Õhtulehe lugu petturist- kas tõde või väljamõeldis?

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10775
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Õhtulehe lugu petturist- kas tõde või väljamõeldis?

Lugemata postitus Postitas Urmas »

kunn24 kirjutas: 28 Nov 2022, 18:29 https://www.ohtuleht.ee/1074802/kommentaarid
Küsimus on teema pealkirjas.
Kui vaja täies pikkuses, võin teha.
Ah, inimene otsib kaastunnet ÕL-st. Kui mingid poed teevad 70-90%-si allahindlusi, siis neid poode esialgse hinnaga müüjaid ei nimetata enne suurte allahindluse tegemist petturiteks, aga üks ehitusfirma on kes küsib kohe 70-90% normaalhinnast rohkem, on kohe pettur. Miks? Ise küll vist ei läheks meediasse oma lollust demostreerima. Iseasi on siinses foorumis on mingis valdkonnas enda lolliks olemise tunnistamine, mis näiteks minu jaoks ei ole häbiasi. ;)
Vähemalt üks aus lause seal artiklis oli ja seda nimetatakse tegemata kodutööks. Nüüd ta arvab, et tegemata kodutöö hinnaks on tema ja teiste arvates üleliia makstud 2500€ ja veel hingepõhjani solvunud. Tegelikult, päris vinge hinnaga koolitus, aga mis teha. Nagu artiklist aru sain, siis oli neil teostavate tööde kohta ametlik Leping. Milleks siis meedias veel vinguda ja nutta? Ma ei saanud artiklist teada, et mis kuradi spetsiifiline töö see oli, mida teised keeldusid tegemast. Selle "spetsiifilise töö" hinna kohta võiks öelda ka, et nõudlus tekitab kõrge hinna ega muidu ei ole olnud tööpakkumisest loobujaid. Kui mingi 5-6-7 aastat tagasi maksis Apollos kendama ca 25 eurot, siis iibeist sai sama asja kätte 2 euroga. Kodutöö värk, noh.

Marju tunnistab häbiga, et ta ei otsinud internetist tausta, ei guugeldanud isegi teenusepakkuja nime.

Peeglike-peeglike seina peal,kes on kõikse targem siin maamuna peal? Ikka sina, tellija,kes sa peeglist vastu vaatad. ;)

Artikli kommentaariumis Urmas nime all on minu poolt kirjutatud.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Vasta