Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Kõik teemad ahjude, kaminate, korstende kohta

Keda kasutajatest peaks saatma paariks nädalaks "pingile" ?

Hääletus lõppes 28 Veebr 2014, 21:27

Kaminahi
24
26%
Looder54/teadja
19
20%
Siiber
9
10%
Peetripoeg/Olenüüd
11
12%
Rokikas
13
14%
A.Schults
3
3%
Fanatik
1
1%
Koit/Kordnik
11
12%
Keemik
0
Pole hääli
Leevi
1
1%
Motamees
1
1%
ErgoK
0
Pole hääli
Robi
0
Pole hääli
Mentor
0
Pole hääli
Meelisvaiksaar
0
Pole hääli
Keegi muu
0
Pole hääli
 
Hääli kokku: 93

looder54
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 425
Liitunud: 14 Jaan 2014, 22:18
On tänanud: 42 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas looder54 »

ErgoK kirjutas:Leevi ei tööta minu arust ahjumaailm oü-s.
Ei, Leevi ei tööta selles firmas. Aga töötab valepassi väljastanud inimene.
AHEL
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 396
Liitunud: 03 Juun 2012, 20:47
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas AHEL »

kaminahi kirjutas:
ErgoK kirjutas:Kohe, peale Leevi ahjupasside teemalist positust ei olnud kuidagi võimalik sellist punast hädakisa siia kirjutada?
Või on Leevi jutus siiski veidi tõtt?
Poiss, sinuga ei räägitud. Aga oma viisakusetuse said sa näidatud.
No igaüks räägib siis kui vajalikuks peab.
Loll pea on ikka käte jalgade nuhtlus
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Siin see tõesti nii just on, et valeta ja vassi ja ärple, siis oled õige mees.
Kui aga tõde küsida, siis loetakse see tapmiskatseks :) Üks ullike paneb oma luulud kirja ja teisel ullikestel kohe elevust.
Tõesti nagu Vene propagandamasin kelle kuulajatele kõik valed sobivad.
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
looder54
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 425
Liitunud: 14 Jaan 2014, 22:18
On tänanud: 42 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas looder54 »

kaminahi kirjutas:Siin see tõesti nii just on, et valeta ja vassi ja ärple, siis oled õige mees.
Kui aga tõde küsida, siis loetakse see tapmiskatseks :) Üks ullike paneb oma luulud kirja ja teisel ullikestel kohe elevust.
Tõesti nagu Vene propagandamasin kelle kuulajatele kõik valed sobivad.
Milline ülim küünilisus. Väike Mussolini! Kas sa ei karda sama saatust, kus su oma rahvas sind teatud kohta pidi kusagile ülesse riputab. Vaata kui ruttu sa distantseerusid oma paljukiidetud õpilasest ( minuga mitteseonduvad inimesed)
Kuidas sa käitud oma lähedastega. Psühopaadist firmajuht teeb valereklaami oma firmale teatud Euronormide täitmisega, milledest tal aimugi pole. Arvan, et ka paljud lugejad on sama meelt, et valede andmete ahjupassi kandmine pole mitte
ahju ehitanud meistri mõte, vaid tema ülemuse käsk. Kuna momendil EN-15544
pole Eestis kohustuslik ja ka ahjupass ei nõua selle märget dokumendile, on süü
mujal. Kas teadlik tellija soovis EN-15544 vastavat ahju ja tuli petetuks või tehti
seda puht edevusest, sest reklaamiti ju ahju ehitanud firmat normatiivide täitjana. Nüüd nõuad, et sõnumitooja vabandaks võltsandmete ahjupassi märkija ees. Kas ei peaks seda tegema sina, kes inimese sellesse jamasse kiskus ja nüüd enam ei taha tundagi. Ülimalt mehelik käitumine sinu poolt Raivo Koppel. Õhus on märke, et
petta on saanud sinu poolt ka paljud teised heausksed ahjutellijad ja arvan, et need siin samas foorumis ka aja jooksul ka kajastust leiavad. Sina ju tead kaminahi, et ma ei ennusta kohvipaksu pealt.
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Siin siis tõestus minu eelmisele postitusele. :)
looder54 kirjutas: Sina ju tead kaminahi, et ma ei ennusta kohvipaksu pealt.
:D
looder54 kirjutas: Õhus on märke.
Too siis mõni märk alla ka :D
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
hronkel
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 55
Liitunud: 02 Mär 2010, 11:49
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 13 korda

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas hronkel »

Lasteaed tõepoolest.

