Makita dux18z

ehitustööriistadega seonduv. Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
maidor
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 167
Liitunud: 02 Veebr 2013, 17:39
On tänatud: 2 korda

Makita dux18z

Lugemata postitus Postitas maidor »

Kas keegi kasutab kodus sellist tööriista makita dux18z, mille otsas on hari dr400mp? Kuidas vastu peab ja kas on mingi puudus, mida videotes pole aru saada?
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10830
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Makita dux18z

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Ei ole kasutanud just konkreetset isendit, kuid sain kunagi proovida ühte Makita trimmerit. Noh, ütleme nii, et kui pind on pidevalt hooldatud, siis igapäevasteks hooldustöödeks ehk isegi käraks, aga kui vaja kauem tööd teha, siis kehitaks selle isendi peale 'lgu ehk nii ja naa. Veidi pikemate tööde(rohkem tööesist) puhul tahab tihti akude vahetust. On mul pisitöödeks üks Makita 18V aku pealt töötav 10" kettsaag. Jah, juba laasitud jämedamate okste tükeldamiseks pliidipuudeks kõlbab, kuid akusid tahab ka üpris tihti vahetada. Ei ole isegi see 18V 6Ah aku vastupidavus alati see, mida reklaamvideos näidatakse. Kui sul on Makita akusid rohkem kui 1-2, siis ehk see isend võiks isegi olla.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
maidor
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 167
Liitunud: 02 Veebr 2013, 17:39
On tänatud: 2 korda

Re: Makita dux18z

Lugemata postitus Postitas maidor »

Mul ongi vaja just pisi töödeks. Maja eest kõnnitee 30m, mida praegu nühin harjaga, et lund ei koguks plaatidele ja libedaks ei muutuks. Suvel jällegi peale muru niitmist hea.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10830
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Makita dux18z

Lugemata postitus Postitas Urmas »

maidor kirjutas: 22 Veebr 2023, 22:22 Mul ongi vaja just pisi töödeks. Maja eest kõnnitee 30m, mida praegu nühin harjaga, et lund ei koguks plaatidele ja libedaks ei muutuks.
Kui sul on juba olemas Makita akusid, siis vist peaks asja ära ajama. Kas mõnes rendis ei pakuta sellist asja, et saaksid vähemalt üldmulje kätte kui kaua ja motu akut läheb su 30m kõnnitee puhastamiseks?
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
maidor
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 167
Liitunud: 02 Veebr 2013, 17:39
On tänatud: 2 korda

Re: Makita dux18z

Lugemata postitus Postitas maidor »

Rendist võtmine on tõesti hea mõte, aga mitte kuskilt ma ei leidnud saadavust harjale süsteemile.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10830
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Makita dux18z

Lugemata postitus Postitas Urmas »

maidor kirjutas: 26 Veebr 2023, 13:46 Rendist võtmine on tõesti hea mõte, aga mitte kuskilt ma ei leidnud saadavust harjale süsteemile.
Uuri Makita edasimüüjate käest, et kas neil oleks pakkuda promotoodet.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Vasta