Lihvitud betoonpõrand läks pekki

markar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 15 Dets 2022, 00:20

Lihvitud betoonpõrand läks pekki

Lugemata postitus Postitas markar »

Tere!

Kas keegi on midagi sellist varem näinud või oskab arvata mis juhtus?
Niisiis - tellisin elutuppa põrandavalu, nii et lihvitud betoon jääks pealmiseks pinnaks, millegagi rohkem ei kata.
Tuldi, tehti ja kui ära kuivas nägi välja nii nagu allpool piltidel.
- kasutati SRA-d ja pinnakõvendit, lõpetuseks kopterdati siledaks. Valati oktoobri keskel
- aluskiht on penoplast kergkruusa peal, sees armatuur ja küttetorud (kuhu vett ei ole veel sisse lastud)
- järgmisel päeval peale valamist katsin valaja soovituse peale pinna kilega. Uus must kile rullist, ühes tükis. Kile võtsin ära ca kuu aega hiljem ja siis ilmnesidki vead.
- vahepealsel ajal ei ole teostatud kile peal muid töid kui pistikute paigaldamine ja seina värvimine valge värviga. Ka läheduses ei ole midagi muud tehtud või kasutatud õli, keemiat või muid aineid. St. et sinna peale ei ole midagi vahepeal aetud.
- eelmisel nädalal tegin süvapesu, see ei aidanud.

Valaja, kellelt kogu asja tellisin, väidab et tema pole süüdi. Kõik muud spetsialistid kellega olen rääkinud ütlevad, et nemad ei tea milles asi. Mina seda aga muidugi vastu ei taha võtta. Kas keegi teab öelda miks põrand nõnda kole on?

Pildid:
enne pesu
69132444894__370B82D8-9FBC-4A16-818B-87DDBA933EE7.JPG
69132443190__19611FB3-ED65-4AC7-9DB9-81B00B4E90E8.JPG
IMG_0987.JPG
pesu ajal
IMG_1028.JPG
pärast pesu
IMG_1031.JPG
Küülaline
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6095
Liitunud: 02 Veebr 2009, 22:46
On tänanud: 65 korda
On tänatud: 133 korda

Re: Lihvitud betoonpõrand läks pekki

Lugemata postitus Postitas Küülaline »

Selge, et mingit sitta on selle segu sees olnud.
betoonieri
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 148
Liitunud: 23 Mai 2012, 06:39
Asukoht: Tallinn Nõmme
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Lihvitud betoonpõrand läks pekki

Lugemata postitus Postitas betoonieri »

Väga imelik! Tundub, et tegu on õliga. Kas peale lihvi, enne kilet, kaeti ka mingi ainega valaja poolt? Kui kilega katsid, kas siis ei olnud midagi näha?
Betoon on meie sõber!
betoonieri@gmail.com
+37255670626
markar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 15 Dets 2022, 00:20

Re: Lihvitud betoonpõrand läks pekki

Lugemata postitus Postitas markar »

Pinnakõvendajaga kopterdamine oli viimane töötlus, peale seda rohkem ainet peale ei pandud. Kilega kattes oli kõik veel kena, tume märg betoon.

Täpid on jah nagu oleks midagi kohtimbunud aga viimaste piltide alumises ääres on näha, et seal on tume osa jällegi ühtlane.
markar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 15 Dets 2022, 00:20

Re: Lihvitud betoonpõrand läks pekki

Lugemata postitus Postitas markar »

Siin on parem foto alumisest äärest vahetult pärast süvapesu ehk veel märg. Need tumedamad veelaigud on ühtlaselt ära kuivanud ja seal ülejäänud osale iseloomulikke plekke pole.
IMG_1027.JPG
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Lihvitud betoonpõrand läks pekki

Lugemata postitus Postitas Urmas »

