kipsseinte tüüblid

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Viimsilane
külaline

kipsseinte tüüblid

Lugemata postitus Postitas Viimsilane »

Tere, kas keegi oskab soovitada häid vastupidavaid tüübleid kipsseinte jaoks ? Soovin selliseid metallist, mis teisel pool seina lähevad kõvasti laiali ja seega hoiavad kinni. Ostsin K-Rautast mõned, aga 10-st läks 9 katki juba seina kruvimisel. Siis ostsin mõned vastupidavama välimusega Espakist, päris kallid ka, pakk kahega 25 krooni. Läksid ilusti seina sisse, aga kui kaasasoleva kruvi sisse kruvida siis läksid mõelmad katki - ehk täielik saast. Kust saaks korralikud ? :?:
jan
-
Postitusi: 964
Liitunud: 08 Mai 2006, 22:27
On tänanud: 24 korda
On tänatud: 15 korda

Re: kipsseinte tüüblid

Lugemata postitus Postitas jan »

Need metallist ankrud, mis seina taga laiali lähevad, tuleb tõmmata laiali spetsiaalse tööriistaga. Kruvides sa keerad lihtslat vindi maha. Espakis on seal samas kinnitusvahendite osakonnas need tangid müügil.

Peale seda, kui olin ise ka päris mitmel vindi maha keeranud, hakkasin alles mõtlema, et ilmselt olen ise loll, mitte kinnitusvahendid. Nüüd kus õige töövahend olemas, on elu lill, kui nii öelda võib.
Viimsilane
külaline

Re: kipsseinte tüüblid

Lugemata postitus Postitas Viimsilane »

Tänan asjaliku vastuse eest. Siis tean, kui ma järgmine kord satun Espakki. Siiski eelistaksin selliseid, mille jaosk ei ole vaja osta eritööriistu. Leidsin mõned Bauhofist mis tunduvad päris head.
Vasta