Looder54, kes iganes sa ka pole, oled samasugune demagoog nagu Kaminahi, kes oskab hingeauru vahustada.
Erinevus on aga ainult selles, et mõned, julgevad sekka esitada oma väidete kinnitamiseks andmeid oma tehtud töödest. Mida aga sinu kohta öelda ei saa.
Raske uskuda, et inimene kes pidi praktiseerima väljaspool eestimaad, on nii detailideni informeeritud siin toimuvast. Tahtmatult tekib küsimusi. Aga noh see pole minu asi.

Kui edasi püsida teemas ja rääkida ahjupassist siis kasutaja Leevi võiks näidata neid "passe" (kattes kinni isikuandmed) ka teistele foorumikasutajatele ja siis saab Kaminahi esitada vastuväite. Kuid sellisel kujul kus üks ütleb teisele, et "sa oled loll" ilma faktipõhise kinnituseta, näitab ainult seda, kui madalalaubaline see esimene isik ise on.

HrOnkel
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

looder54 kirjutas:Aga töötab valepassi väljastanud inimene.
Kas väite kinnituseks peale sooja auru midagi kindlat ka on?
Kõrvalseisjana näen:
1. Leevi esitas väite.
2. Kaminahi nõudis tõestust.
3. Tõendeid ei esitatud, kuigi väideti neid olevat.
4. Kaminahi nõudis väite eemaldamist ja vabandamist.
5. Kõrvalised isikud võtavad tõestamata väidet kui aksioomi.

Arvestades pottsepanduses valitsevat korralagedust (eriti, mis puudutab dokumentatsiooni, vt allpool), siis ma ei imestaks kui ujuks välja ka Riina poolt väljastatud ekslikult EN-15544 ühilduvaks märgitud ahjupass. Kuniks seda näha ei ole, on tegemist laimuga.

Et keegi mind laimus ei süüdistaks: ahjupass .
Siiani jagab Eesti kõrgeim pottseppi ühendav organisatsioon (MTÜ) oma ametliku kodulehe kaudu ahjupassi näidist, milles osa mõõtühikuid ebakorrektselt kirjas (fail on kirjade järgi muutmata kujul üleval olnud juba poolteist aastat!). Ma olen siinsamas foorumis sama teema tõttu Andrus Schultsi korduvalt korrale kutsunud. Kuidas niivõrd lohaka suhtumisega on üldse võimalik üks oluline teema oma käpa alla saada (ja lisaks veel riigilt toetusi saada), on minu jaoks müstika.
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Müstiline on see juba algusest peale ja hullemaks läheb.
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

hronkel kirjutas:
demagoog Kaminahi, kes oskab hingeauru vahustada.

HrOnkel
Aga kas saaks tõendeid sellisele väitele :scratch:
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
hronkel
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 55
Liitunud: 02 Mär 2010, 11:49
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 13 korda

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas hronkel »

kaminahi kirjutas:
hronkel kirjutas:
demagoog Kaminahi, kes oskab hingeauru vahustada.

HrOnkel
Aga kas saaks tõendeid sellisele väitele :scratch:
Tere,

Arvan, et ei lasku sellele libedale teele ja ei hakka arvustama kasutajaid oma isiklikust vaatevinklist vaid jääme antud teema juurde.

Kui on soovi, siis võib soovitul teemal aga privaatsemalt arvamusi vahetada.

HrOnkel
looder54
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 425
Liitunud: 14 Jaan 2014, 22:18
On tänanud: 42 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas looder54 »

2korda2 kirjutas:
looder54 kirjutas:Aga töötab valepassi väljastanud inimene.
Kas väite kinnituseks peale sooja auru midagi kindlat ka on?
Kõrvalseisjana näen:
1. Leevi esitas väite.
2. Kaminahi nõudis tõestust.
3. Tõendeid ei esitatud, kuigi väideti neid olevat.
4. Kaminahi nõudis väite eemaldamist ja vabandamist.
5. Kõrvalised isikud võtavad tõestamata väidet kui aksioomi.

