1. leht 1-st
äravool
Postitatud: 14 Mai 2010, 12:52
Postitas and
Kas pesumasina äravooluvoolikut tohib ühendada kuidagi vanni äravooluga? Ja mida täpselt tähendab ventileeritud ühendus?
Re: äravool
Postitatud: 14 Mai 2010, 13:46
Postitas vaaderman
nõudepesumasinat ei tohi otse kanalkase ühendada
Re: äravool
Postitatud: 14 Mai 2010, 14:44
Postitas GuidZ
Kuhu see nõudepesu masina äravool ühendada siis? puhtavee torudega?
Ja mis sellel nõudepesu masinal on ühist pesumasinaga? Ma ei usu, et küsija tahab NPM vanni kõrvale panna.
Re: äravool
Postitatud: 17 Mai 2010, 19:08
Postitas and
kas tohib siis ?
Re: äravool
Postitatud: 17 Mai 2010, 21:06
Postitas Küülaline
Muidugi tohib. Küsimus on selles, kuidas ühendada. Tuleb ühendada enne haisulukku või läbi spets ühendustüki, mis laseb õhku läbi (võõrsõnaga - ventileerib). Umbselt torusse ühendades jookseb masin veest tühjaks.
Re: äravool
Postitatud: 18 Mai 2010, 00:01
Postitas xxNIMETUxx
Küülaline kirjutas:Muidugi tohib. Küsimus on selles, kuidas ühendada. Tuleb ühendada enne haisulukku või läbi spets ühendustüki, mis laseb õhku läbi (võõrsõnaga - ventileerib). Umbselt torusse ühendades jookseb masin veest tühjaks.
ühesõnaga võib tekkida vaakumi efekt aga ei pruugi. kodumasinatega siis tuleb järgida seda, et vooliku ots oleks vähemalt põlve kõrgusel!
Vanniga sifooniga ühendades ei saa kuidagi seda kõrgust. aga kui on kõrgemal kusagil kodumasinale mõeldud äravooluliitmik õhuklapiga ja see vanni sifooni jookseb, siis pole probleemi. valamutega ei ole vaja spetsiaalset õhuklappi kuna kõrgus on olemas ja ühendus on sifooni ja valamu vahel (õhk olemas)
Re: äravool
Postitatud: 18 Mai 2010, 00:03
Postitas xxNIMETUxx
vaaderman kirjutas:nõudepesumasinat ei tohi otse kanalkase ühendada
tohib küll aga tootja nõudeid tuleb järgida!