Kaevude meistrid:

Külaline
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Külaline »

rethy kirjutas:Mina soovitaksin selliseid mehi nagu Armin Heinaste ja Janek Urm! Teevad oma töö väga kiirelt ja korralikult ning soodsalt. :good: Rakke paigaldamise hind on neil 1800.- rakke kohta, veesoone mõõtmine 500.- ja kaevupuhastuse hind 2000.- rakke kohta. Pluss siis transpordikulud - 3.-/km. Keda huvitab, siis nende andmed on Armin Heinaste - 56703225 ja Janek Urm - 56327865.
Kas on kellelgi kogemusi nimetatud töömeeste töödest.
Külaline
külaline

Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Külaline »

oskab keegi infot anda kaevumeister UNT kohta? Et mis tal hinnakiri ja on hea töömees?
Taat
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Taat »

Undi hind oli vanal aastal 1800.- rakke kaevamine + rake 700.-, mida ta toovat Rõugest. Aru ei saa ,miks, kui Külitses Tartukandimehed saavad osta raket hinnaga 500.-. Uuel aastal mingist ajast pidi ta tegema OÜ ja siis pidi hind tulema üle 2000.- juba.Lisaks tahtis ta saada veel 500.- veesoone otsimise eest + igasuguseid km. hindasid veesoone otsima minekuks jne. Kuid ma arvan, et Unt ise ei kaeva kõike enam, vaid tal on selleks palgalisi võetud... Ühesõnaga mina temaga käsi ei löönud...
kaevumeister
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas kaevumeister »

see liiv oleks jah vaja eelmaldada et vesi saaks soonest rahulikult ka edaspidi sisse. kui on puhastuse soovi siis helistage nr 53936162
Kaevud
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Kaevud »

Kaevumeister Viktor Unt-ga saate kontakti http://WWW.SURFKAEVUD.EE
Külaline
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Taat kirjutas:Undi hind oli vanal aastal 1800.- rakke kaevamine + rake 700.-, mida ta toovat Rõugest. Aru ei saa ,miks, kui Külitses Tartukandimehed saavad osta raket hinnaga 500.-. Uuel aastal mingist ajast pidi ta tegema OÜ ja siis pidi hind tulema üle 2000.- juba.Lisaks tahtis ta saada veel 500.- veesoone otsimise eest + igasuguseid km. hindasid veesoone otsima minekuks jne. Kuid ma arvan, et Unt ise ei kaeva kõike enam, vaid tal on selleks palgalisi võetud... Ühesõnaga mina temaga käsi ei löönud...
Loogiline, et Viktoril on palgalised töölised, tegu on ju ettevõttega. Minu teadmiste põhjal on härrasmehe juures tööl pikaajaliste kogemustega kaevumeistrid, kes siis tema juhendamisel töid teostavad. Viktoril endal peaks kogemust üle 40 aasta olema ja meestel 20 aasta kanti. Hindade üle ei vaielda aga minu kogemus temaga on positiivne. Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas, mina rõhun sellele!
ponkskar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 758
Liitunud: 11 Dets 2007, 00:31
On tänatud: 1 kord

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas ponkskar »

Mulle kaevas ka Unt`i tiim kaevu. Unt ise enam ei kaeva, kuna tegemist vanema mehega ja endal tal tervis enam ei luba kaevata. Aga need 3, kes kaevasid, olid küll norm. mehed mu arust.
Kui räägitakse rakete hinnast, siis igaks juhuks vaadake,et kas räägitakse ikka sama suurtest raketest. Minule kasutas Unt Ikodoori 500mm kõrguseid 800mm läbimõduga rakkeid. Hind oli 400-500eek vahel.
kaevumeister
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas kaevumeister »

kaevame,puhastame ja remondime betoonraketega joogivee kaeve.
kaevumeister Andres TEL.55911965 V.Undi all õppinud ja töötanud,
nüüd -omal käel.Kogemuste pagas soliidne.
wõsavillem
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas wõsavillem »

2653TV.
kaevumeister kirjutas:kaevame,puhastame ja remondime betoonraketega joogivee kaeve.
kaevumeister Andres TEL.55911965 V.Undi all õppinud ja töötanud,
nüüd -omal käel.Kogemuste pagas soliidne.
V. Unt registreerib huvilisi kaevumeistri kursustele.
Kursus sisaldab;
rahavoogude juhtimine - 2 tundi
pendeldamine - vastavalt tunnetusele
ohutustehnika - 0,5 tundi
Praktilinetöö.
Kursusel osalejad võivad valida tiitli KAEVUMEISTER
meha30
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas meha30 »

Oleme kaevumeistrid 10aastase töökogemusega,kelle haare on laiem kui siinsetel teistel meistritel...näiteks( joogiveekaevude kaevamine,puhastamine ,renoveerimine ,veesoonte määramine,kanalisatsiooni süsteemide väljaehitus, pumplate ehitus maa alla,pumpade,veepuhastite ja veetrassiede ehitus kuni kraanini jne.) Ja uus asi on nüüdsest plastukust joogiveekaevud, mida pole veel siiani eestis tehtud, ning kõik kaevud valmivad 3-12 töö tunniga....!!! Töid teostame aastaringselt. urmo.sorga@mail.ee tel.5589003
armin
külaline

Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas armin »

teostan kaevutöösid ja määran ka veesoone.tel:56703225 põlvamaalt
kaevamisel rakke hind 1900.-
süvendamisel rakke hind 5000.-
puhastamisel rakke hind 3000.-
kaevumeister
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas kaevumeister »