Arvestades pottsepanduses valitsevat korralagedust (eriti, mis puudutab dokumentatsiooni, vt allpool), siis ma ei imestaks kui ujuks välja ka Riina poolt väljastatud ekslikult EN-15544 ühilduvaks märgitud ahjupass. Kuniks seda näha ei ole, on tegemist laimuga.

Et keegi mind laimus ei süüdistaks:
ahjupass .
Siiani jagab Eesti kõrgeim pottseppi ühendav organisatsioon (MTÜ) oma ametliku kodulehe kaudu ahjupassi näidist, milles osa mõõtühikuid ebakorrektselt kirjas (fail on kirjade järgi muutmata kujul üleval olnud juba poolteist aastat!). Ma olen siinsamas foorumis sama teema tõttu Andrus Schultsi korduvalt korrale kutsunud. Kuidas niivõrd lohaka suhtumisega on üldse võimalik üks oluline teema oma käpa alla saada (ja lisaks veel riigilt toetusi saada), on minu jaoks müstika.
Unelm teatud seltskonna tahtest näha verd. Seda soovides poetakse põhjuse taha,
tõestusmaterjali puudumine. Erapooletu foorumikülastaja saab aga aru, et lool on ka kolmas pool ja see on heauskne pettasaanu. Ükskõik milliste andmete kinni katmisel, saab ju ahju ehitanud firma ikkagi aimu millise ahju ja kellele ehitatud
ahjuga tegu on. Anda aga klient psühopaadist firmaomaniku meelevalda oleks liig.
Keegi ju teist ei taha, et teie kodurahu saaks rikutud. Aga teatud firma juhi käitumine foorumis annab alust sellisteks mõttekäikudeks. Rahu, kõik tuleb omal
ajal.
Andrus Schults
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 728
Liitunud: 07 Veebr 2011, 18:35
On tänatud: 43 korda

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas Andrus Schults »

2korda2 kirjutas: Siiani jagab Eesti kõrgeim pottseppi ühendav organisatsioon (MTÜ) oma ametliku kodulehe kaudu ahjupassi näidist, milles osa mõõtühikuid ebakorrektselt kirjas (fail on kirjade järgi muutmata kujul üleval olnud juba poolteist aastat!). Ma olen siinsamas foorumis sama teema tõttu Andrus Schultsi korduvalt korrale kutsunud. Kuidas niivõrd lohaka suhtumisega on üldse võimalik üks oluline teema oma käpa alla saada (ja lisaks veel riigilt toetusi saada), on minu jaoks müstika.
Lp 2korda2! Kontrollisin oma postkasti (ka foorumi privaatsõnumeid) ja ei leidnud mitte ühtegi mulle saadetud korrale kutsuvat e-kirja. Ei mäleta, et oleksite mulle ka sellel teemal kunagi helistanud? Mis puudutab MTÜ Eesti Pottsepad ahjupassi vormi nende kodulehel http://pottsepad.ee/index.php?page=kasulikku ,siis selles mõõtühikute vastavuse või mittevastavuse problemaatikaga pöörduge ka MTÜ poole. Mina ei ole MTÜ Eesti Pottsepad liige ja ei saa teid selles suhtes aidata. Loomulikult aga saate enda tööde üleandmiseks vormistada alati ise igati korrektse lepingu tingimustega vastavuses oleva ahjupassi!
Manused
MTÜ Eesti Pottsepad ahjupassi vorm lk1.PNG
MTÜ Eesti Pottsepad ahjupassi vorm lk1.PNG (28.51 KiB) Vaadatud 3543 korda
MTÜ Eesti Pottsepad ahjupassi vorm lk2.PNG
MTÜ Eesti Pottsepad ahjupassi vorm lk2.PNG (20.87 KiB) Vaadatud 3543 korda
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Andrus, ekstra rõhutatult:
2korda2 kirjutas:Ma olen siinsamas foorumis sama teema tõttu Andrus Schultsi korduvalt korrale kutsunud.
Või on juba meelest läinud minu lubadus materjalitootjatega otse ühendust võtta, kui mõõtühikud selgeks ei saa? Võrdlemisi masendav, kui müügiesindaja ise eksib järjepidevalt peamiste toodet iseloomustavate füüsikaliste mõõtühikute nimetamisel.

