ÄA: ära anda suured metallist mahutid

Ehitusmaterjali, toodete jne ost-müük
Foorumi reeglid
Ostmiskuulutuse korral lisage postituse teema ette täht O ja müümiskuulutuse korral täht M. Samuti, kui Te ei soovi enam müüa või osta, oleks soovitav informeerida Administraatorit, et ta saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma ostu- või müügiteemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
pirru2
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 29 Juun 2011, 19:11

ÄA: ära anda suured metallist mahutid

Lugemata postitus Postitas pirru2 »

Kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kes sooviks suuri metallist tünne? Kasvõi ainult metallikokkuostu viimiseks. Peaks päris kena kopika saama....
Nimelt asuvad mul kõrval krundil, täpselt minu krundi piiril, kaks suurt metallist tünni, milledest omanik ( eriti aga mina) sooviks vabaneda. Kuna omanik erilist initsatiivi üles ei näita, kuid minul vaja kaevama hakata ja ka aed paigaldada, siis pean asjaga ise tegelema. ASJAGA ON KIIRE. Soovija vaevaks on neile vaid järgi tulla. Asuvad Luigel.
Suuremas mahutis on u 30 cm ulatuses vee ja masuudi jäägi segu, mille saab kraanist kuhugi teise anumasse välja lasta (see tuleb huvilisel ise utiliseerida).
Tünnide mõõdud: 302x163x163 cm ja 126x243x127 cm.
pirru2
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 29 Juun 2011, 19:11

Re: ÄA: ära anda suured metallist mahutid

Lugemata postitus Postitas pirru2 »

Mahutid ei ole enam pakkumisel.
Suletud