Soovitage pahtlit.

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
Gelo
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 04 Mär 2009, 21:31

Soovitage pahtlit.

Lugemata postitus Postitas Gelo »

Pahteldan kipsplaati , vuuki ja kruvipeadele panen vist Knauf Unifloti võrk muidugi alla.
Siis tavaliselt olen teiseks kihiks pannud LR+ Vetoniiit ja lauspahteldust mitte tehes pole tulemus eriti hea kui läheb värvi alla.
Millist pahtlit soovitaksite teise kihina kasutada kui ma lauspahteldust ei tahaks teha.
Oleks tänulik targa nõuande eest. :D
entu
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 129
Liitunud: 09 Veebr 2009, 17:18

Re: Soovitage pahtlit.

Lugemata postitus Postitas entu »

vetonit VH hall,nats raskem küll lihvida aga saad parema tulemuse kui LR+ .
trumm
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 272
Liitunud: 27 Jaan 2009, 15:19
On tänatud: 1 kord

Re: Soovitage pahtlit.

Lugemata postitus Postitas trumm »

miks sa ntx sheetrocki ei taha kasutada? ma pole miski maaler, kuid endal tegin teise kihi ja lauspahtli sheetrockiga ja tulemus on väga hea.
Gelo
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 04 Mär 2009, 21:31

Re: Soovitage pahtlit.

Lugemata postitus Postitas Gelo »

trumm kirjutas:miks sa ntx sheetrocki ei taha kasutada? ma pole miski maaler, kuid endal tegin teise kihi ja lauspahtli sheetrockiga ja tulemus on väga hea.
Olen kuulnud ,et ta vist liiga universaalne on.
Gelo
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 04 Mär 2009, 21:31

Re: Soovitage pahtlit.

Lugemata postitus Postitas Gelo »

Aga mida arvate Sakret LH valmis pahtlist muidugi un vist pisut kallim kui ise sega pahtlit.
Aga kas sellega tulemus oleks hea kui teha vuukidele ja kruvipeadele sellega teine kiht siis lihvida ja kruntida ilma laus pahtelduseta.
trumm
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 272
Liitunud: 27 Jaan 2009, 15:19
On tänatud: 1 kord

Re: Soovitage pahtlit.

Lugemata postitus Postitas trumm »

mis mõttes liiga universaalne?! mis kahju sellest tuleneks? :shock:

väga hea paigaldada, väga hea lihvida. mina diletandina sain suurepäraselt hakkama.
Gelo
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 04 Mär 2009, 21:31

Re: Soovitage pahtlit.

Lugemata postitus Postitas Gelo »

trumm kirjutas:mis mõttes liiga universaalne?! mis kahju sellest tuleneks? :shock:

väga hea paigaldada, väga hea lihvida. mina diletandina sain suurepäraselt hakkama.
Võipolla tõesti on hea pole proovinud ei tea aga tuleb siis vist ära katsetada saab teada,
eks tutvun lähemalt.
Gelo
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 04 Mär 2009, 21:31

Re: Soovitage pahtlit.

Lugemata postitus Postitas Gelo »

sheetrocki on vist mitud sorti, vähemalt ämbrid on einevat värvi äkki oskab keegi öölda mis on mis ja milliseks kihiks sobib???
trumm
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 272
Liitunud: 27 Jaan 2009, 15:19
On tänatud: 1 kord

Re: Soovitage pahtlit.

Lugemata postitus Postitas trumm »

sinine
Külaline
külaline

Re: Soovitage pahtlit.

Lugemata postitus Postitas Külaline »

trumm kirjutas:sinine

Sinine ????? :scratch: Mida sa sellega öelda tahad ? Mida see küsijale annab ? Esmaspäev tuleb sul sinine või ? :banghead:
jann68
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 27
Liitunud: 14 Nov 2008, 10:42

Re: Soovitage pahtlit.

Lugemata postitus Postitas jann68 »

Sakret LH valmis pahtel on küll väga hea ja kergelt lihvitav ka. valmis pahtlitest ikka üks odavaim. soovitan seda küll kasutada.
trumm
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 272
Liitunud: 27 Jaan 2009, 15:19
On tänatud: 1 kord

Re: Soovitage pahtlit.

Lugemata postitus Postitas trumm »

kui külaline ei tea, siis sheetrocki on müügil sinise ja rohelise taaraga. soovitasin sinist. peenem ja parem.
kui ei tea, siis ei ole vaja oma olematut lastetuba ka demoda, eksole.
jan
-
Postitusi: 964
Liitunud: 08 Mai 2006, 22:27
On tänanud: 24 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Soovitage pahtlit.

