Akna paigaldamine

aknauurija
külaline

Akna paigaldamine

Lugemata postitus Postitas aknauurija »

Mis maksab akna paigaldamine eramusse. Vaja paigaldada puitkarkass ehitisse 5 akent. Mõõdud- no tavalise suurusega ja lahtikäivad mõlemad pooled. /olen naisterahvas ja täpseid mõõte praegu ei oska öelda/. Aknad ostetud. Mis siis maksaks akende paigaldus - huvitaks hind ilma ja koos viimistlusega. Või oskab keegi öelda kust seda uurida. Nimelt üks tuttav ütles minu meelest mulle mingi ulmehinna ja nüüd tahaks veidi tegelikke hindasid uurida.
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4250
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 87 korda
On tänatud: 76 korda

Re: Akna paigaldamine

Lugemata postitus Postitas Hiid »

aknauurija kirjutas:Mis maksab akna paigaldamine eramusse. Vaja paigaldada puitkarkass ehitisse 5 akent. Mõõdud- no tavalise suurusega ja lahtikäivad mõlemad pooled. /olen naisterahvas ja täpseid mõõte praegu ei oska öelda/. Aknad ostetud. Mis siis maksaks akende paigaldus - huvitaks hind ilma ja koos viimistlusega. Või oskab keegi öelda kust seda uurida. Nimelt üks tuttav ütles minu meelest mulle mingi ulmehinna ja nüüd tahaks veidi tegelikke hindasid uurida.
Varasematest teemadest selgub et ligikaudu 200eek./m2 on paigaldus.
Tänapäeval maksab siinkandis viimistlus 1000eek/aken umbes.
Ühesõnaga paigaldus on 2500 kanti ja viimistlus poole rohkem :P
virgo777
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 20
Liitunud: 03 Jaan 2007, 12:50
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas virgo777 »

Kus maja asub? Kas vanad aknad ees? Kas väljast ka vaja viimistleda?

Aga üldiselt nii on jah, 200.- akna paigalduse ruutmeetri hind ja kipsiga palede viimistlus 100.- jooksev meeter. Kui Tallinnas/Harjumaal asub, siis saab ehk aidata.
aknauurija
külaline

akende paigaldus

Lugemata postitus Postitas aknauurija »

Vanu aknaid ees ei ole. Ehitis on uus. Kui aken on 150laius ja 130 kõrgus. Mis siis akna paigalduse hinnaks tuleks ? Ja kui viimistleda mõlemalt poolt ? Või kui siis ainult seest ? Ainult paigaldus ?
wert
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 39
Liitunud: 14 Dets 2006, 12:36

Re: akende paigaldus

Lugemata postitus Postitas wert »

aknauurija kirjutas:Vanu aknaid ees ei ole. Ehitis on uus. Kui aken on 150laius ja 130 kõrgus. Mis siis akna paigalduse hinnaks tuleks ? Ja kui viimistleda mõlemalt poolt ? Või kui siis ainult seest ? Ainult paigaldus ?
Ok hind oleks 1 aken mõõtudega 1.5m x 1.3m 1200 krooni aken Kui on Tallinnas( paigaldus + aknapalede viimistlus seest + aknapalede viimistlus väljast ), Tuleks siis see pühapäev tegema. nr on 55965568
virgo777
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 20
Liitunud: 03 Jaan 2007, 12:50
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas virgo777 »

Minu hindade juures oleks tulnud sama hind 1210.- aken. Aga kui majakarbil hetkel aknaid ees pole ja nüüd vihmaga neid panna, siis hästi ma seda siseviimistlust ette küll ei kujuta. Kui seest viimistlus puiduga, siis veel, aga kipsiga viimistluseks peab hoone ikka kuivama ja soojenema. Kas väljast viimistlus lihtsalt värvitud laudadega ja aknaplekk? Kas voodrilaud väljas juba paika pandud? Ainult akende paigalduse minu meelest hetkel kõige mõistlikum ja see oleks siis 1,5x1,3 akna puhul 390.- Ja sinna otsa võid liita veel pudeli vahtu 60.- :P
grossu
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 137
Liitunud: 03 Jaan 2007, 22:41
Asukoht: Tartu

Aken

Lugemata postitus Postitas grossu »

