Puugaasi katel Attack

küttesüsteemid, millega ja kuidas kütta
talumees
külaline

Puugaasi katel Attack

Lugemata postitus Postitas talumees »

Peale pikki nõupidamisi targematega soovin soetada puugaasi katla Attack. Hinnad suhteliselt erinevad ja soolased. Selline lehekülg nagu koikkatlad.com müüb kõige soodsamalt, aga väga salapärane koht tundub. Telefon välja lülitatud neil. Kas kellegil on kogemusi selle müüjaga? Katla kogemused ka teretulnud. Olen seni vaid häid kogemusi kuulnud, äkki on ka mingeid puudusi keegi märganud?
Tänades!
abimees
külaline

Re: Puugaasi katel Attack

Lugemata postitus Postitas abimees »

talumees kirjutas:Peale pikki nõupidamisi targematega soovin soetada puugaasi katla Attack. Hinnad suhteliselt erinevad ja soolased. Selline lehekülg nagu koikkatlad.com müüb kõige soodsamalt, aga väga salapärane koht tundub. Telefon välja lülitatud neil. Kas kellegil on kogemusi selle müüjaga? Katla kogemused ka teretulnud. Olen seni vaid häid kogemusi kuulnud, äkki on ka mingeid puudusi keegi märganud?
Tänades!
proovi sealt ja anna teada,kuidas läks http://www.neostore.ee/item/BS-00002469/
Kasutaja avatar
JyriPaike
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 220
Liitunud: 28 Mai 2011, 17:06
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 3 korda

Re: Puugaasi katel Attack

Lugemata postitus Postitas JyriPaike »

talumees kirjutas:Peale pikki nõupidamisi targematega soovin soetada puugaasi katla Attack. Hinnad suhteliselt erinevad ja soolased. Selline lehekülg nagu koikkatlad.com müüb kõige soodsamalt, aga väga salapärane koht tundub. Telefon välja lülitatud neil. Kas kellegil on kogemusi selle müüjaga? Katla kogemused ka teretulnud. Olen seni vaid häid kogemusi kuulnud, äkki on ka mingeid puudusi keegi märganud?
Tänades!
Kui asi kahtlane soovitaks siiski Atmose katelt, hind pea sama, osad saadaval, oleme neid palju üles pannud, samas kui puud pole kuivad sobiks paremini Viadrus koos meie poolt tehtud täiendustega (lisakeraaamika ja suitsukäigu pikendused), oleme ka teinud ja paigaldanud päikese paneele lisakütte variandina, kui huvi siis
tel 5520624 või meil jjan.pent@mail.ee .
Vasta