KAEVUMEISTER ANDRES TEL.55911965
KAEVAN,PUHASTAN JA REMONDIN BETOONRAKETEGA JOOGIVEE KAEVE.MÄÄRAN KAEVU ASUKOHA.
hädas
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas hädas »

Lasin eelmisel suvel salvkaevu puhastada. Vett tuli enn ca 5-6 ämbritäit (vähe ju). Peale puhastamist üle 2-3 ämbri päevas ei saa. Tahaksveeprogrammi raames ikkagi veemajanduse korda teha, pole aga suutnud leida ühtegi kaevumeistrit kes tahaks asjaga tegelda
mutionud
külaline

Re: Kaevudemeistrid Lõuna-Eestist

Lugemata postitus Postitas mutionud »

Lõuna Eesti kaevumeistrid pakuvad teenust:Kaevude kaevamine,(rakete kohale veo võimalus),süvendamine,puhastamine
Vajalik on tööstusvool.
kontakt tel.56392991või 56987444
kaevumeister
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas kaevumeister »

hädas kirjutas:Lasin eelmisel suvel salvkaevu puhastada. Vett tuli enn ca 5-6 ämbritäit (vähe ju). Peale puhastamist üle 2-3 ämbri päevas ei saa. Tahaksveeprogrammi raames ikkagi veemajanduse korda teha, pole aga suutnud leida ühtegi kaevumeistrit kes tahaks asjaga tegelda
Tere. Teeme veeprogrammi raames kaeve. nr 53936162 Allar
kaevumeister
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas kaevumeister »

Rakkekaevude kaevamine, puhastamine ja süvendamine. Allar 53936162
Kaevumeistrid OÜ
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Kaevumeistrid OÜ »

Kaevumeistrid OÜ teostavad (veeprogrammi raames) joogiveekaevude kaevamist,puhastamist,süvendamist,veesoonte määramist,pumpade ja trasside ehitust.
soov@kaevumeistrid.ee
53735794
grossu
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 137
Liitunud: 03 Jaan 2007, 22:41
Asukoht: Tartu

Re: Kaevude meistrid: Pakun tööd

Lugemata postitus Postitas grossu »

Et oleks siis pakkuda kaevu puhastamist Tartust ca 20km? Et kas ja mis hinnaga leiduks siis mõni kogemustega meister? asjaga kiire, oleks hea kui saaks teha ikka veel sel suvel ära, kui head ilma on
kellel huvi, siis pakkumised oodatud mailile remondi.poiss@hot.ee
KUI MA MIDAGI TEEN, SIIS TEEN MA SEDA NII, NAGU TEEKSIN MA SEDA ENDALE!!!
igiliikur
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 289
Liitunud: 27 Nov 2008, 15:37
Asukoht: lõunas
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas igiliikur »

Kõik olete väga kõvad raha küsima, aga tundub, et hind siiski all. Mul näiteks olemas 19 aastase kogemusega kaevumeister kes teeb 800 rõngas :wave: Asi toimub Lõuna-Eestis. Kes numbrit tahab. siis enne ei avalikusta, kui mul endal valmis. Niipalju infoks neile, kes räägivad töö solkimisest tundmatute ja kogenematute vendade poolt. :x
kaevumeister
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas kaevumeister »

KAEVUMEISTRID TAHAN TEID HOIATADA ,MERJE TEL.5279294 ELAB
TARTUMAAL KÜLITSES(ROPKA JÄRVE ÄÄRES ,ROHELINE MAJA.)OLGE TEMALE KAEVU KAEVAMISEL ETTEVAATLIKUD.MEIE LÕPETASIME TEMAGA TÖÖSUHTE KUNA INIMENE EI PEA KOKKU LEPITUST KINNI.
LUGUPIDAMISEGA KAEVUMEISTER.
Külaline
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Külaline »

kaevumeister kirjutas:KAEVUMEISTRID TAHAN TEID HOIATADA ,MERJE TEL.5279294 ELAB
TARTUMAAL KÜLITSES(ROPKA JÄRVE ÄÄRES ,ROHELINE MAJA.)OLGE TEMALE KAEVU KAEVAMISEL ETTEVAATLIKUD.MEIE LÕPETASIME TEMAGA TÖÖSUHTE KUNA INIMENE EI PEA KOKKU LEPITUST KINNI.
LUGUPIDAMISEGA KAEVUMEISTER.
Äkki valgustad teisi ka pisut lähemalt ? Kuidas täpsemalt te petta saite ?
marx56
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 03 Nov 2009, 20:34

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas marx56 »

On ka vajadus kaevumeistri järele Tartust 6km külitse.Olemasolev kaev tehtud 1,5 aastat tagasi ja sügavust 7 rakke jagu.Asi jäi töömeeste poolt lõpuni viimata.Eks spetsialist vaatab oma silmaga üle ja hindab olukorda.Lisainfot saab meili kaudu küsida,samuti igasugu pakkumised oodatud marx56@one.ee

Parimat Marko
kaevumeister
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas kaevumeister »

kõik joogivee kaevuga kaasnev.KAEVUMEISTER tel.55911965,58195519
cartman
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 981
Liitunud: 01 Okt 2006, 16:57
Asukoht: Kuopio/Viljandi
On tänatud: 6 korda

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas cartman »

Kas on olemas ka mingisugune umbkaudne hind kaevude tegemisel, syvendamisel jne. Meetri vms hind?
Staatus ei näita mu oskusi/teadmisi, vaid postituste arvu
P6randakatete paigaldus. P6randate pumpamised kiirsegudega.
ott555
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas ott555 »

Kuidas määratakse, et kui sügava kaevu peaks teha laskma?
Vasta