üleminekuid, pistikuid jms müügil isegi Prismas...
Vasta