seina ja lagede hind

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
Scooter001
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 26 Jaan 2009, 22:09

seina ja lagede hind

Lugemata postitus Postitas Scooter001 »

Tere.
sooviksin 30 m2 gyproki seinte paigalduse ja 15m2 gyproki lae paigaldus hinda teada gyprok+pahtel+krunt+värv. mis tuleks umbes hinnaks
Transportteenus kaubikuga 56360443
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10892
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 311 korda
On tänatud: 383 korda

Re: seina ja lagede hind

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Aga kelle poolt materjalid on?Heal maalril nii väikese mahu korral alates 100.-/m2 ainult maalritöö ilma materjalideta.Pahtlid-värvid 30-60.-/m2 eest,oleneb kus kohast ja millise hinnaklassiga materjale osta.
Scooter001
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 26 Jaan 2009, 22:09

Re: seina ja lagede hind

Lugemata postitus Postitas Scooter001 »

mul oleks vaja ühtemeest kes teeks selle töö ära algusest lõpuni mite eraldi gyproki paigaldajat ja maarlit ning lisaks veel varustajat.
materjal on muidugi minupoolt.
100eeku ruut ei tulnud eriti nagu headel aegadelgi maalritööd
Transportteenus kaubikuga 56360443
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10892
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 311 korda
On tänatud: 383 korda

Re: seina ja lagede hind

Lugemata postitus Postitas Urmas »

1.Esimeses postituses on selgelt ladina tähtedega ja eesti keeles küsitud nende tööde hinda,mitte ei otsitud töötegijat.
2.Sa ajad natuke segamini töötasu,mille said kätte maalrid puhtalt ja hinna,mille hulka kuuluvad igasugused kulutused(transport objektile-tagasi,töövahendid,väike kasum jne.).
3.Kirjutasn sulle ainult maalritööde hindadest,mida küsiksin kirjeldatud töömahu kohta,kuna üldehituse hindu ei oska öelda.
4.Üks mees teeb tõesti osa töid kahe päevaga kuni vuukide teipimiseni kaasa arvatud,aga siis hakkavad poolikud päevad,kuna pahtel ei kuiva nii kiiresti,et järg oleks kogu aega ees ja tervet päeva majanduslikult mõtlev maaler ära ei raiska poole päeva hinna eest(peale krundiga katmist on hoopis paaritunnised tegemised.
5.Odavam on palgata hea töömees,kes oskab nii üldehitus-kui ka maalritöid ja varustab vajalike materjalidega ise.
naine balta tagant
külaline

Re: seina ja lagede hind

Lugemata postitus Postitas naine balta tagant »

urmasr
Ma ei saa sinu vihast ja jultumusest kubisevate postituste eesmärgist eriti aru. Tööd sa ju nagu ka eriti ei paista otsivat. Või siiski ehk? Aga kui sa juba üle neti oled nii järjekindlate põhimõtete ja veendumustega(pritsige palju pappi või muidu....), siis kaob igasugusel vähe viisakamal tellijal(kuigi osad ilmselt ei ole ka viisakad) soov sinusugust õiguste tagaajajat palgata. Või siis siin üldse mingit mõistlikku arutelu üleval hoida.
Loomulikult ei pea keegi sinu poolikuid päevi heastama, rääkimata muudest erisoovidest. Elu on lihtsalt hetkel selline.See peaks tähendama siis seda, et kui sul on kuskilt võtta mingid 500-5000 m2 objektid, siis mine ja tee neid aga ära tekita siin keskkonnas kunstlikku pinget. Ja kui sul ei ole võtta eelmainitud mahtusid(ennastlugupidavatel tingimustel(30-50k kuus)), siis tuleb vähemaga leppida ja rohkem tööd teha. Lihtne ju? Ehk õnnestub kehvad ajad üle elada ja millalgi läheb jälle lahedamaks.

P.S. Kui sa näed sellist segaselt esitatud hinnapäringut nagu selle teema alguses oli(tõesti oli), siis on kõige lihtsam vast sellistele üldse vastamata jätta. Eks tellijaid ole ka ju igasuguseid. Mõni rohkema intelligentsiga, teisel puudub see sootuks. Las siis otsib omale kuskilt balta tagant head mehed . Kokkuvõttes oleks kõik rahul. Tellija saab töö odeka eest, töömees saab odeka eest midagi teha ja hiljem saab keegi selle sama töö ületegemise eest mõistliku taksi küsida. Seda võib nimetada vast elukestvaks õppeks.
Külaline
külaline

Re: seina ja lagede hind

Lugemata postitus Postitas Külaline »

.... aga äkki ta korjab omale lihtsalt neid kupusi juurde, et rohkem spetsialist olla :rotfl: Lahmib küll igasugust teksti. Muidugi tuleb tunnistada , et kod. urmasr on ka väga asjalikke komme ja õpetusi jaganud.
Scooter001
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 26 Jaan 2009, 22:09

Re: seina ja lagede hind

Lugemata postitus Postitas Scooter001 »

võib-olla ei taha keegi lihtsalt väikest tööotsa vastu võtta või ei saa lihtsalt selle tööga hakkama või ei oska kohe kuidagi hinda pakuda sest pole tööd teinud buumist saati.
kui ei oska mulle seda hinnapakumist teha siis pole mõtet ilkuda.
istuge oma tugitoolikestes edasi ja oodake oma pudrumägesi.

ma arvan et selles foorumis võib selle teema lukku panna
Transportteenus kaubikuga 56360443
Naisele balta tagant
külaline

Re: seina ja lagede hind

Lugemata postitus Postitas Naisele balta tagant »

Unustasin sisse logida,kuna tekst oli juba valmis kirjutatud,aga teadmiseks,olen Urmasr.
Ei saanud aru sinu kriitilisest sõnavõtust või tundsid end puudutatuna.Lugesin veelkord tähelepanelikult teema algataja soovi,oma postitust,teemaalgataja vastust minu vastusele ja omakorda vastust,ega leidnud midagi,mida oleks vihaslt või irooniliselt mõelnud.Väljendasi ju selgelt postituses oma arvamuse antud mahu maalritööde hinna kohta,kuid Scooter001 palus sellisest rahast ainult unistada.Tööd ma otsi,kuna töö tuleb ise minu juurde ja niipalju ma ennast austan,et ei hakka mingi olematu raha eest,millest jätkuks ainult töölkäimise kulutuste tagasisaamiseks,tööd tegema,vaid soovitan kliendil hommikul kella 10 minna Säästumarketi juurde töölisi otsima.Kui kliendil ei ole aimu või ei taha peale selgitusi aru saada,et see raha,mida ma küsin-saan ,pole mitte puhastulu,vaid sinna hulka kuuluvad igasugused kulutused alates transpordile-töövahenditele ja lõpetades oma pere toitmisest ning endale sokkide-trussikute ostmiseni.Kõik kiruvad madalaid hindasid,aga võiks selle asemel mõelda,et miks tal tööd ei ole ja milles on viga(kvaliteet,lubadustest-tähtaegadest kinnipidamine jne.).Parim reklaam töömehe kohta käib suust-suhu.
Vasta