Vannitoa lahendus

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
BirgitM
külaline

Vannitoa lahendus

Lugemata postitus Postitas BirgitM »

Tere!

Uurin, kes asjaga rohkem kursis - kas vannituba remontides oleks hinna poolest sobilikum ise dušinurk ehitada või osta dušikabiin? Dušinurga ehitamise all pean ma silmas keraamiliste plaatidega dušinurgakese eraldamist, mitte konkreetselt eraldi seina püstipanekust. Plaan on vannituba korda saada ja korter maha müüa, seega mingeid erilisi disainielemente ja muid tilulilusid sinna niikuinii külge ei poogiks, eesmärgiks on vaid korralik tulemus.

Aitäh abi eest!

B.
timburi
külaline

Re: Vannitoa lahendus

Lugemata postitus Postitas timburi »

Lihtsam, kiirem, ja odavam on ju osta 250 € kabiin, mitte hakata plaatima, hüdrotama, vuukima, segistit ostma ja paigaldama, ja siis veel lisaks need uksed või klaas vms osta. Pluss trapp...
Kasutaja avatar
vaaderman
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1058
Liitunud: 24 Nov 2009, 15:19
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 51 korda
On tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Vannitoa lahendus

Lugemata postitus Postitas vaaderman »

timburi kirjutas:Lihtsam, kiirem, ja odavam on ju osta 250 € kabiin, mitte hakata plaatima, hüdrotama, vuukima, segistit ostma ja paigaldama, ja siis veel lisaks need uksed või klaas vms osta. Pluss trapp...

nii ned asjad paraku on kui tahad odavamalt
Tudeng2
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 27
Liitunud: 16 Dets 2012, 00:03
On tänatud: 1 kord

Re: Vannitoa lahendus

Lugemata postitus Postitas Tudeng2 »

timburi
külaline

Re: Vannitoa lahendus

Lugemata postitus Postitas timburi »

Kamoon, 30€/m2 ehitusplaadi peal ennast pesta küll ei saa, kuigi ta on kiire ja mugav võibolla tõesti. Müügiks korda tegemisel küll vale materjal.

Kuigi vahest on sellises olukorras, nagu teemaalgataja võimalik üldse hea diil teha nii, et teed vannitoa ostja soovi järgi. Mina näiteks ei langetaks korteri ostuotsust absoluutselt selle ajel, kas see vannituba on kordatehtud või mitte. Ma isegi oma üürikorteris teen siin oma raha eest ca 500€ remondi. Seda enam teeb seda inimene, kes ostab korteri aastateks. Võibolla läheb kaubaks pigem tühi ja hüdroisolatsiooniga vannituba või siis selline, nagu ostja tahab. Muidugi tema raha eest, mis läheb hinnale juurde, aga tema ju võtab laenu ja maksab selle kinni. Selleks on aga vaja kuidagi asi juriidiliselt kindlustada. Ma ise müüsin oma korteri lihtsalt kunagi nii maha - et paningi kuulutusse, et siseviimistlus on ostja valida - huvi oli suur. Aga noh, ma olen ehitaja kah, asi mul need seinad üle tõmmata ja plaadid seina panna on siis...

Muidugi teisest küljest meeldib jälle paljudele pildi peal tuttuus dushikabiin koos läikiva veekindla vakstuga seinas, aga maitseid on erinevaid...
BirgitM
külaline

Re: Vannitoa lahendus

Lugemata postitus Postitas BirgitM »

Okei...aga plaatida tuleks seal vannitoas niikuinii...asi siis see dušinurk veel juurde nikerdada. Või ei?
AHEL
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 396
Liitunud: 03 Juun 2012, 20:47
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Vannitoa lahendus

Lugemata postitus Postitas AHEL »

Kui sa teed korterit müügiks siis miks sa remondid vannituba,kui sa paned vannitoa alla 1500 euri ,egas see veel korteri hinda tõsta 1500 euri.No võibolla saab ka odavamalt,kuid tegin just enda vannitoa ja kulu oli 1500euri ja töö pidin veel ise tegema(kvaliteet pole just kiita)
Loll pea on ikka käte jalgade nuhtlus
timburi
külaline

Re: Vannitoa lahendus

Lugemata postitus Postitas timburi »

BirgitM kirjutas:Okei...aga plaatida tuleks seal vannitoas niikuinii...asi siis see dušinurk veel juurde nikerdada. Või ei?
Seintega dushialus ja plaatida pole nagu otseselt vaja. PVC maha näiteks ja niiskuskindel värv lakke põrandale ja korter müüki.
BirgitM
külaline

Re: Vannitoa lahendus

Lugemata postitus Postitas BirgitM »

Meile pandi koridori kuulutus selliselt ehitusfirmalt nagu Makroehitus. Teostavad siseviimistlust. Koduleht www.makroehitus.ee tundus neil nagu okei olevat...Kas keegi on kuulnud sellisest firmast midagi? Uurin taustinfot igaksjuhuks.
Vasta