Kipskrohv

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10872
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 311 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Kipskrohv

Lugemata postitus Postitas Urmas »

kaimagk kirjutas: 21 Apr 2024, 10:26 Asi pole minus, vaid ikka sinus U. Sa ajad oma mula pea igasse teemasse , tihti risustad neid mingi oma mulaga. Sulle on korduvalt öeldud ( mitte ainult mina) lõpeta pasa ajamine igas teemas.
Sa teri sõklatest oled proovinud eristada? Ja minu sõimamisega sa ei risusta teemat? :scratch: Ei mäleta kas konkreetselt sulle olen soovitanud, kuid igaks juhuks kordan üle- sa ei pea minu kirjutatud kommentaare lugema kui need on sulle nii vastikud ja sinu kommentaaride järgi otsustades tekitavad sulle stressi. Minu sõimamise asemel on sul võimalus foorumi sätetes teha linnuke õigesse kasti ja su arvutis/telefonis ei näidata enam minu kirjutatut. Aga ei, ikka on vaja tegeleda mingi tänapäevase sotsmeedia masohismiga. ;)
kaimagk
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 527
Liitunud: 02 Juun 2010, 17:53
On tänanud: 30 korda
On tänatud: 13 korda

Re: Kipskrohv

Lugemata postitus Postitas kaimagk »

Urmas kirjutas: 21 Apr 2024, 10:55
kaimagk kirjutas: 21 Apr 2024, 10:26 Asi pole minus, vaid ikka sinus U. Sa ajad oma mula pea igasse teemasse , tihti risustad neid mingi oma mulaga. Sulle on korduvalt öeldud ( mitte ainult mina) lõpeta pasa ajamine igas teemas.
Sa teri sõklatest oled proovinud eristada? Ja minu sõimamisega sa ei risusta teemat? :scratch: Ei mäleta kas konkreetselt sulle olen soovitanud, kuid igaks juhuks kordan üle- sa ei pea minu kirjutatud kommentaare lugema kui need on sulle nii vastikud ja sinu kommentaaride järgi otsustades tekitavad sulle stressi. Minu sõimamise asemel on sul võimalus foorumi sätetes teha linnuke õigesse kasti ja su arvutis/telefonis ei näidata enam minu kirjutatut. Aga ei, ikka on vaja tegeleda mingi tänapäevase sotsmeedia masohismiga. ;)
Aga kas sa oled proovinud mitte kommenteerida igat teemat.....
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10872
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 311 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Kipskrohv

Lugemata postitus Postitas Urmas »

kaimagk kirjutas: 21 Apr 2024, 11:12 Aga kas sa oled proovinud mitte kommenteerida igat teemat.....
Olen ja rääkisin probleemist ka oma psühholoogile, kuid ta mu vaimse tervise huvides välistas selle variandi/ei soovitanud, sest veel ei pidavat olema välja töötatud rohtusid, mis aitaksid VE foorumi sõltuvusest vabaneda. Pidavat olema liiga spetsiifiline probleem. Rohtude väljatöötamine pidi olema alles loomkatsete staadiumis. Ma ei teagi, kas jõuan ära oodata inimkatse tulemused ja rohtude tootmise või tüdinen ise ennem siinses foorumis kommenteerimisest?
Vasta