markar kirjutas: 15 Dets 2022, 00:47 - järgmisel päeval peale valamist katsin valaja soovituse peale pinna kilega. Uus must kile rullist, ühes tükis. Kile võtsin ära ca kuu aega hiljem ja siis ilmnesidki vead.
Kas kiirustamine ja kohene katmine ei või olla kogu selle jama põhjuseks? Lihtsalt ei saanud betoonis olev niiskus normaalselt välja kuivada ehk piltide järgi servaddes tundub olevat see tulemus, mida taheti. Äkki oleks nädalane pausike kasuks tulnud? :scratch:
markar kirjutas: 15 Dets 2022, 00:47 Valaja, kellelt kogu asja tellisin, väidab et tema pole süüdi.
Kõik oleneb lepingust, mille sa valajaga sõlmisid ja milline pidi olema llepinguga kindlaks määratud lõpptulemuse visuaal.
Mulon olnud juhus, kus peale oma tööde lõpetamist paar nädalat hiljem helistab tellija ja kurdab, et trepi seintelt uus värv kulus maha. Noh, seal peres olid lapsed, kes õuest tulles olid kätega seinad ära mäkerdanud ja pereema läks pesunuustiku ja -ainega puhtaks tegema. Nüüdsest hoiatan tellijaid, et siseviimistlusvärvid, muutuvad pesukindlaks alles ca kuuaja pärast. See ajafaktor on tegelikult kirjas ka tooteinfos, lihtsalt enne ei osanud tellijate tähelepanu sellele juhtida. ;)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
netmaster
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 137
Liitunud: 07 Dets 2013, 11:36
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 10 korda

Re: Lihvitud betoonpõrand läks pekki

Lugemata postitus Postitas netmaster »

mis kile see must kile oli? Osadel on justkui mingi libe õline kiht peal. Äkki see reageeris kuidagi betooniga?
Teine variant on tõesti nagu Urmas mainis, et niiskus ei saanud välja ja midagi läks seal kile all hallitama, vms.
Suuremad mustad rõngad on pesuga vist ära kadunud, mis viitab pigem sellele' et miski reageeris betooni pinnaga hiljem, mitte ei olnud sinna sisse segatud. Võibolla maalrid ajasid lahustit või midagi muud sellist maha ja lihtsalt ei öelnud sulle? Nüüd on vast hilja küsida, aga kile all või peal polnud mingeid märke nende tumedate rõngaste kohal?

Inetu lugu igal juhul …
markar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 15 Dets 2022, 00:20

Re: Lihvitud betoonpõrand läks pekki

Lugemata postitus Postitas markar »

Võib tõesti olla, et oleks pidanud katmata jätma, vähemalt mõneks ajaks. Väga tahaks, et keegi oskaks kindlalt öelda, seni on kõik spekulatsioonid.
Tegin aga nii, nagu soovitati. Kasutasin tavalist ehituskilet https://www.bauhof.ee/et/p/693668/ehitu ... 3x33m-99m2 (ostsin Espakust). St. et oli rullis ja ilma defektideta. Parkett mul praegu veel sama kilega kaetud ja seal on näha, et pole defekte ega õline.

Tugevamad mustad täpid pleki keskel kuivasid juba enne pesu lahjemaks, pesuga läks kollast ja valget vähemaks. Hallitusele iseloomulikku lõhna vm ei olnud. Ise internetis kolades olen leidnud aga variante, kuidas SRA kuivab kile all ebaühtlaselt ja jätab plekke. Ma ei tea, pole asjatundja. Olin kogu remondi ajal ise ka iga päev kohal ja tean, et seal lahustit vm keemiat kohal ei olnudki - tõin kõik töövahendid ise. Ja kilel ei olnud defekte või märke ka ära võttes. Nii, et müsteerium müsteerium.

Visuaali lepinguliselt ei sätestanud, kuid saadud tulemus ei läheks vast ühegi lepingu lati alt läbi :). Selles see jama on ka, et olin peale kile eemaldamist mega ettevaatlik, et isegi ei astuks katmata betoonile enne kui sinna kaitsev kiht peale ei tule. Rääkimata nuustikuga nühkimisest. Kui saaks põhjuse teada, siis oleks sellest ka järgmistele valajatele ja betoonimeestele kindlasti kasu - saaks hoiatada mida ei tohi teha. Või oligi siis lihtsalt "sitt segu"...
arni
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 05 Sept 2015, 11:19
On tänanud: 5 korda

Re: Lihvitud betoonpõrand läks pekki

Lugemata postitus Postitas arni »

Kahju kuulda, et põrand välja ei tulnud. Kahjuks muud varianti soovitada pole betooni välimuse saavutamiseks, kui mikrotsement. Mul üks toode välimuselt ja toonilt sarnane su olemasolevale.
Huvi korral võid kirjutada ja saan täpsemalt rääkida.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Lihvitud betoonpõrand läks pekki

