3-toalise korteri remont

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
yaroslav
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 01 Okt 2020, 18:43

3-toalise korteri remont

Lugemata postitus Postitas yaroslav »

Tere. Palun väga üldist arvamust, kui palju võiks korteri remont maksma minna. Korter asub Tallinnas, paneelmaja 5 (viimane) korrus. Pindala 68 m2. Aknad vahetamist ei vaja.

Vajalikud tööd:

Kogu korteris - paigaldada kokku 6 siseust ja piidad vahetada (köök, 2 magamistuba, elutuppa 2-poolega uks, tulaett ja vannituba), uus elektrijuhtmestik.

Magamistuba 1 - vana tapeet ja laminaat maha võtta. Paigaldada uus laminaat, värvida lagi, seinad tapeetida, radiaator vanast värvist puhastada ja uuesti värvida, uued lülitid ja kontaktid, uus laelamp.

Magamistuba 2 - vana tapeet ja põrandakate maha võtta. Paigaldada uus laminaat, värvida lagi, seinad värvida, radiaator vanast värvist puhastada ja uuesti värvida, uued lülitid ja kontaktid, uus laelamp. See tuba võiks jääda nö poolikuks. Tulevikus ilmselt lastetuba, hetkel seisaks tühjana.

Esik - vana tapeet ja linoleum maha võtta. Paigaldada uus laminaat või linoleum, värvida lagi, seinad tapeetida, uued lülitid ja kontaktid, uus laelamp.

Tulaett - kapitaalremont, lammutada vana maha, värvida, plaatida, uus tulettpott ja valgustid, uus uks jne.

Vannituba - kapitaalremont, lammtada vana maha, plaatida, uus duššikabiin, valamu, uued valgustid, plaatida, uus uks jne.

Köök - vana lammutada, uus põrandakate, uus valamu, uus köögimööbel koos tehnikaga (integreeritud), uus tapeet, uued valgustid jne. Täiskomplekt.

Ehitusmaterjalid (põrandad, tapeedid, köögimööbel ja -tehnika jne) peaksid olema korralikud, aga ei pea olema väga uhke ja kallis. Tööd võiks tehtud saada korraga, soovitatavalt 1 kuu jooksul. Millise summaga peaks umbkaudu selliste soovide korral arvestama?

Tänud!
Urmas
autodidakt
Postitusi: 8022
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 217 korda
On tänatud: 312 korda

Re: 3-toalise korteri remont

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Juhul kui saab valmis ühe kuuga, siis juba ainuüksi tööraha kahele mehele võid arvestada ca 2x2500€(keskmine ja ametlikult).
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
priitsamuel
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 27 Apr 2012, 14:27

Re: 3-toalise korteri remont

Lugemata postitus Postitas priitsamuel »

Kuu ajaga küll 3 toalise korteri kap remonti ära ei tee. Rusikareegel, et esialgsele arvestuslikule hinnale arvestage üllatusteks juurde ca. 20% (aluspõrandate olukord, kindlasti krohv ja pahteldus kõveratel seintel lagedel). Samuti on see köögimööbli ja tehnika hind, või ükskõik mis materjali hind suht erinev, kõik oleneb mida täpselt soovitakse. Peab ikka enne teadma palju millegile ollakse nõus kulutama. Komplekti hind puusalt alates 30,000e
RaJy
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 424
Liitunud: 17 Juun 2018, 09:31
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 16 korda

Re: 3-toalise korteri remont

Lugemata postitus Postitas RaJy »

priitsamuel kirjutas: 02 Mär 2021, 16:35 Kuu ajaga küll 3 toalise korteri kap remonti ära ei tee. Rusikareegel, et esialgsele arvestuslikule hinnale arvestage üllatusteks juurde ca. 20%
Seda nimetatakse Cheopsi seaduspäraks - mitte ükski ehitus ei valmi ette antud tähtajaks soovitud eelarvega ehk siis juba vanas egiptuses oldi sellega hädas.
Hinnapäringust puudub üks rida - ehitusjäätmete utiliseerimine. 5. korruselt kogu selle mandi alla tassimine on tõsine kuluartrikkel.
Kuu ajaga oleks ehk võimalik teha kui töö 24/7 kestaks, aga kas leiab keegi selleks tööjõu ja mida naabrid sellest arvaksid? Reaalne oleks 3 kuud ja nüüd vaata uuesti esimest lauset.
Vasta