Parkimiskoha kaitseks

aiad, väravad, piirded
Külaline
külaline

Parkimiskoha kaitseks

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tere! Kas keegi oskaks soovitada parkimiskoha kaitseks kortermaja juurde tõkete tegijat/müüjat? Kipub nii olema, et tuled koju ja juba keegi pargib ees, kuigi tal selleks õigust pole. Väga tigedaks ajab!
Tihver
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 209
Liitunud: 02 Nov 2007, 22:02
On tänatud: 1 kord

Re: Parkimiskoha kaitseks

Lugemata postitus Postitas Tihver »

http://www.automaticsystems.com/product ... oductID=48

Eltron on Eestis maaletooja. Kindlasti on seal tootevalikus ka vähem jõhkraid vahendeid.
Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud...
Ellipsis
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 33
Liitunud: 13 Nov 2007, 21:05

Re: Parkimiskoha kaitseks

Lugemata postitus Postitas Ellipsis »

Mul taoline probleem. Idioodid pargivad täpselt väravate ette, eriti kohutavaks teeb asja see, et lähedal asub sprodiklubi ning ilusalong, teadagi, kes siis need "parkimisgeeniused" on.

Kas sul pargivad erinevad isikud sinu parkimiskohal? Esialgul jäi asi natuke arusaamatuks, kas sul on siis tegu ühe parkimiskohaga maja ees või mingi majataguse territooriumiga?
Külaline
külaline

Re: Parkimiskoha kaitseks

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Mul on kaks parkimiskohta maja ees (pikas rivis koos teiste parkimiskohtadega), ametlikult minu korteri juurde kuuluvad. Aeg-ajalt oskavad mingid idioodid endi auto minule kuuluvatele kohtadele parkida, niiet endal pole autot kuhugi panna. Need parkimiskohad ei ole piiratud territooriumil.
Ellipsis
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 33
Liitunud: 13 Nov 2007, 21:05

Re: Parkimiskoha kaitseks

Lugemata postitus Postitas Ellipsis »

Kas teised võitlevad samuti nendele kuuluvate parkimiskohtade pä�st? Esialgu või� tellida liiklusmärg�(liikluseeskirjas nr 383)vastavasisulise lisasildiga, mis keelab kõrva�stel parkida sinna. Kuid arvestades tänapä�a ü�skon� autojuhte, siis enamikke mõjualamä�id ei �vita. Sellisel puhul aitab makroflex jne ...
ht.ee
külaline

Re: Parkimiskoha kaitseks

Lugemata postitus Postitas ht.ee »

Pakume "parkla valvureid" firmalt TAU. Vaata täpsemalt http://www.ht.ee/index.php?main=152&productCat=575.
Vasta