Lugemata postitus Postitas Urmas »

arni kirjutas: 24 Dets 2022, 17:08 Kahju kuulda, et põrand välja ei tulnud. Kahjuks muud varianti soovitada pole betooni välimuse saavutamiseks, kui mikrotsement. Mul üks toode välimuselt ja toonilt sarnane su olemasolevale.
Huvi korral võid kirjutada ja saan täpsemalt rääkida.
Hea pakkumine! :thumbsup: Olles teinud ja teades mikrotsemendi/-betooni m2 hindasid, siis jääks veidi kahtlevale seisukohale, et teema algataja seda tahab. Kuigi jah, tulemus mikrotsemendiga üle tehes tuleb visuaal tunduvalt parem kui teemas olevatelt piltidelt vastu vaadatav.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Lihvitud betoonpõrand läks pekki

Lugemata postitus Postitas Urmas »

markar kirjutas: 16 Dets 2022, 18:21 Tugevamad mustad täpid pleki keskel kuivasid juba enne pesu lahjemaks, pesuga läks kollast ja valget vähemaks.
Kas tumedamad plekid keset kollaseid ei võinud olla need kohad, kus oli näiteks liivatera poolt sisse uuristatud auk, mis sai veidi õhku/tuulduda? Lihtsalt uitmõte põhjuse otsimisel.
Tegelikult peaks olema igal asjal/jamal põhjus. Mul oli hiljuti ühe jama põhjuseks see, et enne tapeetimist seinal keskpunkti(mõlemalt pool seina oleks pidanud värvitud osa jääma sümmeeetriliselt) mõõdulindiga mõõtes jätsin prillid nina peale lükkamata ja tulemuseks oli ühelt poolt algas tapeet 10cm kauguselt ja teiselt poolt 30cm kauguselt. Noh, õnneks ei ole probleemi 20cm tapeedirba juurde kleepida ehk 9x lõika ja mõõta pole vajagi. ;)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
RaJy
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1146
Liitunud: 17 Juun 2018, 09:31
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 50 korda

Re: Lihvitud betoonpõrand läks pekki

Lugemata postitus Postitas RaJy »

Urmas kirjutas: 24 Dets 2022, 21:05 Tegelikult peaks olema igal asjal/jamal põhjus. Mul oli hiljuti ühe jama põhjuseks see, et enne tapeetimist seinal keskpunkti(mõlemalt pool seina oleks pidanud värvitud osa jääma sümmeeetriliselt) mõõdulindiga mõõtes jätsin prillid nina peale lükkamata ja tulemuseks oli ühelt poolt algas tapeet 10cm kauguselt ja teiselt poolt 30cm kauguselt. Noh, õnneks ei ole probleemi 20cm tapeedirba juurde kleepida ehk 9x lõika ja mõõta pole vajagi. ;)
Peavad ikka kanged prillid olema, et 200 mm mõõdust välja lasevad panna kui neid ees pole
-ma oma esimesed tellisin kui poole mm eksimus hakkas töösse sisse tulema. Samas muidugi oluliselt erineva täpsusastmega töö - kui ma 200 mm eksin siis tähendab see uue tooriku ostmistSinu puhul saan aru, et piisab parandusest..
Kõik tisleritööd aknalaudadest treppideni.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Lihvitud betoonpõrand läks pekki

Lugemata postitus Postitas Urmas »

RaJy kirjutas: 24 Dets 2022, 21:40 Peavad ikka kanged prillid olema, et 200 mm mõõdust välja lasevad panna kui neid ees pole
- ...
Minu viga, tegelikult ikka veidi vähem(12,5cm). :blush:
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
RaJy
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1146
Liitunud: 17 Juun 2018, 09:31
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 50 korda

Re: Lihvitud betoonpõrand läks pekki

Lugemata postitus Postitas RaJy »

Ah, jutuks hea küll - prillidega pole sellisel eksimusel midagi ju pistmist (200 mm vs 125 mm - inimene ei tohiks toast välja tulla kui objektide eristusvõime nii madal.) - ja eksimine on inimlik (olen isegi eksinud). Häid jõule!
Kõik tisleritööd aknalaudadest treppideni.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Lihvitud betoonpõrand läks pekki

Lugemata postitus Postitas Urmas »

