Tuhaimuri filter

küttesüsteemid, millega ja kuidas kütta
madis565
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 02 Mai 2019, 13:37

Tuhaimuri filter

Lugemata postitus Postitas madis565 »

See pole vist küttesüsteemide teema, kuid puutub tuhaimuri tõttu katlatuhaga kokku.
Mul oleks vaja tuhaimurile filtrit. See on selline ümmargune riie, mis on tuhaimuri servadest ümmargusena
kinnitatud tuhaimuri korpuse sisse.
Tuhaimuri firma on Nor-Tec ja mudel on KL1101. Mingid numbrid olid veel, aga see vist pole oluline.
Panen pildi ka, et oleks näha, milline filter on.
Vaatasin internetist ehituspoodide nimekirju, aga kuskil ei ole sellist filtrit saada.
Filtril on tekkinud augud sisse, kuna mõnikord olen tõmmanud sellist tuhka, kus olid veel kuumad
söed sees. Oma viga. Sellepärast ongi uut filtrit vaja.
Kust sellise filtri saaks?
Manused
Tuhk2.jpg
Tuhk.jpg
tabarabarap
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1014
Liitunud: 27 Mai 2019, 23:02
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 42 korda

Re: Tuhaimuri filter

Lugemata postitus Postitas tabarabarap »

Kui sa ütled seadme mudeli nime/numbri, siis ma võin aidata selle googlesse kopeerida ja esimese vastuse siia tagasi kopeerida. Alati võib küsida seadme müügikohast.
madis565
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 02 Mai 2019, 13:37

Re: Tuhaimuri filter

Lugemata postitus Postitas madis565 »

tabarabarap kirjutas: 29 Mär 2024, 09:50 Kui sa ütled seadme mudeli nime/numbri, siis ma võin aidata selle googlesse kopeerida ja esimese vastuse siia tagasi kopeerida. Alati võib küsida seadme müügikohast.
Seade on Nor-Tec firma oma ja mudel on KL1101.
Olen ise ka googeldanud, aga sellist mudelit enam ei toodeta vist.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10857
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Tuhaimuri filter

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Mine vaata suurematesse ehituspoodidesse. Näinud ja ostnud olen näiteks Laagri Bauhofist. Need riidest filtrid on vist samad, mis käivad odavama otsa tolmuimejate sisse. Võta poodi minnes igaks juhuks vana filtri ainult rõngas kaasa ja saad kohe vaadata, et kas suurus sobib.
Alexy
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 286
Liitunud: 26 Mär 2008, 12:46
On tänanud: 36 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Tuhaimuri filter

Lugemata postitus Postitas Alexy »

Mina ostsin selle: https://handymann.ee/toode/tuhaimuri-fi ... art-95334/ Läbimõõt veidi erines, aga kasutamiseks sai kohandada.
Vasta