Voodrilaua värvimine

Ggtr
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 08 Okt 2020, 11:21

Voodrilaua värvimine

Lugemata postitus Postitas Ggtr »

Tervitused. Sain tuttava käest krunditud lauad(Pinotex Base Bpr). Küsimus siis et mis värviga neid nüüd üle võib värvida? Värv peaks olema kattev mitte lasuurne. Kas pean jääma pinotexi toodete juurde? . Kuna krunt lahusti baasil siis vist vee baasil värvid ei sobi? Tahaks neid otsaviilu tarbeks kasutada.
Küülaline
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6096
Liitunud: 02 Veebr 2009, 22:46
On tänanud: 65 korda
On tänatud: 133 korda

Re: Voodrilaua värvimine

Lugemata postitus Postitas Küülaline »

Mul on tehtud 20 a tagasi Pinotex Base ja Villa Akva (Vivacolori värv) vee baasil, siiamaani väga hea. 10 a tagasi on 1 kord üle ka värvitud.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10775
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Voodrilaua värvimine

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Ggtr kirjutas: 05 Juun 2023, 09:56 Sain tuttava käest krunditud lauad(Pinotex Base Bpr). Küsimus siis et mis värviga neid nüüd üle võib värvida? Värv peaks olema kattev mitte lasuurne. Kas pean jääma pinotexi toodete juurde? . Kuna krunt lahusti baasil siis vist vee baasil värvid ei sobi?
Noh, kasutaja Ggtr, sa veel vist nõnda noor, et ei oska veel guugeldada ja guugeldasin sinu eest märksõna "Pinotex Base Bpr" ning leidsin tootelehelt sellise lause-

Sobib vee ja lahustipõhise pinnaviimistlusega

Mida sa selle lausega peale hakkad, ei oska aimata. ;)

OT. Millegipärast olin optimistlikum kui arvasin, et minu nooremad on ikka minust targemad. Minu kooliajal ei olnud arvutitest haisugi. ;)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Ggtr
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 08 Okt 2020, 11:21

Re: Voodrilaua värvimine

Lugemata postitus Postitas Ggtr »

Urmas kirjutas: 05 Juun 2023, 11:54
Ggtr kirjutas: 05 Juun 2023, 09:56 Sain tuttava käest krunditud lauad(Pinotex Base Bpr). Küsimus siis et mis värviga neid nüüd üle võib värvida? Värv peaks olema kattev mitte lasuurne. Kas pean jääma pinotexi toodete juurde? . Kuna krunt lahusti baasil siis vist vee baasil värvid ei sobi?
Noh, kasutaja Ggtr, sa veel vist nõnda noor, et ei oska veel guugeldada ja guugeldasin sinu eest märksõna "Pinotex Base Bpr" ning leidsin tootelehelt sellise lause-

Sobib vee ja lahustipõhise pinnaviimistlusega

Mida sa selle lausega peale hakkad, ei oska aimata. ;)

OT. Millegipärast olin optimistlikum kui arvasin, et minu nooremad on ikka minust targemad. Minu kooliajal ei olnud arvutitest haisugi. ;)
Tänud.
Tore teada et nüüd sul see olemas ja selge.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10775
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Voodrilaua värvimine

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Ggtr kirjutas: 05 Juun 2023, 12:03 Tore teada et nüüd sul see olemas ja selge.
Aitäh tunnustamast. ;)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Vasta