vee- ja kanalisatsioonitor. projekti kinnitamine

Alexx
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 01 Juun 2010, 12:31
On tänatud: 1 kord

vee- ja kanalisatsioonitor. projekti kinnitamine

Lugemata postitus Postitas Alexx »

Tere,

Sooviks küsida - kes saab allakirjutada (kinnitada) projekti vee - või kanalisatsioonitorustiku rajamiseks ? Missugune, täpsemalt, haridus peab olema sellel inimesel ja kas on vaja selle õiguse omandamiseks kuskile taotlus esitada ?
Vimbeldon
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: 27 Dets 2009, 19:05

Re: vee- ja kanalisatsioonitor. projekti kinnitamine

Lugemata postitus Postitas Vimbeldon »

Aidake nüüd ometi inimest nõuga...
Minu teada peab olema selleks erialane kõrgharidus ja kolme aastane töökogemus vastavat MTR registreeringut omavas ettevõttes. Peale 3-aastast töökogemust on endal õigus saada MTR'i mõistes vastutavaks spetsialistiks. Sellist haridust saab Maaülikoolis veemajanduse erialal ja kindlasti ka Tallinna Tehnikaülikoolis on olemas vastavad õppekavad.
GECC
külaline

Re: vee- ja kanalisatsioonitor. projekti kinnitamine

Lugemata postitus Postitas GECC »

Tere,

Selleks, et antud projektile saaks alla kirjutada peab omama vastavat haridust (TTÜ, EMÜ).
Seejärel peab töötama 3 aastat antud erialal ning võibki alla kirjutada.

Kas tegemist on sise- või välisvõrkude projektiga?

Võite minuga ühendust võtta vahur@gecc.ee - vast saame kuidagi aidata.

Lugupidamisega,
Vahur
Külaline
külaline

Re: vee- ja kanalisatsioonitor. projekti kinnitamine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tänan selgituste eest. Tegemist on välisvõrkudega, eramaja vee- ja kanalisatsioonitorustiku liitumine ühistorustikuga. Asi on selline, et ise tegutsen ubmes samas erialas ning ise tean mis mul on vaja seal ehitada. Aga selleks, et ehitada peaks olema see sama projekt, mida oskan ka ise joonistada. Tegelikult tahtsin teada saada, kas just minu haridusega saab alla kirjutada või mitte, tuleb välja, et ei saa. Mul on TTK diplom erialal Hoonete ehitus, pean ikka kellegile maksma allkirja eest :banghead: :)
Vasta