Köögi kap remont !20km viljandist. 10 ruutu.

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
enam-vähem
külaline

Köögi kap remont !20km viljandist. 10 ruutu.

Lugemata postitus Postitas enam-vähem »

Palju võiks maksma minna ainult töötasu?
Lakke penoplaadid
Aknapõsed 2.5x1.5m
Seinte pahteldus +värvimine
+põrandaliistud ja laeliistud.(paigaldus)
Võimalik, et ka parketi vahetus .
Köögi suurus siis 10 ruutu.
Asukoht: Õisu- Viljandimaa!
Pakkumised: izp3@hot.ee


Tulemus võiks jääda enam vähem, ei taha euro remonti :)
Külaline
külaline

Re: Köögi kap remont !20km viljandist. 10 ruutu.

Lugemata postitus Postitas Külaline »

tere olen huvitatud tööst. on olemas prigaad head töömehed tööriistad kõik olemas ja hea hinna eest erinevaid materjaale. minu nr on 58704841 risto.
marxo35
külaline

Re: Köögi kap remont !20km viljandist. 10 ruutu.

Lugemata postitus Postitas marxo35 »

Pakkumised: izp3@hot.ee

tere olen huvitatud tööst. on olemas prigaad head töömehed tööriistad kõik olemas ja hea hinna eest erinevaid materjaale. minu nr on 58704841 risto.

Küll on ikka EHITAJAD.
Selgelt kirjas kuhu pakkumisi oodatakse aga on selliseid kes ei oska lugeda või puudub neil meili aadress.
Siia saavad oma kontaktid jätta aga kirjutada pakkuja meilile ei oska.Kuidas siis veel ehitada osatakse?
Edu töö otsimisel.
cartman
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 981
Liitunud: 01 Okt 2006, 16:57
Asukoht: Kuopio/Viljandi
On tänatud: 6 korda

Re: Köögi kap remont !20km viljandist. 10 ruutu.

Lugemata postitus Postitas cartman »

See objekt on viljandist nii kaugel, et kasulik oleks sul otsida kohalik ehitaja. Paljud tööd on seal sellised millega ei täida kogu töö päevagi aga kyttele kulub ikka sama raha. Eks ehitajale pead maksma välja suht täis tööpäevad + kytte. Nii, et jämedalt saad ise arvestada palju maksma läeb see r66m sulle(alla nädala vaevalt selle töö ära teeb.
Staatus ei näita mu oskusi/teadmisi, vaid postituste arvu
P6randakatete paigaldus. P6randate pumpamised kiirsegudega.
Vasta