vannitoa lae viimistlus

saunad, santehnika, boilerid jne
jan
-
Postitusi: 964
Liitunud: 08 Mai 2006, 22:27
On tänanud: 24 korda
On tänatud: 15 korda

vannitoa lae viimistlus

Lugemata postitus Postitas jan »

Väike nobedate näppude voor ;) Mis oleks õige tööde järjekord, kui lagi värvitakse ning seintele tuleb maast laeni plaat. Endale tungub loogiline nii:

- Lae niiskustõke
- Seina niiskustõke / hüdroisolatsioon
- Lae värv
- Seina plaatimine
- Ülemise vuugi silikoonimine

Küsin selle pärast, et mõnes kohas olen näinud seina ning lae nurgas kobrutama hakanud värvi. Niiskus on kuidagi värvi alla pugenud.

Millist värvi kasutada? Praegu tean ainult ühte - Bindo 40.
Kasutaja avatar
saepuruplaat
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 144
Liitunud: 08 Veebr 2006, 14:35
Asukoht: objektil

Lugemata postitus Postitas saepuruplaat »

eks ta nii olegi, et siseviimistlust alustatakse laest..
mis puutub värvidesse, siis neid on kindlasti veel maailmas, see kui sa ainult ühte tead, on su enda traagika :D
Puust ajud, kuldsed käed.
jan
-
Postitusi: 964
Liitunud: 08 Mai 2006, 22:27
On tänanud: 24 korda
On tänatud: 15 korda

Lugemata postitus Postitas jan »

saepuruplaat kirjutas:mis puutub värvidesse, siis neid on kindlasti veel maailmas, see kui sa ainult ühte tead, on su enda traagika:D
Seda kindlasti. ;) Eks ma leiaks neid veel kui ma kasvõi Sadolini ja Vivacolori kodulehti uuriks. Lootsin, et ehk viskab keegi veel mõne lollikindla värvi nime / tüübi. Paraku kipub ehitusmaterjalidega nii olema, et tooteinfost võib välja lugeda üht, kuid praktika on hoopis teine.
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tööl kasutame Vivacolori interiori ning teises kohas oli ka Bindo 20
Ise eelistaks Bindot, sest see ei haise nii jubedalt. Mahedam lõhn
jan
-
Postitusi: 964
Liitunud: 08 Mai 2006, 22:27
On tänanud: 24 korda
On tänatud: 15 korda

Lugemata postitus Postitas jan »

Aga lõpptulemuse osas pole vist mingit suurt vahet? Et mõlemad ühtemoodi tugevad ning niiskusele vastupidavad? Dushinurgas ilmselt võib vesi ka lakke pritsida vahel.

Olen paaris kohas näinud, et seina hüdro on nurkades keeratud ka üles lae peale. Kuidas sellesse suhtuda? Sinna ilmselt tuleb siis ripplagi, mitte ei värvita?
Vasta