vundamendi hind

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
kalamazoo
külaline

vundamendi hind

Lugemata postitus Postitas kalamazoo »

suuruseks siis 125m2, milliseks kujuneb hind?
funtamet
külaline

Lugemata postitus Postitas funtamet »

enne mõtle siis kirjuta!!! Kuidas vastaksid küsimusele - kui palju maksab vorst? (missugune vorst, maksavorst, verivorst, täissuitsuvorst jne.)
kalamazoo
külaline

Lugemata postitus Postitas kalamazoo »

kua olen suht võhik sellistes asjades siis millist vundameti soovitad? puitkarkassiga kahekordne maja?
ristu
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 97
Liitunud: 05 Dets 2006, 17:10
Asukoht: Harjumaa
On tänatud: 3 korda

Lugemata postitus Postitas ristu »

See ei käi nii lihtsalt, et küsid foorumist ja ongi kõik.

Sõltub pinnasest, pinnasevee kõrgusest ja veel mõnest tegurist. Kui sul pinnase kohta aimu pole, siis tuleks tellida geoloogiline aruanne.
kalamazoo
külaline

Lugemata postitus Postitas kalamazoo »

ok!
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

selle vundamendi pikkuseks peaks tulema umbes 45 meetrit. Arvesta et 1 kant betooni maksab umbes 1500 krooni. kui vundament tuleb keskeltläbi 0.7 meetrit sügav ja kõrgus tuleb ka umbes 0.5 meetrit, vundamendi laius tuleks ka umbes 0.4 meetrit. siis läheb ühe meetri peale 0.5 kanti betooni. Üks kant on 1m x 1m x 1m. nüüd tuleb teha lihtne arvutus. 45 korrda 0.5 võrdub 22,5 kanti läheb sul vundamendi tegemiseks. betoon maksab siis 33750 krooni. Siia hinnale lisa veel armatuur mida läheb ka umbes kuni 10 tuhande krooni eest, täpselt kindel ei ole. Lisa veel saalungite rent ja kaevetööd mille teeb BobCat päevaga vast ära. BobCati hind on umbes 400 eek/h. saalungite rent maksab 45 meetrit umbes 150 krooni ööpäev. Üks korralik töömees tahab ka umbes 1000 krooni päev. Aega läheb selle tööga maksimum 5 päeva kui on kaks töölist. Nüüd ööme ligikaudsed hinnad kokku ja saame 58 tuhande kandis. Loodan et minust on abi. Nüüd tuleb siia kindlasti vastukommentaare kus ma olen jobu ja jne, et on vaja teada seda ja seda. Ma arvan et nüüd oskad sa kusagilt lähtuda.
kalamazoo
külaline

Lugemata postitus Postitas kalamazoo »

suured tänud!
kaidu
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 89
Liitunud: 24 Mär 2006, 17:54

Lugemata postitus Postitas kaidu »

mul vundament 116 m2. Lintvundament-tald 7m3 petooni armeering, 5rida fibot, peal vöö, põrandaküte. Hind kujunes 150-155 tuhat. kõik asjad sebisin ise . Kõige kallim asja juures oli täide , muidu oleks tulnud veel odavam aga just väga kaugel oli see mulla ja liiva piir1,2-1,5m.
kk
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: 01 Okt 2005, 09:47

Lugemata postitus Postitas kk »

Mul krunt Männikul kus on liivapinnas. Kas selle peale peaks olema kriipsu soodsam vundamenti teha? Palju sul selle 116m2 puhul põrandakütte % 150k hinnast on?

Teab keegi, et kui teha garaazh, siis kuidas selle vundamendiga peab tegema? On seal suuri erinevusi võrreldes vundamendi elamispinna aluse osaga?

Vundament tuleks mul u 160m2. Maja 2 kordne. Loodaks ikka, et valmis puitkarkassmaja hind 1 ja 2 miljoni vahel.
kaidu
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 89
Liitunud: 24 Mär 2006, 17:54

Lugemata postitus Postitas kaidu »

ma ei saa nüüd päris täpselt sellest küsimusest aru aga põrandakütte torustik tuleb 60- 70 ruudule.ma ei teagi mis selle toru paigalduse hind on igaljuhul panen ise maha .
Vasta