RaJy kirjutas: 24 Dets 2022, 22:35 Ah, jutuks hea küll - prillidega pole sellisel eksimusel midagi ju pistmist (200 mm vs 125 mm - inimene ei tohiks toast välja tulla kui objektide eristusvõime nii madal.) - ja eksimine on inimlik (olen isegi eksinud). Häid jõule!
Head Jeesupoisi sünniaastapäeva tähistamist sullegi! Ma vist vist nagu tunnistasin, et ilma prillideta märkisin keskpunktiks 235cm asemel 225cm, sest kui jõudsin eelviimase tapeedipaanini, alles siis sain aru enda, et olin keskpunkti märkimisel mööda pannud. Seda 2,5cm ära võta nüüd nii tõsiselt, sest tellija poolt oli mulle antud visuaali mõttes vabad käed, et kus kohast hakata seina keskpunkti mõõtma. Tegelikult on seal veel visuaali jaoks mõjutavateks faktoriteks radikate torud + kõrvalseina tulevad kardinad, mis hakkavad katma seda veidi valesti mõõdetud tapeeditud seina. Esialgu ei lubanud tellija mul midagi muuta ja kästi jätta praegune olukord. Maalritöö ei ole nanotehnoloogial põhinevate robotautomaatidega tehtav ehk seal tuleb ette ka inimlikke eksimise faktoreid, kuid seda tuleb kohe tunnistada ka tellijale, mitte oodata, et kas tellija märkab jama. On saanud harjumuseks pigem oma apsakas(lõppviimistluse juures) välja öelda ja leida lahendus, mitte minna ehku peale stiilis- "loll ei näe ja tark ei ütle". On sul põhjus olla tellija suhtes mitte aus? Aga noh, nagu viimatise aliasega kasutaja Tavakodanik kunagi ütles, et täisnurk ehituses on joppamise asi. ;)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
ping
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4376
Liitunud: 28 Jaan 2016, 10:35
On tänanud: 85 korda
On tänatud: 217 korda

Re: Lihvitud betoonpõrand läks pekki

Lugemata postitus Postitas ping »

Urmas kirjutas: 24 Dets 2022, 23:25 ... et täisnurk ehituses on joppamise asi. ;)
... looduses looduslikke sirgjooni ega tasapindu ei esine ja isegi järvepind on tegelikult kumer.
:hello:
Kõik ohutustehnika reeglid on kirjutatud kellegi verega!!!
RaJy
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1146
Liitunud: 17 Juun 2018, 09:31
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 50 korda

Re: Lihvitud betoonpõrand läks pekki

Lugemata postitus Postitas RaJy »

Prillidega või ilma - minu jutu mõte oli, et eksime kõik - ka mina
Kõik tisleritööd aknalaudadest treppideni.
RaJy
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1146
Liitunud: 17 Juun 2018, 09:31
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 50 korda

Re: Lihvitud betoonpõrand läks pekki

Lugemata postitus Postitas RaJy »

ping kirjutas: 25 Dets 2022, 01:20
Urmas kirjutas: 24 Dets 2022, 23:25 ... et täisnurk ehituses on joppamise asi. ;)
... looduses looduslikke sirgjooni ega tasapindu ei esine ja isegi järvepind on tegelikult kumer.
:hello:
Tuleb meelde matemaatikaõpetaja - paralleelseid jooni pole olemas - kusagil peaaegu lõpmatuses nad kohtuvad - no pole lihtsalt võimalik füüsiliselt selliseid jooni joonistada :arrow:
Kõik tisleritööd aknalaudadest treppideni.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Lihvitud betoonpõrand läks pekki

Lugemata postitus Postitas Urmas »

ping kirjutas: 25 Dets 2022, 01:20 ... looduses looduslikke sirgjooni ega tasapindu ei esine ja isegi järvepind on tegelikult kumer.
:hello:
Selle tsitaadiga tuli meelde, et olen seda fakti ennegi kasutanud väga pretensioonikate tellijate puhul.

Veelkord aitäh mälu värskendamise eest! ;)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Prill
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1101
Liitunud: 27 Veebr 2017, 10:36
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 63 korda

Re: Lihvitud betoonpõrand läks pekki

Lugemata postitus Postitas Prill »

Paras müstika küll need plekid betoonis, kas ei või tegemist olla juhusliku saastumisega. Kas keegi kõndis "tavotiste" jalanõudega või see koperdaja masin vist samuti mehhaaniline, järelikult kuskil õlid-määrded, mis võivad lekkida, või on kasutatud tööriistad olid saastunud ja kandusid betooni ning aja jooksul imbusid laiali.
rundll
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 665
Liitunud: 07 Mai 2009, 23:48
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 20 korda

Re: Lihvitud betoonpõrand läks pekki

Lugemata postitus Postitas rundll »

Armatuur või küttetoru ei või seal mingid vingerpussi mängida? Väga roostes armeering????
Metsakraav
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 176
Liitunud: 11 Dets 2019, 23:27
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Lihvitud betoonpõrand läks pekki

Lugemata postitus Postitas Metsakraav »

