ka aknaprobleem

vanad postitused
huvitatu
külaline

ka aknaprobleem

Lugemata postitus Postitas huvitatu »

Lugesin siin probleemist, et aknast tuleb külma. Aga mul selline probleem, et aknaklaas "hingab" külma rohkem ilmselt kui peaks. On selektiivklaasiga plastikaken, aga küllat suur klaasipind (laius 2,8m, aga mitte põrandani). Akna all on ka radikas, aga ilmselt ei piisa sellest, sest häirivalt palju õhkub külma. Mis võimalused oleks soojustamiseks või mis tekitaks piisava "soojakardina"?
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4221
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 81 korda
On tänatud: 76 korda

Re: ka aknaprobleem

Lugemata postitus Postitas Hiid »

huvitatu kirjutas:Lugesin siin probleemist, et aknast tuleb külma. Aga mul selline probleem, et aknaklaas "hingab" külma rohkem ilmselt kui peaks. On selektiivklaasiga plastikaken, aga küllat suur klaasipind (laius 2,8m, aga mitte põrandani). Akna all on ka radikas, aga ilmselt ei piisa sellest, sest häirivalt palju õhkub külma. Mis võimalused oleks soojustamiseks või mis tekitaks piisava "soojakardina"?
Üks võimalus on aknaava talveks klaasvati tahvleid täis laduda. :wink:
Teine võimalus on kõvemini kütta.
Kolmas võimalus on panna päris õhukardin. Iga poe sissekäigul on selline, mine ja vaata.
Neljandat võimalust ma ei ütle, sest ei tea :lol:
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

siuke variant aga pisut mõtetu on selline,et installid akna ja radika ette maani kardina.Efekt:välja näed,udu pole aga sooja kah.
Vasta