automaat õhutus

küttesüsteemid, millega ja kuidas kütta
Kasutaja avatar
randolfe
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 203
Liitunud: 26 Nov 2005, 00:34
Asukoht: kuressaare
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

automaat õhutus

Lugemata postitus Postitas randolfe »

tere.
asi selles,et katlamajas paigaldatud automaat õhutus.kõik ok aga vahest ajab kohe täiega vett välja.lausa jookseb.milles asi ja mida ette võtta.SEALT PEAKS JU AINULT ÕHKU TULEMA.SEDA EI ANNA JU SULGEDA KA.
omas majas tööd ei löpe.....iialgi
Pedaal
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 115
Liitunud: 23 Mai 2007, 22:19

Re: automaat õhutus

Lugemata postitus Postitas Pedaal »

kui õhuti all pole ventiili/kraani siis on loll paigaldaja olnud
seda ikka juhtub et neid on vaja vahetada seega kraan sulgemiseks vahetuse eesmärgil on vägagi vajalik
õhutil ja õhutil on vahe - lisaks hinnale, ehk tundlikus erinevatele vedelikele ja nendes leiduvatele lisanditele
õhutid jäävad kinni kui vees on peale vee ka midagi muud, nt. liiv või muu tahke osake.
Nõnda hea on olla uues majas Läbi ukse puhub tuul Nii hea on olla uues majas Läbi seina kumab kuu
Veidi veel, ja saangi oma kodu Ainult kolmkümmend aastat veel Veidi veel ja ongi minu kodu Kui ma elus olen veel .....
Külaline
külaline

Re: automaat õhutus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Soovitaksin enne seda kui ohku hakkad valja laskma,vaadata soojussolmes elevaatorit.Pealevoolu ja tagasivoolu vahel peab olema ventiil,normaal seis on tal et ta oleks suletud.
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: automaat õhutus

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Sinna õhueraldaja vahele piisab täiesti ühest liivaterast või tükikesest keermteibist/takust, jne, et sealt tasakesi vett siriseks. Ajapikku peaks see jama mudakogujasse kinni jääma. Sestap on see kraanide paigaldamise soovitus täitsa õige. Mul õnnestus süsteem sedasi kokku panna, et nende õhueraldajate juures eraldi kraani ei ole, küll aga on nende lähedal. Veekadu on umbes 50 ml kui ma selle õhueraldaja maha krutin ja enne seda kraanid kinni panen. Kraani ma ei kavatsegi sinna panna, odavam oli osta manuaalsed õhueraldajad, et juhul kui see automaagiline peaks katki minema siis krutin selle manuaalse sinna asemele, kuniks eelmine on kas korda tehtud või vahetatud. Aga ilmsel on mõistlik sinna ikkagi eraldi kraanid paigutada. Ja need automaagilised mis minu kätte on sattunud, neid ikkagi saab sulgeda. Kui see nublu sinna otsa täiesti kinni keerata siis ei tule sealt midagi.
Vasta