tänavakivide paigaldamine

kord
külaline

tänavakivide paigaldamine

Lugemata postitus Postitas kord »

Palju maksab tänavakivide m2 paigaldus koos kivi hinnaga?
ht.ee
külaline

Re: tänavakivide paigaldamine

Lugemata postitus Postitas ht.ee »

Alates 500 kr, sõltub milline on ol.ol. olukord.
Reigo
külaline

Re: tänavakivide paigaldamine

Lugemata postitus Postitas Reigo »

hehh...500krooni m2 ei taha keegi enam siin anda peale jaanipäeva hinnad tõusevad 500ni ja siis ennem külmasid 550ni
hetkeseis on nii et me teeme koos kogu kupatusega 450krooni m2
Reigo
56928113
Külaline
külaline

Re: tänavakivide paigaldamine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

oreigo on teatud tuntud odav tõõjõud!sa lammas teenida üldse ei taha ve?sa oledki üks nendest lollidest kes hindasi alla tõmbavad.ja ma väga kahtlen sinu töökvalditeedis!õiged tegijad alla 500 eek ruut ei hakka üldse midagi tegema!päris äitäh eest ei ole ju mõtet teha
kent
Reigo
külaline

Re: tänavakivide paigaldamine

Lugemata postitus Postitas Reigo »

Kas mulle tundub või oled sina loll et kallist materjali ostad...ma saan lihtsalt kõvasti odavamalt materjale ja mul kannatab vabalt 450nega teha.suudan selle raha eest kivid killustikud liivad bobcati vibrarent isegi äärekivid mahuvad selle hinna sisse ja tööraha jääb kuskil 160krooni m2.
Tuleb äkki rohkem tutvusi sebida et asju odavamalt saaks kas pole mitte mõistlik
niisiis kent lõpeta see kottide sügamine ehituspõud on läbi nyyd tuleb liigutada et raha tuleks.
Kahtled kvaliteedis?
mul on ette näidata üle 200erineva objekti nii eestis kui välismaal
Vialine
külaline

Re: tänavakivide paigaldamine

Lugemata postitus Postitas Vialine »

Vialine Group OÜ põhitegevusaladeks on tänavakivide paigaldus, platside ja teede ehitus, pinnase- ning kaevetööd. Ettevõtte eesmärgiks on tagada kõikidele praegustele ja tulevastele klientidele kaasaegsed ja kvaliteetsed ehituslahendused. Antud eesmärgi teostamisel aitavad kaasa hea kvalifikatsiooni ja kogemustega töötajad, sealhulgas ka spetsialistid üldehituse alal. Pakume teenust nii era- kui äriklientidele. Väga tähtsaks peame ka kliendi ja ehitaja vahelist koostööd. Püüame alati mõista ja aru saada kliendi soovidest ning anda omapoolset nõu. Meie jätkuv areng kinnitab, et oleme valinud õige tee klientide usalduse võitmisel. http://www.vialine.ee info@vialine.ee 55577024
Andesiin
külaline

Re: tänavakivide paigaldamine

Lugemata postitus Postitas Andesiin »

http://www.andesiin.ee Kiire töö kindel kvaliteet!
Vasta