looder54,
mina ei ole hetkeseisuga sugugi kindel, et üldse eksisteerib mingi kolmas, kannatanud osapool. Seda ma tahtsingi öelda. Või kuidas sulle meeldiks, kui mõni anonüümne külaline paneks siia umbes sellise postituse:
"looder54 (või pigem sinu ametlik nimi) on pedofiil. Foto- ja videomaterjali tõestuseks on ka"
...ja foorum võtaks siis ühiselt teadmiseks, et nii ongi.

Oli aeg, kui Leevi siin tõesti räuskas. Ebameeldiv oli. Kui nüüd see viimane intsident välja arvata, siis viimase aasta jooksul on temalt aga tulnud valdavalt kvaliteetseid postitusi. Seetõttu tuli selline "mul on tõendeid aga ei näita" käitumine mulle üllatusena. Mees ei tohiks sedasi käituda. Vahet pole, kes sihtmärgiks on.
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Leevi ebastabiilsus on teada fakt ja seepärast pakkusingi talle võimaluse oma "vägitükk" heastada. Miks oli vaja teistel sellest erutuda ei tea.
Leevi viimase aasta postitustes on hulgaliselt "varjatud teadmisi" ehk ikka see liialdamine oma oskuste ja töökusega.
Lubaduste täimise protsent aga stabiilselt 0 ja see on tema juures seni ainus stabiilne tulemus.
Viimati muutis kaminahi, 05 Mär 2014, 15:08, muudetud 1 kord kokku.
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
looder54
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 425
Liitunud: 14 Jaan 2014, 22:18
On tänanud: 42 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas looder54 »

2korda2 kirjutas:Andrus, ekstra rõhutatult:
2korda2 kirjutas:Ma olen siinsamas foorumis sama teema tõttu Andrus Schultsi korduvalt korrale kutsunud.
Või on juba meelest läinud minu lubadus materjalitootjatega otse ühendust võtta, kui mõõtühikud selgeks ei saa? Võrdlemisi masendav, kui müügiesindaja ise eksib järjepidevalt peamiste toodet iseloomustavate füüsikaliste mõõtühikute nimetamisel.

looder54,
mina ei ole hetkeseisuga sugugi kindel, et üldse eksisteerib mingi kolmas, kannatanud osapool. Seda ma tahtsingi öelda. Või kuidas sulle meeldiks, kui mõni anonüümne külaline paneks siia umbes sellise postituse:
"looder54 (või pigem sinu ametlik nimi) on pedofiil. Foto- ja videomaterjali tõestuseks on ka"
...ja foorum võtaks siis ühiselt teadmiseks, et nii ongi

Oli aeg, kui Leevi siin tõesti räuskas. Ebameeldiv oli. Kui nüüd see viimane intsident välja arvata, siis viimase aasta jooksul on temalt aga tulnud valdavalt kvaliteetseid postitusi. Seetõttu tuli selline "mul on tõendeid aga ei näita"
käitumine mulle üllatusena. Mees ei tohiks sedasi käituda. Vahet pole, kes
sihtmärgiks on.
Tänan sind sisutiheda postituse eest. Loogika ütleb, et kui ikka küsimus asjahuvilist huvitab, saab ka adekvaatsed vastused. Mina sain, sina ei saanud ja ei usu. Kõike seda, et küsimustele vasuseid saada ei pea tegema läbi foorumi.
See, et sina ei saa vastuseid paneb mind järeldama, et sa ei tahagi neid. Sinu huvid on mujal, nii nagu sinu postitusest ka lugeda saab.
looder54
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 425
Liitunud: 14 Jaan 2014, 22:18
On tänanud: 42 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas looder54 »

kaminahi kirjutas:Leevi ebastabiilsus on teada fakt ja seepärast pakkusingi talle võimaluse oma "vägitükk" heastada. Miks oli vaja teistel sellest erutuda ei tea.
Leevi viimase aasta postitustes on hulgaliselt "varjatud teadmisi" ehk ikka see liialdamine oma oskuste ja töökusega.
Lubaduste täimise protsent aga stabiilselt 0 ja see on tema juures seni ainus tabiilne tulemus.
teada tuntud võte sinult! Peksa sõnumitoojat.
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

