Windrock 20mm tuuletõkke vuukide isoleerimine

mart63
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 05 Juul 2022, 14:13
On tänanud: 1 kord

Windrock 20mm tuuletõkke vuukide isoleerimine

Lugemata postitus Postitas mart63 »

Tervist

Windrock 20mm kivivillast tuuletõkke plaat maja puitkarkassi tuuletõkkeks - millega kogenumad soovitavad vuuke tihendada?
Materjal on võrdlemisi pehme ja teipimine seega olematu nakke tõttuvälistatud?
Vertikaalvuugid jäävad 25x50 tuulutusliistude alla, aga tahvli väikse mõõdu (2000x1200) tõttu tuleb ka omajagu horisontaalvuuke, nende alla panen tugiliistu, aga kuidas võiks välipinna tihendada?
Tootja ise pakub paraku vaid ohutus- ja vastavusdokumentatsiooni.

Aitäh ette!
Kalvis
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 10642
Liitunud: 03 Veebr 2008, 14:02
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 288 korda

Re: Windrock 20mm tuuletõkke vuukide isoleerimine

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

Mul õnnestus kaks üliõhukest vineeriplaati kumbki kummalegi poole vasta ja pisikeste kruvidega kinni.
Mõned on montaazvahuga tihendanud.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10848
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Windrock 20mm tuuletõkke vuukide isoleerimine

Lugemata postitus Postitas Urmas »

mart63 kirjutas: 05 Juul 2022, 14:23 Materjal on võrdlemisi pehme ja teipimine seega olematu nakke tõttuvälistatud? ...
Aitäh ette!
Palun-palun, aga miks sa ei tegutse Windrock 20mm paigaldusjuhendi järgi? :scratch: Ise proovisin 4-5 klikiga leida selle materjali paigaldusjuhendit, kus saaks lugeda midagi vuukide teipimise kohta, aga ei suutnud leida. See tähendab minu jaoks seda, et edasimüüjatel on savi, mida nad müüvad, peaasi, et oleks käive. Ise ostaks midagi lollikindlamat, kes ka midagi garanteerib ja soovitab, mida kasutada vuukide teipimiseks, olgu või see materjal kallim. ;)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
mart63
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 05 Juul 2022, 14:13
On tänanud: 1 kord

Re: Windrock 20mm tuuletõkke vuukide isoleerimine

Lugemata postitus Postitas mart63 »

Selles jama ongi, et tootja enda kodulehelgi ei ole paigaldusjuhendit, on vaid kõiksugu "toimivusdeklaratsioonid ja keskkonnateatised".. :?
Paraku on mul see materjal juba hangitud ja seetõttu uuringi, kuidas teised seda kasutanud on.
Vasta