Lugemata postitus Postitas jan »

Tundub, et ma pean ka Sheetrocki meeste leeri üle tulema. Siiani kasutasin ainult Vivacolor J vuukide jaoks ning F viimistlemise jaoks. Kokku olen F-i seina määrinud mingi 70L jagu. F-ga lauspahtli tegemisel pidin ennast ikka seaks vihastama korduvalt, kuna kuivas kuradi kiiresti. Käed rakkus, servad ülekattega ning häda rohkem kui ilma lauspahtlita. Vedeldatud oli nagunii aga rohkem vedeldada ei saanud, sest siis hakkas mullitama. Ostsin sel nädalavahetusel katsetamise pärast tavalise sinise kaanega 17L tünni Sheetrocki ning suu vajus lahti - labidas libises kergelt, tulemus oli ühtlane ning tasandada sai kaua (mis mulle kui amatöörile oluline). Aga no veel ennatlikke otsuseid ei tee, sest ainult kaks seina sellega teinud. Kuigi praegu tundub, et teen mõned F-ga tehtud seinad ka sellega üle, et paremat tulemust saada.

PS. On ka helesinise kaanega Sheetrocki ning sinise kaanega Dust Control Sheetrocki. Nii et valik ajab esialgu segadusse küll.
garmont
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 170
Liitunud: 09 Mai 2007, 12:45
On tänatud: 1 kord

Re: Soovitage pahtlit.

Lugemata postitus Postitas garmont »

Olen oma amatööri kobakäppadega samuti potitäie Sheetrocki seinale kandud, tõesti super kraam, aga ausalt öeldes ei saanud ma ei selle ega ühegi teise pahtliga head tulemust. Seega uurisin hinnasilte ning lasin Vivacolor F-iga edasi - 15L 180.- ehk ligi 2x odavam.
Nüüd, kui kogemusi veidi rohkem, tekib kange tahtmine Sheetrocki uuesti proovida.

PS. Silma on hakanud ka pruuni kaanega Sheetrocki
jan
-
Postitusi: 964
Liitunud: 08 Mai 2006, 22:27
On tänanud: 24 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Soovitage pahtlit.

Lugemata postitus Postitas jan »

garmont kirjutas:PS. Silma on hakanud ka pruuni kaanega Sheetrocki
Neid värve on erinevaid jah, ma tõin lihtsalt näite, et siniseid potte on kolme erinevat ning isegi kui keegi soovitab sinist, peab esialgu kukalt kratsima. Eesti kauplustes on potte mälu järgi sellistes värvides: must, pruun, roheline, sinine, helesinine, dust-control sinine.

Täpsem info on USG lehel.
Külaline
külaline

Re: Soovitage pahtlit.

Lugemata postitus Postitas Külaline »

trumm kirjutas:kui külaline ei tea, siis sheetrocki on müügil sinise ja rohelise taaraga. soovitasin sinist. peenem ja parem.
kui ei tea, siis ei ole vaja oma olematut lastetuba ka demoda, eksole.
Esitati küsimus ,et kuna neid on mitut sorti siis mis on mis. Sina udu vastasid et sinine. :D ja kogu lugu.Külaline ise teab täpselt et mis värvi nõudes neid müügil on ja tuleb välja et paljud teavad.Sina tead ainult sinist ja rohelist :lol: Lisaks eespool nimetatud anumate värvidele lisan siis omalt poolt veel kollane :wave:
trumm
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 272
Liitunud: 27 Jaan 2009, 15:19
On tänatud: 1 kord

Re: Soovitage pahtlit.

Lugemata postitus Postitas trumm »

mulle endale tundus (ja tundub praegu ka), et ma soovitasin väga selgelt sinist. mitte teisi värve (nende teemal võite muidugi veel pikalt diskuteerida, see aga ei muuda minu eelistust). ja, tänan pakkumast, aga ma ei ole udu. ka ei mäleta ma, et ma oleks palunud enda aadressil selliseid argumentum ad hominem epiteete kasutada. tänan.

p.s. kas komasid peaks sulle keegi teine pakkuma või unustasid nad suures värvide tuhinas ära?
Külaline
külaline

Re: Soovitage pahtlit.

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Gelo kirjutas:sheetrocki on vist mitud sorti, vähemalt ämbrid on einevat värvi äkki oskab keegi öölda mis on mis ja milliseks kihiks sobib???



