Aluspõranda loodiine

vanad postitused
Külaline
külaline

Aluspõranda loodiine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tere ! Mure alljärgnev ... Sooviks teha aluspõrandat nii , et lauad maha ja selle peale puitlaastplaat . Esimesed 2 lauda panin maha ja panin loodi 3 ndat lauda maha pannes aga avastasin ,et võrreldes eelmistega tahaks ta kõvasti täite materjali alla saada .Mõeldud tehtud panin materjali nii et te eelmistega võrreldes oleks loodis aga lauda pikkupidi loodides oli see kõvasti mööda :) Äkki oskab keegi nõu anda kuidamoodi see õige alustalade loodimine peaks käima ! Mina millegipärast arvan ,et minu meetodit kasutades kipub see rappa minaea. Igasugune TARK nõu on teretulnud ! TÄNUD JUBA ETTE !!!
Gerrit
külaline

Lugemata postitus Postitas Gerrit »

no ma panin äärmised kaks loodi ja ülejäänud nende vahele.
Külaline
külaline

Aluspõranda loodiine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Jah midagi selle sarnast lmulle on püütud ka seletada aga et need äärmised 2 loodi panna tuleb põrandat ligi 10 Cm tõsta :) Ok aga tänud mul juba põrand paigas !
ecoplus.ee
külaline

Lugemata postitus Postitas ecoplus.ee »

hehee.....see käib ikka laseriga ja silma peab ka olema.
Ja kõige lõpuks peaks põrandate alusraami konstruktsiooni osas teadma midagi ehitus normidast ja kindlatest lahendustest, muidu võib kallis põrandakate minna .......(sinnasamusesse).

Jõudu
Ecoplus team
siim
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 18 Mai 2005, 22:01
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas siim »

mul aluspõrandaga slline mure, et sai lõhutud siseseinu maha. ning erinevates tubades on põrandate tasapinnad erinevad. mitte oluliselt, kuid oma pool sentimeetrit kindlasti. Millega ma seda asja sirgeks ajama hakkan? Rääkimata aukudest, mis vanade seinte paiknemiskohtadesse jäid.
Vasta