grillmööbli viimistlus

Palkmajade teema
Tammis
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 21 Jaan 2010, 22:21

grillmööbli viimistlus

Lugemata postitus Postitas Tammis »

Millega oleks hea palkidest grillmööblit viimistleda . Männitõrv vist natuke paks (haiseb :D) ja ei tea kas päikese käes seistes jääb kena.. LInaõli välistingimustesse sobib ? Tahaks midagi naturaalsemat , kui pinotexid jne
Tammis
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 21 Jaan 2010, 22:21

Re: grillmööbli viimistlus

Lugemata postitus Postitas Tammis »

hmm.. või siis mida on teised oma välimööblile peale pannud. Keegi midagi ikka on ju ? Võiks siis vastata.
thor
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 26
Liitunud: 03 Veebr 2009, 10:13

Re: grillmööbli viimistlus

Lugemata postitus Postitas thor »

puhta linaõliga tükib puit päikse käes mustaks minema(vähemasti need kuuriuksed mis linaõliga mõniaeg tagasi võõbatud).oksakohad jäävad ainult kollaseks.ma olen ostmud linaõli ja tõrva emulsiooni.sinna on vist ka tärpentiini lisatud.ära kuivab ei määri.valgete pükstega ei tea mis juhtub.tartu bauhofis oli viimati igasugu looduslikke asju(vähemasti nii väidab silt purgil ja müügimees).kui leiad midagi suurepärast,kirjuta teistelegi.thor
renks
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 47
Liitunud: 27 Aug 2008, 19:02

Re: grillmööbli viimistlus

Lugemata postitus Postitas renks »

Miks 'pinotexid jne' ei kõlba?
Mina möksisin Aura Lasur nimelise vahendiga. Jumalast kena jäi. Vist oli männitooniga, a seda on neutraalset ka.
Tammis
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 21 Jaan 2010, 22:21

Re: grillmööbli viimistlus

Lugemata postitus Postitas Tammis »

Tegin kah männitõrv +20% tärpentiini seguga ja tegin üle.. Kuivas tükk aega ja toon , mis algul oli sobiv .. (selline "soe" tumepruun..Pähklist natsa heledam .) kuivas päikese käes helepruuniks ja oksakohad, kuhu eriti sisse ei imbunud olid päikesega sellised "higistavad" ja määrivad. Kuigi ilmselt. kui veel pikemalt seisab, saab parem. Pingid on mõistlik ikka pinotexiga vast teha- kuivab korralikult ja ei määri.
Kasutaja avatar
sashaobrok
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2781
Liitunud: 15 Apr 2008, 03:00
Asukoht: tartu
On tänanud: 36 korda
On tänatud: 43 korda

Re: grillmööbli viimistlus

Lugemata postitus Postitas sashaobrok »

Olen kõike "Tume tõrvaõli"-ga teinud. Väga äge on jäänud.
vanaema on sul veteran...
Vasta