Betooni puhastamine tõrvast

elektrood
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 29 Aug 2012, 22:08

Betooni puhastamine tõrvast

Lugemata postitus Postitas elektrood »

Tervist, olen hädas sellise asjaga, et vaja rõdu betoonpinnalt maha saada vana tõrvapapp, mis on sinna külge pigitatud. Mis oleks kõige parem valik, et kas teemantlihvketas võtab selle maha, relaka terashari kittis igatahes ära ja piigiga jäängi seda tegema või lammutan liiga ära.
Point selles, et see vana variant laseb enamuses läbi, nii et garaaž on peale vihma uppumas, rõdul on äravool, aga kalle on täiesti mööda ja lohkus nii et vesi jääb nendesse seisma.
Tahaks saada puhtaks ja teha uus korralik kalle vesiklaasi ja tsemendiga ning terassilaudadest kilbid peale panna, aga ei saa seda tõrva kuidagi eemaldatud.

Ehk on tarku nõuandeid?
ifffff
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1867
Liitunud: 31 Okt 2006, 00:18
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 62 korda

Re: Betooni puhastamine tõrvast

Lugemata postitus Postitas ifffff »

Liivaprits on esimene mõte
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10955
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 319 korda
On tänatud: 384 korda

Re: Betooni puhastamine tõrvast

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Ei ole küll mingi välitööde spets, aga, milleks on vaja ära katkuda asja kui see on nii tugevasti kinni. Kui valad vesiklaasiga uue kihi peale, siis ei tohiks seal all ju enam midagi juhtuda. Või juhtub? Igaks juhuks ära mu soovitust väga tõsiselt võta!
elektrood
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 29 Aug 2012, 22:08

Re: Betooni puhastamine tõrvast

Lugemata postitus Postitas elektrood »

Liivapritsiga ei julgenud ligi minna kuna seinas traivit ja võin selle lahti lasta, vana maha, sest see ei pidanud enam vett ja uut kihti ei saa valada otse, kuna tuleb lahti, vähemalt eelmise omaniku pandud plaattuli koos seguga ära:D

aga ühtlasi sain ka tehtud, kui kellelgi peaks selline töö ette tulema, siis mulle igatahes 100 eurone teemantlihvketas tundub juba soodne, raiskasin mitu tundi relaka terasharjadega nalja tegemisele, aga teemantiga tegin puhta töö vähese ajaga.
Vasta