mure puittrepiga, millelt vaipkate lahti ei tule

põrandad, põrandatööd
Liisbet
külaline

mure puittrepiga, millelt vaipkate lahti ei tule

Lugemata postitus Postitas Liisbet »

Ostsime 20 aastat vana maja, millel on esimese ja teise korruse vahel puidust trepp. Sellele on liimitud vaipkate, mis on määrdunud ning kole ning tuleb eemaldada. Inimene, kes selle on sinna kunagi liiminud, on oma töö teinud ikka väga korralikult - vaipkate ei tule kuidagi lahti :evil: . Sealt kust ta lahti oleme saanud, on ta kaasa võtnud ka osaliselt puitu. Ei teagi mida edasi teha?
Kevadel-suvel nägin laupäeva hommikul juhuslikult ühte ehitussaadet, kus soovitati trepi astmete väljanägemise parandamiseks mingit uut toodet, s.t. et trepile saab kerge vaevaga liimida puiduimitatsiooniga katte. Siis ma aga veel ei teadnud, et seisan varsti sama probleemi ees ja ei vaadanud saadet väga tähelepanelikult.
Kas keegi teab kust sellist asja leida võib?
Külaline
külaline

Re: mure puittrepiga, millelt vaipkate lahti ei tule

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Vaata saadet uuesti TV3 arhiivist!
Urmasr
Külaline
külaline

Re: mure puittrepiga, millelt vaipkate lahti ei tule

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:Vaata saadet uuesti TV3 arhiivist!
Urmasr
Näh, hakkasin huvi pärast sorima, aga "Nurgakivi" tootjad on oma pillid kokku pannud ja koduleht ei funksi enam. Nii, et minu viide oli mõtetu.
Urmasr
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10922
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 312 korda
On tänatud: 383 korda

Re: mure puittrepiga, millelt vaipkate lahti ei tule

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Noh, loodame, et see vaipkate sul päris trepiastet kaasa ei võta, aga ülejäänu on üldiselt parandatav. Kisu ikkagi kõik maha, tuleb siis kaasa, mis tuleb, lihvi kõrgemad osad (liimijäägid vms.) maha. Kuna ise ei ole päris kodus edasiste tööoperatsioonidega, aga kirjeldaks, kuidas oma tarkusega teeks- pahteldaks ära ja selleks kasutaksin mingit tugevamat ja hea nakkega epo-tüüpi pahtleid nagu näiteks autopahtel (a`la mõeldud meestele, aga sobib ka naistele), mis on väga hea nakkuvuse ja mahukahanemisega, edasi juba lihviks ära ning otsiks juba põrandate-treppidega tegelevate firmade käest sinu kirjeldatud materjali trepi värskendamiseks. Edu!
Kasutaja avatar
Mehka
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 55
Liitunud: 29 Aug 2009, 20:24

Re: mure puittrepiga, millelt vaipkate lahti ei tule

Lugemata postitus Postitas Mehka »

Vana vaiba pead kindlasti ära saama

Aga Nurgakivi saatega niipalju, et tegu oli Lincona tootega, panen lingi ja loodan, et leiad mis otsisid

http://www.lincona.ee/ee/tooted/trepi-r ... -komplekt/
Liisbet
külaline

Re: mure puittrepiga, millelt vaipkate lahti ei tule

Lugemata postitus Postitas Liisbet »

Suured tänud vastajatele :D
rokipeer
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 52
Liitunud: 01 Veebr 2007, 14:19
Asukoht: west coast
On tänatud: 1 kord

Re: mure puittrepiga, millelt vaipkate lahti ei tule

Lugemata postitus Postitas rokipeer »

Ma olen mitu trepi nö. uuendanud nat. parketi pealeliimimisega, tulemus igati ilus ja viisakas.
Vasta