looder54 kirjutas: Tänan sind sisutiheda postituse eest. Loogika ütleb, et kui ikka küsimus asjahuvilist huvitab, saab ka adekvaatsed vastused. Mina sain, sina ei saanud ja ei usu. Kõike seda, et küsimustele vasuseid saada ei pea tegema läbi foorumi.
See, et sina ei saa vastuseid paneb mind järeldama, et sa ei tahagi neid. Sinu huvid on mujal, nii nagu sinu postitusest ka lugeda saab.
Sind ei peata küll miski, ikka lased oma hunnikuid kuhu aga tahtmine tuleb. Aga saa aru, see ei ole sünnis.
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

looder54 kirjutas:
kaminahi kirjutas:Leevi ebastabiilsus on teada fakt ja seepärast pakkusingi talle võimaluse oma "vägitükk" heastada. Miks oli vaja teistel sellest erutuda ei tea.
Leevi viimase aasta postitustes on hulgaliselt "varjatud teadmisi" ehk ikka see liialdamine oma oskuste ja töökusega.
Lubaduste täimise protsent aga stabiilselt 0 ja see on tema juures seni ainus stabiilne tulemus.
teada tuntud võte sinult! Peksa sõnumitoojat.
Kus on sõnum? Kui ausalt öelda, siis mulle viisakustest nüüd aitab. :blush:
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Andrus Schults kirjutas:
2korda2 kirjutas: Siiani jagab Eesti kõrgeim pottseppi ühendav organisatsioon (MTÜ) oma ametliku kodulehe kaudu ahjupassi näidist, milles osa mõõtühikuid ebakorrektselt kirjas (fail on kirjade järgi muutmata kujul üleval olnud juba poolteist aastat!). Ma olen siinsamas foorumis sama teema tõttu Andrus Schultsi korduvalt korrale kutsunud. Kuidas niivõrd lohaka suhtumisega on üldse võimalik üks oluline teema oma käpa alla saada (ja lisaks veel riigilt toetusi saada), on minu jaoks müstika.
Lp 2korda2! Kontrollisin oma postkasti (ka foorumi privaatsõnumeid) ja ei leidnud mitte ühtegi mulle saadetud korrale kutsuvat e-kirja. Ei mäleta, et oleksite mulle ka sellel teemal kunagi helistanud? Mis puudutab MTÜ Eesti Pottsepad ahjupassi vormi nende kodulehel http://pottsepad.ee/index.php?page=kasulikku ,siis selles mõõtühikute vastavuse või mittevastavuse problemaatikaga pöörduge ka MTÜ poole. Mina ei ole MTÜ Eesti Pottsepad liige ja ei saa teid selles suhtes aidata. Loomulikult aga saate enda tööde üleandmiseks vormistada alati ise igati korrektse lepingu tingimustega vastavuses oleva ahjupassi!
Tõesti, tõesti. Isegi MTÜ Eesti pottsepad, EN 15544 kirglikud maaletoojad on oma suursaavutuse kustutanud :blush:
Sellel planketil oli pidevalt see EN-15544-st lähtuvus ilusti kirjas ja nüüd näen minagi, et polegi enam :)
Asi seegi ausaks saamise teel. :good:
See oli isegi meeldiv üllatus. Tahaks uskuda, et seda oleks tehtud ka ilma siinse kriitikata :good:
Näen, et peale minu hiljutist küsimist on isegi liikmete nimekiri muudtud kaheosaliseks. Kutsega liikmed ja kutseta, aupottsepad ;)
http://pottsepad.ee/index.php?page=liikmeks-astumine
Küllap osatakse kunagi ka kustutada juhatuse liikme, Koit Koppeli nime tagant olematu firma, Pottseppmeister OÜ
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
VANAJUMAL
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 26 Veebr 2014, 10:18

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas VANAJUMAL »

