Pakkuda tööd maalritele/maalrile.Kiire.

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
maalri tööd
külaline

Pakkuda tööd maalritele/maalrile.Kiire.

Lugemata postitus Postitas maalri tööd »

Pakkuda tööd maalrile.
48m2 põrandapinnaga korter.
Seinad/laed 2x kipspinnad.Kips korralikult paigaldatud.
Kokku pinda ca. 150-170m2.
Keerulisi nurki ei ole.
Lagede kõrgus: 2600mm
Töö hind: pahteldus+krunt+värv 3,5 eur/m2 kätte.
Tööle asumise aeg: kohe.
Tasu: 2x või kohe peale valmimist.
Objekti asukoht: Tallinn,Kalamaja.
Vaja valmis saada 1 korter ca 10 päevaga,hea kui kiiremini.
Töö lavad olemas.
Materjal olemas.Pahtleid võib tuua ka tegija soovil.
Hea oleks kui tegijal enamus tööriistu olemas oleks,vajadusel saab üht-teist omaltpoolt anda.


hannes@evicon.ee
või 53455575
orjapidaja
külaline

Re: Pakkuda tööd maalritele/maalrile.Kiire.

Lugemata postitus Postitas orjapidaja »

Mitmes kuulutus see Sul juba on? Ära koonerda, Sinupoolt pakutav summa on väike. Ütle nüüd, et see on juba uus objekt :D . Miks siis vanu tegiaid ei kasuta?

http://www.e-ehitus.ee/index.php?pg=kalk&n=43 Sellised hinnad siis!
hpgrupp
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 38
Liitunud: 21 Sept 2011, 22:16
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Pakkuda tööd maalritele/maalrile.Kiire.

Lugemata postitus Postitas hpgrupp »

Ära pane pahaks, aga sellise hinna eest sa spetsialisti ei saa. Leiad ainult mingi jorsi, kes ei mõista, mis pidi rullivartgi käes hoida.
Sa oled nõus maksma 3,5 euri ruudu eest ja nõuad tööliselt riistasid ka veel?? Tüüpiline vahendaja, kes on saanud üliodavalt mingi töö ja nüüd otsib lolli, kes töö aitähh eest (kui sedagi saab) ära teeks.
Puu-, kipsi- ja viimistlustööd
HP Grupp OÜ
+37253014716
hp@hpgrupp.com
maalri töö
külaline

Re: Pakkuda tööd maalritele/maalrile.Kiire.

Lugemata postitus Postitas maalri töö »

Kõigil käimasolevatel korteritel on asjalikud ja kvaliteeti pidavad maalrid töös, aga kortereid lisandub ja töökäsi on juurde vaja.
Ei ütleks,et sellise ruuduhinnaga vähe teenivad.
saatana
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 200
Liitunud: 01 Apr 2010, 11:33
Asukoht: Tartu
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Pakkuda tööd maalritele/maalrile.Kiire.

Lugemata postitus Postitas saatana »

selle summa eest oleksin nõus tulema ainult pahteldama
ehitus ja viimistlustööd
+37254 590883
http://album.ee/tepra
Maaler.
külaline

Re: Pakkuda tööd maalritele/maalrile.Kiire.

Lugemata postitus Postitas Maaler. »

Huvitav kas see palk on ka ametlikult?Või on see ümbriku palk?
Soomest
külaline

Re: Pakkuda tööd maalritele/maalrile.Kiire.

Lugemata postitus Postitas Soomest »

Kui selle summa pealt oleks makstud sotsiaalmaks siis täiesti ok tööraha.Hea mees teeb selliseid kortereid valmis 3-4 tükki kuus.Mul teevad kaks pahteldajat ja üks maaler nädalas(40h) valmis 250 m2 põrandapinnaga korruse kortermajas.Seda muidugi pritsidega.Kui palju teenivad,võib igaüks ise välja arvutada.
Külaline
külaline

Re: Pakkuda tööd maalritele/maalrile.Kiire.

