kui palju maksab präägu kipsi m2

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
aro
külaline

kui palju maksab präägu kipsi m2

Lugemata postitus Postitas aro »

olge hed inimesed ja palun aidake kui palju maksab kipsi m2
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4250
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 87 korda
On tänatud: 76 korda

Re: kui palju maksab präägu kipsi m2

Lugemata postitus Postitas Hiid »

veitsa alla kahe euri
Külaline
külaline

Re: kui palju maksab präägu kipsi m2

Lugemata postitus Postitas Külaline »

http://www.otse24.ee/est/products/Kipsp ... psplaat/tk Korrutamis ja jagamistehted tee ise.
Urmas
1külaline
külaline

Re: kui palju maksab präägu kipsi m2

Lugemata postitus Postitas 1külaline »

Mine poodi ja vaata! ja jälgi rubriiki kah,kuhu oma küsimuse topid!!
Kasutaja avatar
saareste.eesti
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 34
Liitunud: 26 Aug 2011, 11:33
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Re: kui palju maksab präägu kipsi m2

Lugemata postitus Postitas saareste.eesti »

Tere. Kui lähete ise ostma siis on hind 2-3€/m2. KUi aga läbi ehitaja siis kindalasti 25€ soodasmalt, muidugi oleneb ka kogusest. Üheplaadi pealt allahindlust ei tehta rohkem kui 10%.
aro
külaline

Re: kui palju maksab präägu kipsi m2

Lugemata postitus Postitas aro »

ma mõtlen kui mul tuleb minna tööle ja on vaja teha kips seinad al 400m2,mis peaks olema se summa mida ma tööandiale ütlen
vuuk
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1891
Liitunud: 15 Jaan 2008, 09:34
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 97 korda

Re: kui palju maksab präägu kipsi m2

Lugemata postitus Postitas vuuk »

Kas on ka aimdust, kui palju 1m2 kipsi paigalduseks keskmiselt mehe kohta aega kulub?
Kas tööriistad annab tööandja, või peab olema omal?
Külaline
külaline

Re: kui palju maksab präägu kipsi m2

Lugemata postitus Postitas Külaline »

aro kirjutas:ma mõtlen kui mul tuleb minna tööle ja on vaja teha kips seinad al 400m2,mis peaks olema se summa mida ma tööandiale ütlen
Oled sa ikka kindel, et tööandja annab sulle selle summa, mida sa talle ütled?
aro
külaline

Re: kui palju maksab präägu kipsi m2

Lugemata postitus Postitas aro »

jah tööriistad on ülemuse poolt,noh ma ei tea palju võib aega kuluda ühe mehe kohta kui plaati paneb,ma arvan et kuvsagil 5 minti
vuuk
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1891
Liitunud: 15 Jaan 2008, 09:34
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 97 korda

Re: kui palju maksab präägu kipsi m2

Lugemata postitus Postitas vuuk »

Kas karkass on paigaldatud ja ainult plaadid vaja paika kruttida?
Kas mõõta vaja?
Plaate tükeldada? Või lähevad tervelt seina?
Kaablid?
Isolatsioon?
Tugevdused?
Uste akende ja muud avad?
Torud?
Kas kipsi paigaldamise juhistega oled juba tutvunud?
Siis oled ikka väga kibe käsi kui viie mintiga läheb ruutmeeter paika?
Aga jõudu Sulle! :)
aro
külaline

Re: kui palju maksab präägu kipsi m2

Lugemata postitus Postitas aro »

plaadid lahevad tervelt seina kaableid ei ole
präägu
külaline

Re: kui palju maksab präägu kipsi m2

Lugemata postitus Postitas präägu »

*olge hed inimesed ja palun aidake kui palju maksab kipsi m2
*ma mõtlen kui mul tuleb minna tööle ja on vaja teha kips seinad al 400m2,mis peaks olema se summa mida ma tööandiale ütlen
*jah tööriistad on ülemuse poolt,noh ma ei tea palju võib aega kuluda ühe mehe kohta kui plaati paneb,ma arvan et kuvsagil 5 minti
*plaadid lahevad tervelt seina kaableid ei ole
:shock:
Arvestades kõike eeltoodut, soovitan ma sul vähemalt 8€ ruudu eest ikka küsida. Põhjuseks on see, et tõenäoliselt saad sa seda kõike vähemalt 14 korda ümber teha, enne kui see hakkab mingilgi moel meenutama enam-vähem vastuvõetavat kipsseina (Ma arvestasingi selle summa sisse ringitegemisteks mineva aja+materjali kulu, kuna mõni hard core tööandja võib nõuda ka p...sekeeratud materjalide kinnimaksmist). Mingit aimu sellest tööst sul pole - see on küll täiesti selge. Kuskilt kuuldud (krt, äkki siin foorumis) kuldsed sõnad kõlasidki nii, et - kipsplaadi paigaldusega saavad lapsed ka hakkama, lihtsalt lapsed ei jõua seda kipsplaati paika tõsta.
Elu on näidanud, et peale neid nö lapsi kutsutaksegi ehitajad, kes sellest tööst midagi teavad ka ja uuritakse, et kas seda kõike on veel võimalik parandada või on lihtsam kõik maha võtta ja otsast peale alustada. Aga sa ära põe, ega ma ei kukkunud siin targutama paha pärast - vahel on sul targem oma teadmatust tunnistada ja tegeleda asjadega millega sa hakkama saad (jäävad pahandused tulemata ja ei tee oma marki ka täis). Ega me pole siin keegi nagu teleturu köögikombainid, et saame kõigega hakkama. :blink:
vuuk
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1891
Liitunud: 15 Jaan 2008, 09:34
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 97 korda

