Tartusse abitööliseks

Siia foorumisse postitage ainult tööotsimisi või oma teenuste reklaam!
Foorumi reeglid
NB! Tööotsimise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööd otsida, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööotsimise või reklaamiteemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
Külaline
külaline

Tartusse abitööliseks

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Et otsin tööd siis tartu piirkonda, ehitusele abitööliseks, kõik pakkumised oodatud mailile: onebyonebyone@hot.ee
xxNIMETUxx
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 823
Liitunud: 24 Jaan 2006, 16:14
Asukoht: Tartu ja kogu Eesti
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Tartusse abitööliseks

Lugemata postitus Postitas xxNIMETUxx »

Tere,

Mis kogemused ehitus valdkonnas?
vee- ja küttesüsteemid, ventilatsioon, soojuspumbad, elekter, kodumasinad/seadmed: müük, projekteerimine, hooldus, remont 58367067 spegrupp@gmail.com
Külaline
külaline

Re: Tartusse abitööliseks

Lugemata postitus Postitas Külaline »

lühidalt siis viimased kuud olen tegelenud sise viimistlusega, pahteldamine,(maalri tööd), olen tegelenud veel kipsi paigaldamisega, müüri ladumine ja olnud abitööline maja renoveerimisel, lisaks veel kooli praktika, kindlasti on neid tõid mida ma ei oska kuid olen kiire õppija.

xxNIMETUxx kirjutas:Tere,

Mis kogemused ehitus valdkonnas?
Külaline
külaline

Re: Tartusse abitööliseks

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ootan pakkumisi veel, võiks olla viimistlus tööd aga vaatan ka teised pakkumised üle. Oleks vaja järgnevateks paariks kuuks abitöölisena tööd siis.
xxNIMETUxx
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 823
Liitunud: 24 Jaan 2006, 16:14
Asukoht: Tartu ja kogu Eesti
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Tartusse abitööliseks

Lugemata postitus Postitas xxNIMETUxx »

palgasoov?
vee- ja küttesüsteemid, ventilatsioon, soojuspumbad, elekter, kodumasinad/seadmed: müük, projekteerimine, hooldus, remont 58367067 spegrupp@gmail.com
Külaline
külaline

Re: Tartusse abitööliseks

Lugemata postitus Postitas Külaline »

xxNIMETUxx kirjutas:palgasoov?


abitöölisena võiks siis jääda tunni hind 2,5-3€, oleneb mis töö peale täpsemalt saab.
Külaline
külaline

Re: Tartusse abitööliseks

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Teeks väikse upi siis üle pika aja, korralik tööline, alkoholiga pole probleeme, elukoht tartu, sooviks leida viimistlus töölisena või ehitusele abitöölisena tööd tartu kandis.
Vasta