Phonewell heli-isolatsioon

kuidas soojustada oma elamist
piprakurk
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 30
Liitunud: 02 Mai 2013, 14:52

Phonewell heli-isolatsioon

Lugemata postitus Postitas piprakurk »

kas kellelgi on kogemusi heli-isolatsiooni materjaliga "Phonewell" ? http://www.eurovent.ee/index.php?id=86

Kas toode on oma hinda väärt ja reaalselt ka summutab heli, kui need plaadid seina panna ? Kas plaadi pind on kergesti viimistletav ? Igasugune info on teretulnud kuna netis palju materjali ei ole. Edasimüüjaid ka eestis ainult üks...4

tänud ette
Külaline
külaline

Re: Phonewell heli-isolatsioon

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ma panin seda Phonewelli lakke kuna ülevalt naabri hobi kostis liiga hästi. Mulle lubas maaletooja, et seda saab otse viimistleda. Reaalsus on midagi muud, otse viimistleda seda pole võimalik. Heli kostab küll vähem, aga peale tuleb panna täiendav kiht, mida on võimalik viimistleda.
Külaline
külaline

Re: Phonewell heli-isolatsioon

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Täiendan veel oma vastust, et viimistleda pole võimalik, sest tõmbas praod igale poole vahele. Mingit teist materjali selle peale kruvidega kinnitada ka ei saa, sest tegemist on sisuliselt papist plaatidega mis liivaga täidetud. Igavesti rasked.
Lisan veel, et maaletooja pärast äpardumist mitte kuidagi minu palvetele võimalikku lahendust otsides ei vastanud. Müük tehtud ja mis edasi saab neid ei huvitanud.
Vasta