Re: kui palju maksab präägu kipsi m2

Lugemata postitus Postitas vuuk »

präägu kirjutas:* ...saad sa seda kõike vähemalt 14 korda ümber teha, enne kui see hakkab mingilgi moel... Mingit aimu sellest tööst sul pole - see on küll täiesti selge. ...
Kas maksab olla siis kohe nii karm.
Minu arvates on ikka ju positiivne, kui inimene tahab tööga leiba teenida. Küllalt on ju näha neid, kes parasiitlusest, vargusest, kelmusest jne. elatuvad. Või lihtsallt masetsevad, kuni siit ilmast lahkumiseni välja.
Aga noortel või algajatel, kui on huvi saada ehitajaks, oleks mõistlik püüda ennast haakida juba kogenutega meeskonda. Algul leppida väiksema tasuga, arvestades, et alguses panus töötulemusesse on tavaliselt väiksem. Ja mõelda selliselt, et saadavad teadmised, kogemused ka maksavad midagi. Samas kogenud inimese toel on võimalik tööalaselt areneda nii, et jääb ära risk midagi tuksi keerata. :)
täitsa nali
külaline

Re: kui palju maksab präägu kipsi m2

Lugemata postitus Postitas täitsa nali »

aro kirjutas:jah tööriistad on ülemuse poolt,noh ma ei tea palju võib aega kuluda ühe mehe kohta kui plaati paneb,ma arvan et kuvsagil 5 minti
:yahoo: :banghead: :thumbsup:
Ma kardan. et kui su tööandja neid ridu loeks siis sa ei saaks seda tööd isegi siis, kui sa teeksid seda tasuta, sest sa tea ju sellest tööst midagi. Ja nende tööde tellijale võib ainult kaasa tunda. Ära tee seda, millest sa midagi ei tea!
Külaline
külaline

Re: kui palju maksab präägu kipsi m2

Lugemata postitus Postitas Külaline »

kas kipsplaadi panekust peab midagi ennem teadma, kipsi lihtsalt pannakse
täitsa nali
külaline

Re: kui palju maksab präägu kipsi m2

Lugemata postitus Postitas täitsa nali »

Külaline kirjutas:kas kipsplaadi panekust peab midagi ennem teadma, kipsi lihtsalt pannakse
:scratch:
Ei pea! Põhimõtteliselt võib teha absoluutselt kõike sellest mitte midagi teadmata.
saatana
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 200
Liitunud: 01 Apr 2010, 11:33
Asukoht: Tartu
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: kui palju maksab präägu kipsi m2

Lugemata postitus Postitas saatana »

saareste.eesti kirjutas:Tere. Kui lähete ise ostma siis on hind 2-3€/m2. KUi aga läbi ehitaja siis kindalasti 25€ soodasmalt, muidugi oleneb ka kogusest. Üheplaadi pealt allahindlust ei tehta rohkem kui 10%.
ja mis sa arvad et kui ehitajaga koos ostma minnes saab 25%?
ma käisin hiljaaegu ja ostsin tellijaga koos kauplusest(ei hakka reklaamima ettevõtet kust) ca 120tahvlit kipsi standard mõõtud 2.8x1.2 ja allahindlust üle 12% ei saanud,samas sain laminaadile +45%.teatud asjadel on vastav kate mida ei saa isegi ületada projektimüük.
ehitus ja viimistlustööd
+37254 590883
http://album.ee/tepra
mallone
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Apr 2011, 13:31
On tänatud: 1 kord

Re: kui palju maksab präägu kipsi m2

Lugemata postitus Postitas mallone »

Saad,saad kõvasti alla eriti kui tshekki ei taha -need müüakse müügimeeste poolt suurtele firmadele maha.
saatana
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 200
Liitunud: 01 Apr 2010, 11:33
Asukoht: Tartu
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: kui palju maksab präägu kipsi m2

Lugemata postitus Postitas saatana »

mallone kirjutas:Saad,saad kõvasti alla eriti kui tshekki ei taha -need müüakse müügimeeste poolt suurtele firmadele maha.

...alates teatud mahtudes nt:mingi 3-4 alust praaki võid saada aluse hinnaga
ehitus ja viimistlustööd
+37254 590883
http://album.ee/tepra
Vasta