Kus kandis need aknad siis paigaldamist vajavad? Et kui kusagil Tartumaa kandis siis võta julgelt ühendust ning leiame mõistliku lahenduse ja olen kindel, et akna paigaldamine ja viimistlus kokku jääb küll nüüd ikka alla 1000 eegu!! 555 44 094 Andres
KUI MA MIDAGI TEEN, SIIS TEEN MA SEDA NII, NAGU TEEKSIN MA SEDA ENDALE!!!
leesti
külaline

Lugemata postitus Postitas leesti »

kuna asukohta pole öeldud, kas see tähendab siis et maja Tallinnas :D ? Olen lõuna-eestis ja siinsed hinnad eelnevatest pisut odavamad. Kui aga lisada sõidukulud siis teeb lõppkokkuvõttes sama välja.
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

kuulge paigaldajad mis ajast paigaldavad 200 kr m2....

130kr m2-plastik
150kr saksa
210 soome---


garanti 1aasta
5248365
nii tartus kui ka tlnas
Kasutaja avatar
Fog
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 121
Liitunud: 27 Mär 2006, 10:05
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Fog »

ma ei saa nüüd heasti pihta, mis see paigaldamine endas sisaldab? Ise paigaldasin 16 akent ühe päevaga(koos abilisega). (aukude suuremaks juramine, kinnitamine ja vaht). teie jutu järgi võiks endale nagu 2600 päevahinde anda? Ime pole et ma "ehitajaid" ei kasuta.

Puhtalt oleks veel arusaadav. bens sinna tagasi 70 eek, auto liising 150eek, kahe mehe tööraha koos maksudega 2000, akutrelli ja mootorsae liising 5+25 eek, firmale 350 eek.
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4250
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 87 korda
On tänatud: 76 korda

Lugemata postitus Postitas Hiid »

Anonymous kirjutas:kuulge paigaldajad mis ajast paigaldavad 200 kr m2....

130kr m2-plastik
150kr saksa
210 soome---


garanti 1aasta
5248365
nii tartus kui ka tlnas
ametlikult? :roll:
A&U
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 15 Mär 2007, 12:23

Lugemata postitus Postitas A&U »

Hiid kirjutas:
Anonymous kirjutas:kuulge paigaldajad mis ajast paigaldavad 200 kr m2....

130kr m2-plastik
150kr saksa
210 soome---


garanti 1aasta
5248365
nii tartus kui ka tlnas
ametlikult? :roll:
ametlikult 18% otsa

need hinnad kehtivad siis kui uus ehitis ja vanu aknaid ees ei ole
A&U
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 15 Mär 2007, 12:23

Lugemata postitus Postitas A&U »

Fog kirjutas:ma ei saa nüüd heasti pihta, mis see paigaldamine endas sisaldab? Ise paigaldasin 16 akent ühe päevaga(koos abilisega). (aukude suuremaks juramine, kinnitamine ja vaht). teie jutu järgi võiks endale nagu 2600 päevahinde anda? Ime pole et ma "ehitajaid" ei kasuta.

Puhtalt oleks veel arusaadav. bens sinna tagasi 70 eek, auto liising 150eek, kahe mehe tööraha koos maksudega 2000, akutrelli ja mootorsae liising 5+25 eek, firmale 350 eek.
pilju siis sinu juttu jargi ruut tuleb,aga kui sa veel odavam teed siis anna oma nr .pakkun sulle mingi 200m2



kui EE ja LEhitusele jaox see ei ole kallis siis ma ei tea kas sa tahad tasuta saada w
Kasutaja avatar
McRicco
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 65
Liitunud: 26 Mai 2007, 01:00

Lugemata postitus Postitas McRicco »

Anonymous kirjutas:kuulge paigaldajad mis ajast paigaldavad 200 kr m2....

130kr m2-plastik
150kr saksa
210 soome---


garanti 1aasta
5248365
nii tartus kui ka tlnas
nati ulmekad hinnad või ajast maha jäämus...puitaken(saksa) alla 200 eek ruut ei tule kõne allagi...plastik on varieeruv 150-170, olenevalt objekti raskusest...need on uue maja puhul...lammutamisega on hinnad teised juba...see paigaldus sisaldab siis kõike vajaolevaid materjale, aknad eelnevalt objektil (tootjalt saab transpordi objektile)

lambiküsimuste vältimiseks mainin, et need on netohinnad eraviisiliselt...ametlikud hinnad on törts kosmilisemad + käive
Vasta