Tulge osalege hankes

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
Lizzy635
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 13 Juul 2023, 23:32

Tulge osalege hankes

Lugemata postitus Postitas Lizzy635 »

https://www.hange.ee/84283/korteris-van ... wc-remont/
https://getapro.ee/job/details/15214

Ehitusettevõtjad ja osavad eraisikud :wave: , tulge palun võtke osa. Mul kahe nädala pärast umbes notar ja siis tahaks töödega alustada, aga praegu on 0 pakkumist. :(
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10857
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Tulge osalege hankes

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Lizzy635 kirjutas: 21 Juul 2023, 21:31 Mul kahe nädala pärast umbes notar ja siis tahaks töödega alustada, aga praegu on 0 pakkumist. :(
Kuna pakkumisi 0 ja hankes ei olnud tööde teostamise tähtaega, siis pakuks välja järgmise variandi https://www.tark.ee/plaatija-koolitus. Selliseid koolitusi jäi veel silma ja viites olev juhuslik.
Kui eelmise riigikorra ajal sai 6 kuuga trammijuhiks, siis mingi koolitaja pakkus välja 10 päevaga plaatijaks. ise tehtud, hästi tehtud! ;)
Lizzy635
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 13 Juul 2023, 23:32

Re: Tulge osalege hankes

Lugemata postitus Postitas Lizzy635 »

@Urmas Hahaha, very funny
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10857
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Tulge osalege hankes

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Lizzy635 kirjutas: 22 Juul 2023, 00:17 @Urmas Hahaha, very funny
Olgu, saan su murest aru, aga mingis mõttes mõtlesin seda tõsiselt. Kui ikka pakkujaid ei ole või küsitakse ulmehinda, siis ise oleks hakanud uurima, et kui raske see ikkagi on, et sellist raha küsitakse. Noh, eks mõned korrad on midagi nihu ka läinud, aga eks ka isegi parimatel ei kuku kõik alati 100%-lt ideaalselt välja. Ikkagi tegijad ja tegijatel juhtub. ;) Mingi aeg taipasin, et milleks loobuda heast teenistusest kui võib minna koolitustele või leppida kokku aeg konsultatsioonideks mingite eritehnikate eritoodete edasimüüjate juures. Ja veel tänapäeval, kui on olemas juutuub. Kuigi juutuubis peab olema ettevaatlik, sest mõned soovitavad seal ikka jama kokku. Nii lihtne see ongi. ;)
Ma vist aiman põhjust, et miks keegi ei tee pakkumist. Liiga väike töömaht täistööpäevade jaoks ja tavaliselt tellijad ei ole nõus kinni maksma töövätja täistööpäeva kui tööd oleks 5x2-3-4 tundi päevas. Käisin just sel nädalal 3 päeva ühte ahju ja soojamüüri plaatimas. Jah, tellija ohkis kui hinna ütlesin, aga maksis. ;) Esimene päev 1,5 tundi eeltöödeks ja järgmised 2 päeva 9-14-ni. Tunnitööga(no selline suhteliselt keskmise) tehes oleks jätkunud ehk kütusekulu maksmiseks(3x165km, ei ole veel lisatud auto enda ülalpidamise kulusid), sotsmaksud ja hästi veidi oleks midagi üle jäänud(kui oleks?). ;)
Ei midagi isiklikku, kuid mulle millegipärast tihtipeale tundub, et tellijad ei oska ennast panna töövõtja olukorda.
Lizzy635
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 13 Juul 2023, 23:32

Re: Tulge osalege hankes

Lugemata postitus Postitas Lizzy635 »

Urmas kas sa tahad selle töö enda peale võtta? Tööd on tegelt rohkem kui ainult wc ja vannituba. Panin need esialgu ainsana, sest need kõige tähtsamad praegu.
Viimati muutis Lizzy635, 22 Juul 2023, 02:57, muudetud 1 kord kokku.
Lizzy635
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 13 Juul 2023, 23:32

Re: Tulge osalege hankes

Lugemata postitus Postitas Lizzy635 »