Noh hr. Trumm. Loe siis uuesti.Kuidas saab sellele vastata üheselt SININE. :lol: Kuidas sa ikka oma joru ajad ? :banghead:

P.S. Just just! Kui midagi muud õigustuseks enam öelda ei ole siis minnakse grammatika ja komade kallale :rotfl:
entu
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 129
Liitunud: 09 Veebr 2009, 17:18

Re: Soovitage pahtlit.

Lugemata postitus Postitas entu »

imelik lugeda neid vaidlusi ,küll sinine,kollane roheline:)) kõigile neile pahtlitele võib paremaid omadusi ise teha!!!võib segada libeduse jaoks suts tapeediliimi.Mina lisan kõigile pahtlitele natuke lateks värvi....pahtel muutub libedamaks kuid ka kõvemaks.Ka teipide panekul lisan siloitele natuke niiskustõket.
trumm
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 272
Liitunud: 27 Jaan 2009, 15:19
On tänatud: 1 kord

Re: Soovitage pahtlit.

Lugemata postitus Postitas trumm »

ei tea jah, kes see oma joru ajab ja pahtlile keskenduda ei suuda :yahoo: minu meelest on kõige parem lauspahtliks sinine, aga jäägu sulle viimane sõna. :amen:
Külaline
külaline

Re: Soovitage pahtlit.

Lugemata postitus Postitas Külaline »

trumm kirjutas:ei tea jah, kes see oma joru ajab ja pahtlile keskenduda ei suuda :yahoo: minu meelest on kõige parem lauspahtliks sinine, aga jäägu sulle viimane sõna. :amen:
Kui küsitakse mis värvi kaanega on üks või teine pahtel ( äkki oskab keegi öelda ,mis milliseks kihiks sobib ) siis ei saa vastata üheselt " sinine " :lol: See on sama rumal vastus,et kui keegi küsib näiteks,mis värvid on vikerkaares ja sina ütled ainult SININE :lol: Sa oleks võinud vastata, et sinine sobib sinu arvates lauspahtliks vm. Selgituseks siis veel, et roheline on mõeldud vuugilintide paigalduseks, kui ka lauspahtelduseks.Erinevalt "sinisest ", sellel pahtlil omadus rohkem kahaneda ja veitsa raskemini lihvitav.
Gelo
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 04 Mär 2009, 21:31

Re: Soovitage pahtlit.

Lugemata postitus Postitas Gelo »

Kui küsitakse mis värvi kaanega on üks või teine pahtel ( äkki oskab keegi öelda ,mis milliseks kihiks sobib ) siis ei saa vastata üheselt " sinine " :lol: See on sama rumal vastus,et kui keegi küsib näiteks,mis värvid on vikerkaares ja sina ütled ainult SININE :lol: Sa oleks võinud vastata, et sinine sobib sinu arvates lauspahtliks vm. Selgituseks siis veel, et roheline on mõeldud vuugilintide paigalduseks, kui ka lauspahtelduseks.Erinevalt "sinisest ", sellel pahtlil omadus rohkem kahaneda ja veitsa raskemini lihvitav.[/quote]



Suur tänu! Sain lõpuks vastuse mida ootasin. Tänud :thumbsup:
trumm
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 272
Liitunud: 27 Jaan 2009, 15:19
On tänatud: 1 kord

Re: Soovitage pahtlit.

Lugemata postitus Postitas trumm »

kodanik küsis, mis pahtlit panna teiseks kihiks peale uniflotti. vastasin, et mu arust sheetrock sinine oleks parim.

kes veeel aru ei saanud?

:rotfl: :jooma
Isetean
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 200
Liitunud: 26 Dets 2008, 15:12
On tänatud: 1 kord

Re: Soovitage pahtlit.

Lugemata postitus Postitas Isetean »

Nuu jah! Teema algataja alustas teemat UNIFLOTIGA. Vahepeal aga oli teema edasi arenenud.Mina sain küll nii aru, et viimaseks küsis teema algataja erinevate kaanevärvidega anumate sisu kohta. Et siis millal kasutatakse üht ja millal teist. Usun, et kodanik Trumm tegelikult ise kah. ;)
Milleks selline lapsikus ja .... :doh: !
trumm
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 272
Liitunud: 27 Jaan 2009, 15:19
On tänatud: 1 kord

Re: Soovitage pahtlit.

Lugemata postitus Postitas trumm »

lp isetean
vaat mina ka aru ei saa, miks selle peale, kui ma teemaalgatajale vastasin, et mu arust oleks sinna parim sinine (jajah, see tavaline sinine, mida igas ehituspoes on) sheetrock, unustati teema ja hakati mind uduks ja muuks sõimama. räägiks ikka teemast, eksole?! :bye:
Vasta