Ehitusmaterjalide hinnavõrdlus

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
Ehmat
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 25 Okt 2021, 10:37
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Ehitusmaterjalide hinnavõrdlus

Lugemata postitus Postitas Ehmat »

Tere

Oleme teinud veebilehe, et võrrelda ehitusmaterjalide hindasid erinevates e-poodides. Sooviks nüüd tagasisidet, et mida võiks parandada, et leht oleks kasutajasõbralikum ja mida võiks veel lehel olla?

https://ehitusmaterjal.eu/

Hetkel kolm poodi võrdluses.
Kuna võrdlused on pandud kokku automaatselt, siis võib ka olla vigu sees. Parandame neid vigu jooksvalt.



Lugupidamisega
Madis
https://ehitusmaterjal.eu/
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Ehitusmaterjalide hinnavõrdlus

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Ausalt öeldes, siis ei anna see leht isiklikult mulle midagi, sest osades poodides on mul kliendikaart, mis veidi suurema%-ga kui tavaline ja osades ostan läbi projektimüügi, kus tuleb veel sutsu allahindlust juurde.
Oli kord vaja magnetvärvi. Kappasin läbi suuremad poed. Hind tundus kuidagi üle mõistuse. Õhtul kodus lappasin netiavarustes ja leidsin sutsu üle 2x odavama tahvlivärvi.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Ehmat
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 25 Okt 2021, 10:37
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Ehitusmaterjalide hinnavõrdlus

Lugemata postitus Postitas Ehmat »

Aitäh tagasiside eest.
Saaksid oma jala vaeva vähendada sellega kui vaatad ennem internetist välja. Kes mis hinnaga pakub.
ehitusmaterjal.eu saigi idee sellest, et ise ei viitsinud enam mitme lehe vahel otsida. Hea oleks vajalik info ühelt lehelt kätte saada.
elektron
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 420
Liitunud: 03 Sept 2019, 16:51
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 26 korda

Re: Ehitusmaterjalide hinnavõrdlus

Lugemata postitus Postitas elektron »

Kas ma vaatan midagi valesti, aga enamus kaupadel ainult üks pakkuja. Ehk siis kuidas saab tekkida hinnavõrdlus?
kkalev
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 59
Liitunud: 18 Mai 2020, 20:41
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 2 korda

Re: Ehitusmaterjalide hinnavõrdlus

Lugemata postitus Postitas kkalev »

Kui huvi on teha, siis miks ka mitte, aga hetkel veel suht toores asi
Höövelprussid ei liigitu höövelmaterjali alla, seal on millegipärast liimpuit
Kui otsin kipsplaati, siis väga ei huvita/otsi hinnavõrdluseks tootjakohaselt (sellest ka nii et palju 1 pakkumisega artikleid). Otsingud töötavad eeldatavlt märksõnade peale, aga neid peaks täpsemaks keerama ja siis sarnased grupeerima, mitte eraldi välja tooma
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Ehitusmaterjalide hinnavõrdlus

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Ega see praegune eriti Hinnavaatlus.ee-st ei erine.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Prill
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1101
Liitunud: 27 Veebr 2017, 10:36
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 63 korda

Re: Ehitusmaterjalide hinnavõrdlus

Lugemata postitus Postitas Prill »

Viimasel ajal ei ole hind enam sugugi ainuke ja tihti ka peamine kriteerium ostuotsuse tegemisel, juba mõnda aega e-poodlemisel on väljakutseks, kas kaup mida internetipoes müüakse üldse eksisteerib ja millal on võimalik tarne.
Ei tea kuidas täpsemalt ehitusmaterjalide turg toimib aga aina enam muu kauba puhul on lademetes e-poode, kellel enda ladu puudub sootuks, sisuliselt kontor koos e-poe lahendusega, kus e-poe müügisüsteem saab oma sisendi hulgiladude andmebaasist, kuhu kohalik süsteem teeb juurdehindluse, isegi pildid ja tehnilised andmed ja kirjeldus (ka vead nendes) jookseb tänapäeval automaatselt kaasa ja sedagi ei pea keegi näppima, eraldi sisetama.
Ostja teeb e-poes tellimuse ja polegi vahet kuidas taustal asjad liiguvad kuni kaup lubatud ajaks kohale jõuab. Pahameel tekib, kui tarne lubatud ajaks ei laeku ja põhjust uurides avaldub logistiline ahel probleemidega, kus e-pood väidab end mitte süüdi olevat, et müüs kaupa mida neil tegelikult ei eksisteeri.
Selle aasta enda juhtumid arvutijubinate alalt kevadest, kus eraldi enne lõpliku tellimuse tegemist küsisin üle, kas kindlasti tarne mahub lubatud 5-15 päeva sisse, sain jaatava vastuse ja ootasin oma jubinaid rõõmsalt 39 päeva.
Aga läks veel paremaks, kus tellisin ühe spetsiifilise elektroonika kaabli aprilli keskel, kättesaamise ajaga 2 nädalat, juunis meenus, et kaabli laekumise kohta pakiautomaati nagu ei ole teadet tulnud, võtsin müüaga ühendust, lubati juuliks, septembris kontakteerusin uuesti, oktoobri alguses tellimus nende poolselt tühistati-raha tagastati, sest ei suudeta tellimust täita.

Meenub veel paariaasta tagune pesumasina lugu, kus pesumasin riknes ja sai sedakorda remondivahet jooksutamise asemel uue kasuks otsustatud, ja e-ostleja nagu olen, saanud valitud mudelile heakskiidu lubasin naisele, et asi see mõni päev pesumainata - tuuakse uuel nädalal koju kenasti ära ja elu jätkub. Lubatud ajal muidugi ei laekunud ühtegi masinat, järgmisel päeval uurides sain vene aktsendiga proualt seletuse, kuidas minu tellitud pesumasin ei olevat Riias autole mahtunud ega Tallinnasse jõudnud aga kindlasti uue nädala saadetisega tuleb ja ta isiklikult räägib autojuhiga, kas on võimalik teel Riiast-Tallinna mulle Tartu külje alla ära toimetada. Loomulikult ei jõudnud pesumasin ka selleks lubatud ajaks aga uurides oli positiivseid arenguid minu pesumasin olevat kenasti nüüd Tallinnas olemas ja esimesel võimalusel pannakse minu poole teele.
Keeruline oli kodus seletada, miks pidime pea kolm nädalat mustapesu hunnikut kasvatama ja miks seekord ei saanud lihtsalt poodi minna, valitud-katsutud masina autosse tõsta ja õhtuks pesu pesema seada.. ega mul head vastust anda ei olnud :roll:
RaJy
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1146
Liitunud: 17 Juun 2018, 09:31
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 50 korda

Re: Ehitusmaterjalide hinnavõrdlus

Lugemata postitus Postitas RaJy »

Paari aasta eest oli omal sama probleem - katkine pesumasin. Järgmine päev oli uus masin paigas - poest ostetud ja kohe autosse ja sealt tuppa. Ei hakanud end e-poega vaevama
Ehmat
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 25 Okt 2021, 10:37
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Ehitusmaterjalide hinnavõrdlus

Lugemata postitus Postitas Ehmat »

Tänan tagasiside eest.

Hetkel vaja andmeid üle veel vaadata ja täpsemaks teha nagu kkalev mainis.
Paljude toodetega on see, et pakub ainult üks pood ja sellest tekib ka see et üks pakkumine.

Põhimõte on sama tõesti nagu hinnavaatlusel, aga sisu teine.


Madis
Vasta