Soovin nõu: Katuse kvaliteedi hindamine.

RaJy
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1200
Liitunud: 17 Juun 2018, 09:31
On tänanud: 35 korda
On tänatud: 52 korda

Re: Soovin nõu: Katuse kvaliteedi hindamine.

Lugemata postitus Postitas RaJy »

Hiid kirjutas: 01 Nov 2023, 18:00 lastud igasse roovi kinni jõuga ja päike peale paistab, siis ei mängi piisavalt. Võibolla lastud pikipilusse ka nagu jumal juhatab, kui kruvi õiges kohas ei ole, siis jälle ei anna mängida temperatuuriga....
Et 7 aasta vanune teema üles leiti on veel kuidagi arusaadav, aga selle kommenteerimise mõttest ma küll päris hästi aru ei saa.
Teemast rääkides siis sile plekk näitab kõik aluspinna (roovi) ebatasasused üsna hästi välja, pane nii hästi kui tahad. Eriti kui pinnakatteks tume (must) värv
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4223
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 81 korda
On tänatud: 76 korda

Re: Soovin nõu: Katuse kvaliteedi hindamine.

Lugemata postitus Postitas Hiid »

hetkel ketran omale katust peale ja googeldan ka jõudumööda, et näha, kuidas teised on teinud jms.
Kuna ise olen mitu klassikut pannud ja sellist lokkimist pole suutnud saavutada, siis mõtlesin, et pakun oma verisooni välja, ehk on kelelgi sest kasu.
Mis see teema vanus siin määrab?
RaJy
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1200
Liitunud: 17 Juun 2018, 09:31
On tänanud: 35 korda
On tänatud: 52 korda

Re: Soovin nõu: Katuse kvaliteedi hindamine.

Lugemata postitus Postitas RaJy »

Olen ka klassikut paigaldanud päris palju ja see piltidel olev lokib tõesti palju. Samas päris filigraanselt siledat pinda musta värvi katusel pole saavutanud.
Teema vanusest - ise nii vana teemat poleks kommenteerinud - teemaalgatajat see enam ilmselt ei abista- Aga samas ehk kellelegi abi - selles ju foorumi mõte on. Ehk siis palun vabandust :hello:
Vasta