Urmas kirjutas: 22 Juul 2023, 00:39
Lizzy635 kirjutas: 22 Juul 2023, 00:17 @Urmas Hahaha, very funny
Olgu, saan su murest aru, aga mingis mõttes mõtlesin seda tõsiselt. Kui ikka pakkujaid ei ole või küsitakse ulmehinda, siis ise oleks hakanud uurima, et kui raske see ikkagi on, et sellist raha küsitakse. Noh, eks mõned korrad on midagi nihu ka läinud, aga eks ka isegi parimatel ei kuku kõik alati 100%-lt ideaalselt välja. Ikkagi tegijad ja tegijatel juhtub. ;) Mingi aeg taipasin, et milleks loobuda heast teenistusest kui võib minna koolitustele või leppida kokku aeg konsultatsioonideks mingite eritehnikate eritoodete edasimüüjate juures. Ja veel tänapäeval, kui on olemas juutuub. Kuigi juutuubis peab olema ettevaatlik, sest mõned soovitavad seal ikka jama kokku. Nii lihtne see ongi. ;)
Ma vist aiman põhjust, et miks keegi ei tee pakkumist. Liiga väike töömaht täistööpäevade jaoks ja tavaliselt tellijad ei ole nõus kinni maksma töövätja täistööpäeva kui tööd oleks 5x2-3-4 tundi päevas. Käisin just sel nädalal 3 päeva ühte ahju ja soojamüüri plaatimas. Jah, tellija ohkis kui hinna ütlesin, aga maksis. ;) Esimene päev 1,5 tundi eeltöödeks ja järgmised 2 päeva 9-14-ni. Tunnitööga(no selline suhteliselt keskmise) tehes oleks jätkunud ehk kütusekulu maksmiseks(3x165km, ei ole veel lisatud auto enda ülalpidamise kulusid), sotsmaksud ja hästi veidi oleks midagi üle jäänud(kui oleks?). ;)
Ei midagi isiklikku, kuid mulle millegipärast tihtipeale tundub, et tellijad ei oska ennast panna töövõtja olukorda.
Urmas kas sa tahad selle töö enda peale võtta? Tööd on tegelt rohkem kui ainult wc ja vannituba. Panin need esialgu ainsana, sest need kõige tähtsamad praegu.
Ses suhtes, et ma olen valmis maksma palju vaja, aga siis ära nõua et ma korraga telliksin terve korteri remondi.
Lizzy635
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 13 Juul 2023, 23:32

Re: Tulge osalege hankes

Lugemata postitus Postitas Lizzy635 »

Lizzy635 kirjutas: 22 Juul 2023, 02:55
Urmas kirjutas: 22 Juul 2023, 00:39
Lizzy635 kirjutas: 22 Juul 2023, 00:17 @Urmas Hahaha, very funny
Olgu, saan su murest aru, aga mingis mõttes mõtlesin seda tõsiselt. Kui ikka pakkujaid ei ole või küsitakse ulmehinda, siis ise oleks hakanud uurima, et kui raske see ikkagi on, et sellist raha küsitakse. Noh, eks mõned korrad on midagi nihu ka läinud, aga eks ka isegi parimatel ei kuku kõik alati 100%-lt ideaalselt välja. Ikkagi tegijad ja tegijatel juhtub. ;) Mingi aeg taipasin, et milleks loobuda heast teenistusest kui võib minna koolitustele või leppida kokku aeg konsultatsioonideks mingite eritehnikate eritoodete edasimüüjate juures. Ja veel tänapäeval, kui on olemas juutuub. Kuigi juutuubis peab olema ettevaatlik, sest mõned soovitavad seal ikka jama kokku. Nii lihtne see ongi. ;)
Ma vist aiman põhjust, et miks keegi ei tee pakkumist. Liiga väike töömaht täistööpäevade jaoks ja tavaliselt tellijad ei ole nõus kinni maksma töövätja täistööpäeva kui tööd oleks 5x2-3-4 tundi päevas. Käisin just sel nädalal 3 päeva ühte ahju ja soojamüüri plaatimas. Jah, tellija ohkis kui hinna ütlesin, aga maksis. ;) Esimene päev 1,5 tundi eeltöödeks ja järgmised 2 päeva 9-14-ni. Tunnitööga(no selline suhteliselt keskmise) tehes oleks jätkunud ehk kütusekulu maksmiseks(3x165km, ei ole veel lisatud auto enda ülalpidamise kulusid), sotsmaksud ja hästi veidi oleks midagi üle jäänud(kui oleks?). ;)
Ei midagi isiklikku, kuid mulle millegipärast tihtipeale tundub, et tellijad ei oska ennast panna töövõtja olukorda.
Urmas kas sa tahad selle töö enda peale võtta? Tööd on tegelt rohkem kui ainult wc ja vannituba. Panin need esialgu ainsana, sest need kõige tähtsamad praegu.
Ses suhtes, et ma olen valmis maksma palju vaja, aga siis ära nõua et ma korraga telliksin terve korteri remondi.
Et kui soovid, lähme pakdiskisse ja vaatame koos korteri üle ja saad teha oma hinnapakumise?
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10857
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Tulge osalege hankes

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Lizzy635 kirjutas: 22 Juul 2023, 07:19 Et kui soovid, lähme pakdiskisse ja vaatame koos korteri üle ja saad teha oma hinnapakumise?
Tänan pakkumast, kuid hetkel on "tantsukaart" hõivatud. ;) Paldiskisse homme isegi asja, vähemalt esialgu on plaanis.
Vasta