Kõnnitee äärekivi värvimine

dude75
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: 09 Mai 2017, 10:53

Kõnnitee äärekivi värvimine

Lugemata postitus Postitas dude75 »

Mul selline küsimus, et paigaldasin Ikodoori äärekivi maja ümber, mis ulatub pinnasest nii umbes 5 - 10 cm välja. Need on tavapärased tsementhallid. Nüüd hakkasin mõtlema, et majal endal põhitoon on pruun ja ilmselt sobilikum oleks, kui ka äärekivi oleks pruunikat tooni. Küsimus: kas keegi teab või on ise proovinud, saab neid kive betoonivärviga värvida või on see mõttetu. Googeldades ühtegi sellist spetsiaaltoodet ei ole, seega üritan teada saada heada foorumlaste kogemusi.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Kõnnitee äärekivi värvimine

Lugemata postitus Postitas Urmas »

On olemas värvid asfaldi värvimiseks ja need peaksid nakkuma ka betooniga. Rilakil on kindlasti olemas ja Tikkurilal või Vivacoloril peaks minu teada ka olema.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
ping
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4376
Liitunud: 28 Jaan 2016, 10:35
On tänanud: 85 korda
On tänatud: 217 korda

Re: Kõnnitee äärekivi värvimine

Lugemata postitus Postitas ping »

On ka tsementkiudplaatide värvid, see on ju põhimõtteliselt betoon ja mu teada värviti neid kunagi eskaro värvidega (odavam kui Caparoliga).
:hello:
Kõik ohutustehnika reeglid on kirjutatud kellegi verega!!!
ping
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4376
Liitunud: 28 Jaan 2016, 10:35
On tänanud: 85 korda
On tänatud: 217 korda

Re: Kõnnitee äärekivi värvimine

Lugemata postitus Postitas ping »

Urmas kirjutas: 13 Sept 2020, 15:28 On olemas värvid asfaldi värvimiseks ja need peaksid nakkuma ka betooniga. Rilakil on kindlasti olemas ja Tikkurilal või Vivacoloril peaks minu teada ka olema.
Asfalti sideaine on bituumen ja see on tsemendist/betoonist oluliselt erinev materjal.
:hello:
Kõik ohutustehnika reeglid on kirjutatud kellegi verega!!!
ropz
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 04 Jaan 2019, 11:16
On tänatud: 1 kord

Re: Kõnnitee äärekivi värvimine

Lugemata postitus Postitas ropz »

Pruuni värvi saamiseks võib proovida nt Patio Kivilasuuri, seda saab toonida. Kui täitsa värvida tahad, siis Fasolite värv Rilaki tootevalikust.
ReneSieberk
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 19 Jaan 2021, 11:42
On tänanud: 2 korda

Re: Kõnnitee äärekivi värvimine

Lugemata postitus Postitas ReneSieberk »

Sellisel juhul aitaks betooni toonimise lahendus. Lisaks värvile mida soovid, saad automaatuselt juurde ka impregneerimise omadused (vett- ja mustust hülgav toime). Guard Industry tootesari, ProtectGuard Color Mineral Floors.
Vasta