Vannitoa mõttekäik.

saunad, santehnika, boilerid jne
Peetervabak
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 26 Jaan 2021, 20:55

Vannitoa mõttekäik.

Lugemata postitus Postitas Peetervabak »

Tervist, kuna tundub et siin foorumis on pädevaid kes tahavad ka lolle õpetada siis tekkis paar küsimust vannitoa tegemise kohta. Räägin kus olen ja oma ideed, tee lükake need ümber ja vaatame edasi. Vannitoas on siis 3 seina kipsist ja üks sein on maja enda palk, mis on lihvitud ja mitmekordselt töödeldud lakiga. Vannitoa algusfaas oli selline, fibo blokkidest sein, sinna sai otsa pandud niiskuskindlam kips ja nüüd on see ka pahteldatud niiskust kannatava pahtliga ning ilusaks ja sirgeks tehtud. Põrand on betoonist koos soojendustorudega ja lakke plaanin panna laua, praegu on seal niiskusktõkke paber. Küsimus kuidas edasi, minu visioon näeb ette põrandale plaate ja näiteks ka alt serv seinadel väljaarvatud palk sein ja edasi siis värviga, mis teie arvate sellest? Niiskuse eemaldamiseks plaan osta anduriga sundvent ja olemas on ka aken mida vajadusel lahti teha, dussikabiini kohale jääb täpselt vent toru. Trappe mul vannitoas pole, läksin lihtsamat teed pidi. Kas see paber ka ennast õigustab seal laes ja kuidas peaks lähenema hüdroisolatsiooniga, kas seinad ikkagi vaja ka üle teha või kipsi liitumiskohad? Ärge päris tuju ära rikkuge :wave:
Vasta