Otsin abi välikamina projekti tegemisel

Hädaline
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 02 Juun 2009, 18:08

Otsin abi välikamina projekti tegemisel

Lugemata postitus Postitas Hädaline »

Plaanisin ehitada Tallinasse oma maja krundile välikamina koos varjualusega 5m*6,6m ja kõrgusega 2,8m. Ehitaja leitud ja naabrite kirjalik nõusolek võetud. Korraliku kodanikuna üritasin ka Tallinna Linnaplaneerimise ametist saada infot, mis paberid vaja esitada, et ehitus oleks seaduslik. Eeldasin tuginedes ehitusseadusele,et mul on alla 60m2 ehitis ja projekti pole vaja. Aga pahane ametnik teatas, et igal juhul vaja ka projekti ja eelkõige projekteerimistingimuste taotlust ning suunas infosaali ilma täpseid nõudeid selgitamata. Tänaseni ongi mul selgusetu, et kas siis ehitusseadus ütleb üht ja ametnikud nõuavad teist.
Kuna mul siiski töö tahab tegemist ja ei saa endale lubada luksust ametite vahel joosta, siis uurin. Kas keegi saab abiks olla teenusega "muudame välikamina ehituse seaduslikuks", mis siis hõlmaks vajalike paberite väljaselgitamist, vormistamist ja kooskõlastamist.
Tagasiside eest ette tänades!

Hädaline Haaberstist
KõikOnRahul
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 396
Liitunud: 11 Jaan 2008, 19:48
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 3 korda

Re: Otsin abi välikamina projekti tegemisel

Lugemata postitus Postitas KõikOnRahul »

Tere!
Vahest on liigne agarus ogarus ;)

Võta ühendust :arrow: http://www.laikask.ee/index.php?id=4
Külaline
külaline

Re: Otsin abi välikamina projekti tegemisel

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tere!
Kuna "jooksen" igapäevaselt mööda neid "ameteid" ja kogemused sarnase asjaajamise valdkonnas olemas, siis saaks aidata.
Kui on huvi võta ühendust: martin@hong.ee
Vasta