automaatika

küttesüsteemid, millega ja kuidas kütta
vanakala
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 436
Liitunud: 19 Okt 2008, 11:38
On tänatud: 2 korda

Re: automaatika

Lugemata postitus Postitas vanakala »

trumm!
kas Sul endiselt mure kütte seadistamisega? kui on siis helista mulle 56924916
mõne minu poolse küsimiuse esitamine peaks tooma selguse miks Su küttessüsteem ei toimi nii nagu eelmisel aastal.
põletipena
külaline

Re: automaatika

Lugemata postitus Postitas põletipena »

trumm kirjutas:siin läks vist mõnel segi nagu puder ja kapsad :)

esteks mitte teemaalgataja et tahtnud 40 kraadi, vaid mina
teiseks ei tahtnud ma 40 kraadi mitte radikasse, vaid katlast väljuvale veele radika suunas
kolmandaks on mul kõnealuses magamistoas soov saada tuppa mitte üle 18 kraadi :).. aga see katlast väljuva vee kõikumine muudab selle kohati 23 ja 25-ks ja nii on võimatu magada.
kuna aken on enivei praokil, siis temopea peaks suutma ennast lahti-kinni keeramisega õiges kohas hoida ja ilmselt suudaks ka, kui see vee temperatuur, mis radikasse läheb, nii kõvasti ei kõiguks

aga ma üritan siis toime tulla, eks küsin esbest ka, kuigi nad ei ole väga varmad selgitama
mine läbi sanistal'ist, osta Ouman, mudel EH-203, mis reguleerib nii radika- kui ka põrandakütet, see seade on ka sanistal'is üles seatud just koolitamise jaoks
TM ehituses oli ka reklaam ja tutvustus
samuti aitavad sealsed sellid Oumani ka paika panna ja ära timmida, see näitab kõik asjad puha eesti keeles ja isegi õpetab kui 'i' nuppu vajutada
poe number on 6838900
ning lõpetad piinad ja kütuse raiskamise :yahoo:
trumm
külaline

Re: automaatika

Lugemata postitus Postitas trumm »

jajah, huvitav ainult, kui palju ma selle oumani peale selleks raiskama pean :)

ja point oli ju selles, et eelmisel aastal polnud seda jama ka ilma oumanita (ja selle peale raha kulutamata). katsetan veel ühte asja ja kui sellest abi pole, siis helistan vanakalale :)
Vasta