plastakende ost

Kaarin
külaline

plastakende ost

Lugemata postitus Postitas Kaarin »

Kuskohast saaks praegu kõige odavamaid plastaknaid?

Kui võtta keegi aknaostja veel juurde ja teha koos suurema koguse peale hinnapäring, siis kas saaks ka odavamalt?

Mul oleks vaja terve maja aknad ära vahetada. kokku 7 akent.
Kas uued aknad võivad teise kujuga olla? Muidu on 2 poolega puitaknad, kuid odavam oleks tellida ühes tükis aknad, ehk mitte kahe poolega. Maja 50ndal aastal ehitatud. Ilmsel muinsuskaitsega tegemist pole?
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Talve hakul sama läbi tehtud. Uuele eramul 18 akent. Kirjutasin kokku vist 8-le firmale. Tulemused: 1 vastus samal päeval, 1 nädala jooksul, 1 märksa hiljem. Enamus ei reageerinudki mitte.
Üldiselt pakuvad kõik aknatootjad hinnaalandusi, mistõttu võib öelda, et õige hind ongi hinnakirja hinnast ca 10-40% madalamal.
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
henrikn
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 21 Mai 2006, 01:10
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas henrikn »

Mina tegin internetis päringu umbes viie-kuue firma kodulehel. Järgmisel päeval tuli kolmest vastus, ühest tuli paar päeva hiljem. Kõikidel pakkumistel oli aga mingi kala sees, ühest tuli ühele aknale pakkumine nelja asemel, teisest tuli viiele jne. Kui läksin kohale firmasse Uued aknad, sain pakkumise
kümne minutiga tehtud. Siis helistasin Fensterisse, andsin mõõdud, helistati paari tunni pärast tagasi ja pakkumine tuli teisest 2000 krooni soodsam ning sealt ma aknad tellisingi. Täna maksin ettemaksu ära ja nüüd jään ootama.
Kaarin
külaline

Lugemata postitus Postitas Kaarin »

Uued aknad pakkumine oli 1000 .- odavam võrreldes Fensteriga.

OÜ Uued Aknad pakub 3 kambrilisi ja Fenster pakub 5 kambrilisi pvc aknaid. Kas kellegil on kogemusi, et kui suur kvaliteedi vahe neil on?

OÜ Uued Aknad pidid olema tavalised, aga Fensteril selektiivklaasid

Kas need on suured kvaliteedivahed ja palju nad mõjutama hakkavad?
henrikn
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 21 Mai 2006, 01:10
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas henrikn »

mul oli jah pakkumises selektiiv klaas.Pidi olema soojapidavam.
Kaarin
külaline

Lugemata postitus Postitas Kaarin »

Kas selektiivklaas teeb toa hämaramaks kui tavaline klaas?
henrikn kirjutas:mul oli jah pakkumises selektiiv klaas.Pidi olema soojapidavam.
mel777
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Mär 2006, 14:42

Lugemata postitus Postitas mel777 »

Kaarin kirjutas:Kas selektiivklaas teeb toa hämaramaks kui tavaline klaas?
henrikn kirjutas:mul oli jah pakkumises selektiiv klaas.Pidi olema soojapidavam.
selektiivklaas ei tee tuba hämaramaks .. selektiiv tähendab seda, et lastakse läbi klaasi ainult teatud lainepikkusega kiirgust - s.t., et soojuskiirgus peegeldatakse tuppa tagasi aga väljaspool olev kiirgus tuppa sisse ..
Kasutaja avatar
McRicco
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 65
Liitunud: 26 Mai 2007, 01:00

Lugemata postitus Postitas McRicco »

Kaarin kirjutas:Uued aknad pakkumine oli 1000 .- odavam võrreldes Fensteriga.

OÜ Uued Aknad pakub 3 kambrilisi ja Fenster pakub 5 kambrilisi pvc aknaid. Kas kellegil on kogemusi, et kui suur kvaliteedi vahe neil on?

OÜ Uued Aknad pidid olema tavalised, aga Fensteril selektiivklaasid

Kas need on suured kvaliteedivahed ja palju nad mõjutama hakkavad?
5- ja 3kambrilisel profiilil on 2 peamist vahet...üks on jäikus...5-sel on rohkem kambreid ja selle võrra konstruktsioon tugevam...reeglina on ka paksem kolmekambrilisest (Schüco profiili puhul on 3 ja 5kambriliste mõõdud vastavalt 60 ja 70 mm)...teiseks loomulikult soojapidavus kuna 2 õhukambrit rohkem ja seega peab sooja paremini

Selektiivklaasi kasutamine klaaspaketis vähendab soojuskadu akende kaudu nagu siin eelkõnelejad on öelnud...ja seda kuni 30%...näiteks Glaskekil on kõikidel akendel juba standardis üks klaas paketis selektiiv
Vasta