Millega värvida üle korteri välisuks?

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
Schampa
külaline

Millega värvida üle korteri välisuks?

Lugemata postitus Postitas Schampa »

Tegemist siis korteri välisuksega väljapoolt mis hetkel on paksu halli läikiva värvi alla, oleks tegu nagu emailvärviga.Arvatavasti värvitud kuldsel vene ajal. Nüüd tahaks ust lihtsalt üle värvida Tumepruuniks. Kerge läige võiks uuelgi värvil olla. Mis peaksin tegema aluspinnaga, kas pean vana värvi töötlema või maha kraapima või võin uue värvi kohe peale määrida? Ja millist värvi peaksin poelettidelt selliseks otstarbeks üldse otsima? :roll:
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10956
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 319 korda
On tänatud: 384 korda

Re: Millega värvida üle korteri välisuks?

Lugemata postitus Postitas Urmas »

See sul nii väike pind, et selleks hakata poest spets pesuvahendit ostma pole mõtet, aga üle pesta võiksid kül mõne kodus või naabril leiduva puhastusvahendiga, milles leidub abrassiivseid osakesi.Cif-l ja ka teistel tootjatel peaks olema mingit puhastuspastasid.Kui ei ole, osta seda poest, ja mis järgi jääb, kulub hiljem majapidamises ära.Pärast võiksid kergelt ka igaks juhuks liivapaberiga kergelt karestada ja värvi uks üle endale sobivat tooni.Läikeastet saad endale valida värvipurgi peal olevate numbrite(20, 30, 40 jne.) järgi.Mida suurem number, seda läikivam ja pesukindlam see on.
Kasutaja avatar
euromaaler
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 23 Apr 2006, 22:07
Asukoht: Stockholm

Vales kohas kysimus...

Lugemata postitus Postitas euromaaler »

Ostetavaid tooteid soovitab ikka paremini poe myygimees. Mina siit kirjust foorumist kyll järeldusi ei teeks! ;)
maaler41
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 214
Liitunud: 26 Jaan 2009, 17:00
Asukoht: tallinn
On tänatud: 4 korda

Re: Vales kohas kysimus...

Lugemata postitus Postitas maaler41 »

euromaaler kirjutas:Ostetavaid tooteid soovitab ikka paremini poe myygimees. Mina siit kirjust foorumist kyll järeldusi ei teeks! ;)
Seekord on urmasr´küll päris normaalset juttu ajanud.See vahend,mis värvi matistab ja mõjub nagu liivapaber maksab poes pea 100kr liiter.Minu teada seda lahjendatakse veega,niiet kulu oleks antud pinna puhul väga väike.Loomulikult pole mõtet raha raiskamisel! Liivapaberiga üle hõõrumine pole mingi raskus,aga annab sama efekti! Niiet mina (seekord) teeks siit kirjust foorumist küll omad järeldused!
Vasta