volmarsoft.ee ja koduinfo.ee

Külaline
külaline

volmarsoft.ee ja koduinfo.ee

Lugemata postitus Postitas Külaline »

kas tõesti mitte keegi pole neilt projekte tellinud? mismoodi siis need firmad end nii laialt reklaaminud ja siiani tegutsenud on kui neid kõigi poolt petturiteks peetakse? loodan, et keegi siiski maja püsti saanud, tahaks endalegi üht projekti sealt
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

milleks sealt osta ilma asendiplaani ja kooskõlastusteta
vaata parem kondikava.googlepages.com ehk hakkab sealt mõni silma või teeme päris uue lahenduse tasub kindlasti uurida
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

volmarsoftist tuleb odavam, seal kaasas elektri-, kanalisatsiooni- ja keskkütteprojektid. teil suuremate majade projektide hinnad ikka päris krõbedad
SJ
külaline

Lugemata postitus Postitas SJ »

Ostsin projekti Volmarsoftis.
Päris korralik ja asjalik projekt-kuid ainult viga oli selles,et tegu oli juba mitu korda kopeeritud projektist ja mõned Poola keelsed tõlged olid päris halvad.
Muidu soovitan...
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

KOPEERITUD!! Nalja eete vä? Kes teile ehitusluba siis annab selle peale?
Külaline
külaline

hs

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Anonymous kirjutas:KOPEERITUD!! Nalja eete vä? Kes teile ehitusluba siis annab selle peale?
Mina pole küll veel ostnud, kuid nägin Koduinfo omasi. (http://www.koduinfo.ee)
Täitsa originaalsed olid!
Ja sidumine ja Päästeameti kontroll oli ka hinna sees.
Külaline
külaline

Re: hs

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Anonymous kirjutas:
Anonymous kirjutas:KOPEERITUD!! Nalja eete vä? Kes teile ehitusluba siis annab selle peale?
Mina pole küll veel ostnud, kuid nägin Koduinfo omasi. (http://www.koduinfo.ee)
Täitsa originaalsed olid!
Ja sidumine ja Päästeameti kontroll oli ka hinna sees.
Mina aga ostsin juba sealt endale projekti. Maksin kogu summa korraga ära sain veel 5% soodust. Hinna sees oli ka sudumine ja päästeameti kontroll. 3 nädalat ootasin kuni projekt kohale tuli ja siis veel ca nädal sidumine. Ehitusluba on ka nüüdseks käes ja juba ehitan vundamenti.. Projekt täitsa korralik.
Eile sain aga koduinfolt pakkumise ehitada mingisugudsest uuest plokist "Durisol". Mingi uus uhke värk pidi olema. :)
Lähen neid ehitusmessile vaatama 11. - 14. Aprill. Koduinfo on oma tootega seal.
Vasta