1. Ahju ehitusel lähtuge põhitõdedest, sest need ei muutu!
2. Vaidluses ei sünni tõde!
3. Ausat inimest ei ole olemas, sest üks valetab lihtsalt rohkem ja teine vähem!
:amen:
Leevi
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 802
Liitunud: 19 Juul 2008, 04:47
On tänanud: 64 korda
On tänatud: 40 korda
Kontakt:

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas Leevi »

looder54 kirjutas:
kaminahi kirjutas:Kodanik Lauri Leevi Lõhmus. Tean, et sa ei suuda oma väljendeid ja väljaütlemisi kontrollida. No juhtub. Teen sulle ettepaneku kõik postitused kustutada, milles süüdimatult mustatasid valeandmetega dokumentide, ahjupasside väljastamises mind ja minuga mitteseotud isukut. Vabandavad viisakused oleksid Riina puhul oodatud ja väga sobivad.
.
Minu valduses on kaks Riina poolt väljastatud ahjupassi koopiat. Kas Riina on sinuga seotud või ei, seda ei jaksa lahata. Nendes ahjupassides on midagi, mis koopiate tegija marru ajas. Põhjus, miks ma neid ei avalikusta, on osalt ka selles, et ma ei ole veel leiutanud viisi, kuidas kaitsta koopiate tegija anonüümsust. Mul ei ole Riina vastu midagi (Tubli naine! Väga tubli.), tahaksin lihtsalt viidata eksimustele, mida ahjupassi koostades tehakse.
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Leevi kirjutas:
Nendes ahjupassides on midagi, mis koopiate tegija marru ajas. Põhjus, miks ma neid ei avalikusta, on osalt ka selles, et ma ei ole veel leiutanud viisi, kuidas kaitsta koopiate tegija anonüümsust. .

Sa tegutse, ära pläma tühja. Pane need EN-15544 viitega ahjupasside koopiad üles ikka kui juba kuulutasid! Mis riigisaladust seal siis ikka on :)
Pane aga üles need EN-i sisaldavad kuritööd.
Sul on muidugi ka mind mitterahuldav võimalus oma rämpspostitused kustudada ja sellest siin eksitatuid teavitada. .
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
Leevi
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 802
Liitunud: 19 Juul 2008, 04:47
On tänanud: 64 korda
On tänatud: 40 korda
Kontakt:

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas Leevi »

kaminahi kirjutas:
Leevi kirjutas:
Nendes ahjupassides on midagi, mis koopiate tegija marru ajas. Põhjus, miks ma neid ei avalikusta, on osalt ka selles, et ma ei ole veel leiutanud viisi, kuidas kaitsta koopiate tegija anonüümsust. .

Sa tegutse, ära pläma tühja. Pane need EN-15544 viitega ahjupasside koopiad üles ikka kui juba kuulutasid! Mis riigisaladust seal siis ikka on :)
Pane aga üles need EN-i sisaldavad kuritööd.
Sul on muidugi ka mind mitterahuldav võimalus oma rämpspostitused kustudada ja sellest siin eksitatuid teavitada. .
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Leevi kirjutas:
kaminahi kirjutas:
Leevi kirjutas:
Nendes ahjupassides on midagi, mis koopiate tegija marru ajas. Põhjus, miks ma neid ei avalikusta, on osalt ka selles, et ma ei ole veel leiutanud viisi, kuidas kaitsta koopiate tegija anonüümsust. .

Sa tegutse, ära pläma tühja. Pane need EN-15544 viitega ahjupasside koopiad üles ikka kui juba kuulutasid! Mis riigisaladust seal siis ikka on :)
Pane aga üles need EN-i sisaldavad kuritööd.
Sul on muidugi ka mind mitterahuldav võimalus oma rämpspostitused kustudada ja sellest siin eksitatuid teavitada. .
Mis nüüd, muud ei olegi tulemas :blink:
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
Olenüüd
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 215
Liitunud: 14 Veebr 2013, 15:56
On tänanud: 40 korda
On tänatud: 38 korda

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas Olenüüd »

Ajad om saba taga või........halba karmat.Äkki räägid lähemalt oma eesmärkidest siin foorumis,vähemalt ürita.Võid teha proosas,luuletuse või anektoodi vormis.Valik on sinu.
Vasta