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Soomest kirjutas:Kui selle summa pealt oleks makstud sotsiaalmaks siis täiesti ok tööraha.Hea mees teeb selliseid kortereid valmis 3-4 tükki kuus.Mul teevad kaks pahteldajat ja üks maaler nädalas(40h) valmis 250 m2 põrandapinnaga korruse kortermajas.Seda muidugi pritsidega.Kui palju teenivad,võib igaüks ise välja arvutada.
Tegu vist teema algatajaga :lol: See pakutav tööraha ei ole mõistlik.
Mõtetu näide, oleks.... ja maksud % oleks prits jne. jne...
Ei tasu otsida õigustust tervist kahjustatavate tööde katekoorjasse kuuluva töö, madalat töö tasu!
Eelmisele
külaline

Re: Pakkuda tööd maalritele/maalrile.Kiire.

Lugemata postitus Postitas Eelmisele »

Ei ole teemaalgataja.Minu näide on reaalsest elust.Väidan endiselt,et selle summaga teenib hea mees täiesti korralikult.Kas on tervist kahjustav või mitte,ei oska öelda.Siin ilma respiraatorita keegi ei tööta.Maalritel veel eriti korralikud akude pealt respikad.
naismaaler
külaline

Re: Pakkuda tööd maalritele/maalrile.Kiire.

Lugemata postitus Postitas naismaaler »

Eelmisele kirjutas:Ei ole teemaalgataja.Minu näide on reaalsest elust.Väidan endiselt,et selle summaga teenib hea mees täiesti korralikult.Kas on tervist kahjustav või mitte,ei oska öelda.Siin ilma respiraatorita keegi ei tööta.Maalritel veel eriti korralikud akude pealt respikad.
Võta siis töö ise ette. Olen ise maalritööd teinud 15 aastat ja väidan, et praegu on ikka 3,5€/m2 vähe. Seega üks konkurent Sul vähem.
Jõudu tööle!
nojah
külaline

Re: Pakkuda tööd maalritele/maalrile.Kiire.

Lugemata postitus Postitas nojah »

Seal soomes on su maalril 2,3 korrust korraga ees tavaliselt. Kõik on konveieri laks. Siin ei võeta arvatavasti sellist tööd vastu kah millega seal probleeme pole. Siin tahetakse kõige madalama hinnaga praktiliselt kõige paremat tulemust mis võimalik oleks.

Nii et võrrelda soome korrusmajade tööd/hinda ja siinset yhte korterit - pointless ju
Raiks
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 07 Veebr 2012, 19:23

Re: Pakkuda tööd maalritele/maalrile.Kiire.

Lugemata postitus Postitas Raiks »

Huvitav miks hannes ei julge vastata kas palk ametlik või ümbrikus :D?Aga kas tõesti Tallinnas nii odavad hinnad maalritel?Rakveres saavad maalrid sama töö eest 5 euri m2.
kanad
külaline

Re: Pakkuda tööd maalritele/maalrile.Kiire.

Lugemata postitus Postitas kanad »

vapsee jõhkralt ikka maalrid teenivad siis, ise teen 3eur m2 ja teenin 1500-2000eur kuus...
renoveering
külaline

Re: Pakkuda tööd maalritele/maalrile.Kiire.

Lugemata postitus Postitas renoveering »

See 5.- euri m2 Rakveres on tühi jutt. Olen kohalik ja tean v.hästi, mis hinnad on. 3,5.-/ m2 Rakveres ei maksta (firmades ja ametlikult).
siseviimistleja
külaline

Re: Pakkuda tööd maalritele/maalrile.Kiire.

Lugemata postitus Postitas siseviimistleja »

Olen pakumisest huvitatud.Hind on normaalne!Mehed,ei ole vaja nii ahneks ka minna.Minu e-mail on shng@hot.ee
Vasta