1. leht 1-st

Wirsbo vs Unipipe põrandaküte

Postitatud: 18 Nov 2008, 10:14
Postitas Külaline
Oskab keegi kommenteerida nimetatud tootjate plusse ja miinuseid. Kui pikad tohivad kontuuride pikkused olla, liitmike hinnad, kollektori hind, vastupidavus jne.

Re: Wirsbo vs Unipipe põrandaküte

Postitatud: 18 Nov 2008, 10:20
Postitas dumbuser
Kuskilt foorumist hinnapakkumist saada ? Miks sa esindustest ei või küsida ?

Re: Wirsbo vs Unipipe põrandaküte

Postitatud: 18 Nov 2008, 10:50
Postitas Külaline
dumbuser kirjutas:Kuskilt foorumist hinnapakkumist saada ? Miks sa esindustest ei või küsida ?
Tegelikult huvitab mind just lõppkasutaja arvamus. Kui torustiku hinnavahe on ca 30%, siis kas see hind on ka
õigustatud ?

Re: Wirsbo vs Unipipe põrandaküte

Postitatud: 18 Nov 2008, 13:19
Postitas aivar00
Huvitav lähenemine- mida lõppkasutaja siis sulle õelda oskab- põrand ilusti soe ja kogu moos. Kontuuri pikkus küll toru materjalist ei olene- pigem ikka toru sisemisest läbimõõdust ja pumba võimsusest. Aga muidugi minu arusaamad võivad olla ajast ja arust- hea müügimees räägib sulle miks nende toodang etem on :wave:

Re: Wirsbo vs Unipipe põrandaküte

Postitatud: 19 Nov 2008, 14:56
Postitas dumbuser
Ma ei kujuta ette kui palju on siin selliseid, kes on mõlema süsteemi kasutamisega pikemal ajal kokku puutunud. Üks kiidab üht ja teine teist. Väiksema toru puhul materjalikulu ehk suurem. Aga toru saab ka tihedamini panna, kokkuvõttes on põrandal tajutav soojus ühtlasem. See on teooria. Ise panin wirsbo toru ja kuna muud asja pole proovinud siis ei oska ka öelda, kas see on hea või halb. Hetkel olen rahul. Eks see asi sõltub ka sellest, kuidas projketi järgmitakse. Ülihea asja võib sita paigalduse korral ka täielikuks jamaks teha.