Kiilto VS Mira

onusnooker
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 554
Liitunud: 25 Apr 2005, 22:00
Asukoht: Tln lähiümbrus
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 6 korda

Kiilto VS Mira

Lugemata postitus Postitas onusnooker »

Hea koht kus küsida, palju häid ja halbu arvamusi.

Millist hüdroisolatsiooni tootjat siis kasutada...
Enne arvasin Kiiltost head, arvan täna ka ja 1 korrus ongi sellega kunagi ammu tehtud. Praegu vaatan, et Miral ka kõik asjad olemas.
Valamise osa plaanin teha Mira X-plan mulle omale tundub, et peaks vist jätkama Miraga lõpuni välja.

Plaan on kasutada kindlasti iseliimuvaid trapitükke, mingeid läbiviigu tihendeid samas muidugi ühel renntrapil on muidugi see hüdroäärik küljes(2 ruumi vajab tegemist, millest üks on dussiruum, teine abiruum kus vee probleem ei ole nii suur, sinna siis iseliimuv trapitükk) ja nurkadesse vist mõlemates ruumides iseliimuvad nurgatükid+hüdromass. Päris kindel ei ole et rullis niiskustõkke materjali seintele kleebin(ei tea kas saan hakkama :), kuid pintsli/rulliga seinad kuni laeni käin üle kindlasti.

Paljud kindlasti siin teenivad ehitusega leiba, millise tootja kaubaga te oma dussi objekte teete?

Võib mulle soovitused privasõnumiga ka kirjutada kui avalikkust postitused ei kannata. Tänan!
onu41
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 674
Liitunud: 09 Veebr 2006, 10:54
On tänanud: 43 korda
On tänatud: 5 korda

Re: Kiilto VS Mira

Lugemata postitus Postitas onu41 »

Ise teen weberiga. Aga sellest valikust mis sinul pakutud võtaksin Kiilto- lihtsalt tundub usaldusväärsem. Aga oma töö teeb kindlasti ka Mira ära. Teinud olen nende kõigiga ja toimib. Kindlasti on mõistlik kasutada ühee tootja lahendust
Plaatimistööd üle Eesti. AIVERIOU@GMAIL.COM
onusnooker
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 554
Liitunud: 25 Apr 2005, 22:00
Asukoht: Tln lähiümbrus
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 6 korda

Re: Kiilto VS Mira

Lugemata postitus Postitas onusnooker »

Mira x-plan ikkagi põrandaks alla ja sinna Kiilto asjad peale. Kiilto kohta ei saanud piisavalt infot mis julgestaks nende tooteid algusest lõpuni kasutama...
Vasta