Aknaluks OÜ

vanad postitused
Ostja
külaline

Aknaluks OÜ

Lugemata postitus Postitas Ostja »

Niih teataks teile siis, et firma Aknaluks OÜ on nüüd selline firma, kellega tõepoolest ei tasu tegemist teha. Võtsin nendelt hinnapakkumise korteri akendele, paigaldusele ja vanade akende äraveole. Peale akende mõõtmist Aknaluks OÜ poolt tuli sealt tellimuse kinnitus, millesse ma ei vaevunud süvenema, sest hind ja aknad olid samad mis hinnapakkumises. Maksin ära sissemaksu 50% hinnast ja 3 nädalat hiljem tulid 2 härrasmeest paigaldama. Ise läksin linna ehitusmaterjale ostma, et mitte neil jalus olla. Tagasi tulin siis vennad hakkasid minema. Ma üllatunult siis uurima, et kes selle laga ära koristab, mille nad korraldanud olid ja kes viib vanad aknad minema. Nemad sellepeale, et neil töökäsus seda kirjas ei ole helistagu ma kontorisse. Küsisin mehe käest numbrit ta pidi minema alt autost tooma. Loomulikult ma teda enam ei näinud. Ok hakkasime siis sodi kokku korjama. Sodi põrandalt ära saades selgus et kõik kohad kus nemad olid tööd teinud olid nad ka parketi sügavaid kriimustusi täis suutnud tirida. aknaaluse tapeedi olid nad kakkunud koos vana aknalauaga niipalju kui seda tapeeti sealt tuli. pooled seinad olid lahtist tapeeti täis, keset seina oli kriibitud tapeedi sisse akna servaga arvatavasti suured jutid ... kogu elamine oli täis tühje makrofleksi pudeleid ja muud sodi... ja makroflexi junne põrandal seintes.

Firma esindaja Aivar Halliste eitab loomulikult kõike.

:(
Külaline
külaline

Re: Aknaluks OÜ

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Sisenenge Aknalux`i kodukale http://www.aknaluks.ee te veendute kui "hästi" kõik on.
I-le punkti pani järelmaksu võimaluses ainult Ühispank ja Maget. Jõudu neile - arenege...
Vasta