Sügisel sai tehtud selline põrand.
Betoonimees keelas põrandale paigaldada mistahes esemeid, kuna pidid jätma jäljed igaveseks ajaks. Kilest juttu polnud.
Katsin järgmisel päeval osa põrandast penost plaadiga, et saaks üle põranda kõndida.
Oli kaetud umbes pool päeva ja nüüd ongi paadi komtuur õrnalt põrandal näha.
laur4
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 19
Liitunud: 03 Okt 2016, 10:58
On tänatud: 1 kord

Re: Lihvitud betoonpõrand läks pekki

Lugemata postitus Postitas laur4 »

Mulle on senini õpetatud, et kile tuleb nii kiiresti peale saada, kui võimalik. Viimati tehti suvel ja siis sai palava ilma korral paari tunni pärast juba kaetud. Kui järgmine päev katsid, siis oli betoon pealt äkki liiga kuiv.
Kas vahepeal kastsid ka? Võibolla kuivas pind ära ja betoon reageeris kilega? Mul on senini jäänud küll mõned veeplekid, aga need on pärast kasutamisel ära kadunud.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Lihvitud betoonpõrand läks pekki

Lugemata postitus Postitas Urmas »

laur4 kirjutas: 29 Dets 2022, 00:42 Mulle on senini õpetatud, et kile tuleb nii kiiresti peale saada, kui võimalik. Viimati tehti suvel ja siis sai palava ilma korral paari tunni pärast juba kaetud. Kui järgmine päev katsid, siis oli betoon pealt äkki liiga kuiv.
Kas vahepeal kastsid ka? Võibolla kuivas pind ära ja betoon reageeris kilega?
Kui veidi tähelepanelikumalt oleks lugenud eimest postitust, siis seal kirjutatu ja postituse kuupäeva vaadates ei saanud betoneerimine toimuda suvel palava ilmaga.
laur4 kirjutas: 29 Dets 2022, 00:42 Kui järgmine päev katsid, siis oli betoon pealt äkki liiga kuiv.
Kas vahepeal kastsid ka? Võibolla kuivas pind ära ja betoon reageeris kilega?
Kas pinnaviimistlusega betoonpinda ikka niisutatakse hiljem? Ise ei tea, ei ole kursis. Milles seisneb kile ja betooni omavaheline reageerimine?
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
ping
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4376
Liitunud: 28 Jaan 2016, 10:35
On tänanud: 85 korda
On tänatud: 217 korda

Re: Lihvitud betoonpõrand läks pekki

Lugemata postitus Postitas ping »

Urmas kirjutas: 29 Dets 2022, 09:17
laur4 kirjutas: 29 Dets 2022, 00:42 Mulle on senini õpetatud, et kile tuleb nii kiiresti peale saada, kui võimalik. Viimati tehti suvel ja siis sai palava ilma korral paari tunni pärast juba kaetud. Kui järgmine päev katsid, siis oli betoon pealt äkki liiga kuiv.
Kas vahepeal kastsid ka? Võibolla kuivas pind ära ja betoon reageeris kilega?
Kui veidi tähelepanelikumalt oleks lugenud eimest postitust, siis seal kirjutatu ja postituse kuupäeva vaadates ei saanud betoneerimine toimuda suvel palava ilmaga.
Väga palavat ilma polegi vaja, et betooni pind hakkaks kuivama.
Kuna õhuniiskus on tavaliselt alla 100%, siis betooni kuivamine toimub alati.
Betooni pinna kuivamisel toimub betooni pinnas mahukahanemine, mis tekitab betooni pinnale mõrasid. (Olen näinud ka kus kuivava betoonpõranda nurgad tõusevad pinna mahukahanemise tagajärjel kuivamise ajal ülesse ja hiljem vajuvad alla tagasi.)

Ise olen kasutanud betoneerimise ajaks seinte kaitseks seintele riputatud maalrikilet (kerge ja ei jäta betoonile jälgi), mille pärast valu olen tõmbanud betoonile peale.

Kile alla olen voolikust lasknud vett, nii et kile jääb mõne millimeetri paksuse vee kihi peale ujuma.
Ja niimoodi hoidnud kilet põrandal ujuvana ca nädal aega.

Puhtad betoonist garaažipõrandad, mis Betoonieri mulle sooja ilmaga valas, on senimaani ilma igasuguste mõradeta ja väga kenasti välja kukkunud.

Siinkohal kiidan Betoonieri't väga asjaliku töösse suhtumise eest ja julgen soovitada.
("Suhtumist" raha eest ei osta!)
:hello:
Kõik ohutustehnika reeglid on kirjutatud kellegi verega!!!
Vasta